TAURUS SHO rozrząd na pasku

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1992-1995
ODPOWIEDZ

Topic author
Alexander25

TAURUS SHO rozrząd na pasku

Post autor: Alexander25 »

Witam
Potrzebuje informacji dotyczacej silnika 3,2 V6. Auto ktorym jezdze ma przejechane 200tys km mysle wiec ze moze warto by wymienic rozrzad. Moje pytanie jest napstepujace. Co jeszcze wymienic czy napinacz i pompe wody wymieniac czy nie i co ile powinno sie wymieniac rozrzad w SHO? Czy mozna np wymienic sam pasek ai co drugia wymiane pompe wody i napinacz czy wymienia sie wszystko co dlubanie rozrzadu? Pytam bo spotkalem wiele oponii ktore sie miedzy soba roznia i to znacznie.


Topic author
piotrekzet

Re: TAURUS SHO rozrząd na pasku

Post autor: piotrekzet »

Jesteś pewien, że w SHO jest rozrząd na pasku?


Topic author
Alexander25

Re: TAURUS SHO rozrząd na pasku

Post autor: Alexander25 »

Jest niestety lipa ale coz nie jest to amerykanski wolnoobrotowy silnik bardziej przypomina silnik v6 z vectry c 3,2 litra


Topic author
piotrekzet

Re: TAURUS SHO rozrząd na pasku

Post autor: piotrekzet »

No to sie odchorowałem z SHO :(
A plan był taki piękny i misterny :(


Topic author
Alexander25

Re: TAURUS SHO rozrząd na pasku

Post autor: Alexander25 »

moze do piatku przerobia mi lampy bo sie okazalo ze tylnymi lampami steruje przekaznik jakis i nie moga go naklonic do mrygania po naszemu wiec trzeba go obejsc by sie policja nie przyczepila:). W starych taurusach do zrobienia lamp na EU wystarczyl kabel zarowki i pomysl:) a t sie trzeba meczyc.
Myslalem ze kontrolka check engine jest od sond(pali sie bo sie kabelek przetarl lub cos podobnego) ale nie. skubana zapala sie na jakis czas a zaraz potem znika i nie wiem czym jest to spowodowane:)... poza tym wszystko ladnie chodzi i bmw 540 e36(chyba tak) dostalo w dupe na swiatlach:P) calkiem ladnie sie autko zbiera a jak na taurusa 2 gen to wrecz bosko:P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ