Znaczek/logo Yamahy

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1992-1995
ODPOWIEDZ

Topic author
JEDI_V

Znaczek/logo Yamahy

Post autor: JEDI_V »

Witam, szanowne grono. Od roku jestem szczesliwym posiadaczem Taurusa SHO 1995, ktorego poprzednim wlascicielem byl Aleksander25.
Autko jest w stanie kolekcjonerskim, jeszcze 4 lata i dostanie zolte blachy, ale do rzeczy, swego czasu na ktoryms z amerykanskich forow poswieconych taurusowi widzialem, ze niektore egzemplarze SHO mialy zamiast znaczka forda czerwony znaczek z napisem Yamaha i czegos takiego poszukuje.
Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie mile widziane.Pozdrawiam
Obrazek


Topic author
piotrekzet

Re: Znaczek/logo Yamahy

Post autor: piotrekzet »

Siema. Mam wrażenie, że ta yamaha to indywidualna twórczość właścicieli, podobnie jak wagon SHO - nie było czegoś takiego fabrycznie, z tego co się orientuję, to Ford zrobił jednego takiego wagona, w swoim czasie określonego jako najszybsze kombi na świecie. Ale właściciele robili takie swapy i mieli ekspresowe kombiaki :)


Topic author
JEDI_V

Re: Znaczek/logo Yamahy

Post autor: JEDI_V »

Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie, mianowicie wpadlem na pomysl, aby zrobic swapa, chcialbym przelozyc silnik wraz ze skrzynia z mojego SHO sedan do wersji kombi, rowniez II gen., mialbym najszybsze kombi po tej stronie wielkiej wody :D
Szukam wiec samej skorupy, moze byc uwalony silnik, skrzynia, wazne aby buda byla zdrowa oraz srodek zadbany.
A to bylby moj ideal.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12235
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Znaczek/logo Yamahy

Post autor: RadAg! »

A co z twoim SHO że go rozbrajasz?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
JEDI_V

Re: Znaczek/logo Yamahy

Post autor: JEDI_V »

Nic, ale w wersji wagon bylby nietuzinkowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ