SHO lampy tyl

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1992-1995
ODPOWIEDZ

Topic author
Alexander25

SHO lampy tyl

Post autor: Alexander25 »

Witam
Czy mozna zamontowac lampy z GL taurusa 2 gen do SHO pytam bo mam czerwone kierunki i policja sie czepia a moj carny gl idzie na zyletki.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: SHO lampy tyl

Post autor: RadAg! »

Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Alexander25

Re: SHO lampy tyl

Post autor: Alexander25 »

no juz dzis wymontowalem ze starego rupiecia te lampy:) pasuja prawie i je zaloze ale sa paskudne a te w sho takie fajne. Moze je bede wozil w kartonie w bagazniku i jak sie policja przyczepi to bede je wymontowywal nie wiem nie chce mi sie ich zakladac bo psuja wyglad auta.
Kurcze troche sie wrobilem w tego sho bo musze wymienic rozrzad a napinacz pompa i kable do niego to 2200:/ z clem z USA ale matce autem sie jezdzi gorzej wiec pewnie wezmie mojego GLa z nowa skrzynia a jak wezme taurusa i go bede szykowac do stanu oryginalnego tym bardziej ze w ciagu paru dni zostana same taurusy

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: SHO lampy tyl

Post autor: RadAg! »

Jakby nie bylo w SHO warto inwestowac, nie jest to klasyk ale bez watpienia za kilka lat zadbane egzemplarze beda mialy swoja cene. W zwykle Taurusy, sam sie przekonalem na wlasnej skorze, nie warto za duzo wkladac pieniedzy no chyba ze sie chce miec takiego do konca zycia.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Alexander25

Re: SHO lampy tyl

Post autor: Alexander25 »

Kurcze mialem okazje jezdzic w 2008ym czy 2009 nowym taurusem i padak straszna byla 3 i 4gen tez mi sie nie podobaja. W raporcie pelikana ostatnio widzialem jezdzili taurusem jak mam i przykro mi sie troche zrobilo ze moj ciagle u lektryka z ta skrzynia:/.
nie che kupiwac focusa astry 3 czy octavii te auta sa bez wyrazu a taurus to taurus. jedyny problem z autami jest taki ze mam tylko jedno iejsce garazowe a reszta stoi pod chmura . Matka wezmie GLa ode mnie Ja wezme SHO i bede go trzymal w garazu mustang pojdzie w cholere na handel albo na dwor do siostry na plac;) mam6 aut i pod domem kurcze miejsca nie ma i tak dobrz eze 2 sprzedalem

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: SHO lampy tyl

Post autor: RadAg! »

Sprzedaj wszystko i kup Vicki :D Ostatnio wyplynal piekny Grand Marqiuz 2003:
http://alexanderautos.co.uk/carview.php?view=246
firma sie nazywa alexanderautos :) To auto juz jest twoje :D

A tu SHO.
http://cgi.ebay.co.uk/1995-FORD-TAURUS- ... mobiles_UK
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Alexander25

Re: SHO lampy tyl

Post autor: Alexander25 »

Kurcze ladne ale jak mam kupowac to nie mercury a CV musi byc znaczek forda Tak sobie ubzduralem i tak ma byc. ma byc wygodnie ale bez przesady nie chce drugiego amerykanca udajacego s klase. Kurcze to SHO mi sie podoba moze wezme jeszcze jednego do kolekcji:) mam juz 4 taurusy mustanga opla i mercedesea w domu to czemu nie 5tego taurusa :)
Wystawilem wszystko poza sho i astra na handel wiec sie zobaczy w planie mialem by kupic corvette/camaro/firebird/TransAm/mustang GT do garazu i towncar albo CV albo drugie SHO na jazde codziennie.... ale jak nie sprzedam aut to nie kupie innego bo skonczylo sie miejsce. mam tylko 2 auta z pelnym pakietem i jedno wieksze gradobicie to jestem w plecy jakies 15tys wiec musze ozenic swoja kolekcje aut............chociaz to SHO hmm z opisu wynika ze to tylko problemy z elektryka(co jak sie przekonalem w SHO jest powszechne) a ze rdzy nie ma to normalka bo SHO jako jedyne mialy dodatkowy ocynk czego nie mialy nawet stangi GT i CV co uwazam za zbrodnie bo wszystkie mustangi od 45 lat koroduja w tych samych miejscach

ODPOWIEDZ