SHO 3,2 V6 Czesci do silnika potrzbene na gwalt:)

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1992-1995
ODPOWIEDZ

Topic author
Alexander25

SHO 3,2 V6 Czesci do silnika potrzbene na gwalt:)

Post autor: Alexander25 »

Witam
Szukam w pl czesci do remontu silnika w taurusie SHO 3,2 V6. Potrzebuje:
uszczelki pod glowice sztuk 2 i pod dekle zaw. do tego czujnik temperatury termostat i korek od chlodnicy .
Zima wykonczyla uszczelke pod glowica plyn chlodniczy leci mi po silniku i w kabinie czuc spalonym plynem do tego temperatura tzn. jej wskazanie chodzi sobie jak chce. Czeka mnie wymiana uszczelek i zabawa z glowicami:)
Czy ktos wie gdzie sa wszystkie odpowietrzenia ukladu chlodzacego w taurusie SHO 3,2 V6 ? W zwyklym byly widoczne w 3.8 tez a tu nie moge niczego namierzyc za duzo kabli nakretek i innych rzeczy.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: SHO 3,2 V6 Czesci do silnika potrzbene na gwalt:)

Post autor: RadAg! »

A czemu akurat w PL szukasz skoro masz rodzinke w USA i ciagle cos ci wysylaja?
Zamow na rockauto, tydzien i bedziesz mial. Tydzien to sie czasami czeka az z allegro cos dojdzie wiec jeden pies a przynajmniej masz czesci dobrej jakosci. Poza tym jak masz tyle aut to po cholere ci SHO na gwalt?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


brolcio
Posty: 695
Rejestracja: 13 paź 2006, 18:55
Samochód: Astro, Camaro, Firebird, Sable
Skąd: Lublin

Re: SHO 3,2 V6 Czesci do silnika potrzbene na gwalt:)

Post autor: brolcio »

Znam zakład, gdzie dorabiają uszczelki w tym pod głowice - ja jednak osobiście wolę ściągać z USA.


Topic author
Alexander25

Re: SHO 3,2 V6 Czesci do silnika potrzbene na gwalt:)

Post autor: Alexander25 »

Jak samochod stoi to niszczeje.Dlatego dzis trafil do mechanika i dzis zamowilem czesci. Nie lubie gdy auto dlugo stoi bo szybciej rdzewieje do tego psuja sie inne elementy. Lubie miec wszystkie auta sprawne w 100%


Topic author
Janek

Re: SHO 3,2 V6 Czesci do silnika potrzbene na gwalt:)

Post autor: Janek »

Alexander25 pisze:J gdy auto dlugo stoi bo szybciej rdzewieje do tego psuja sie inne elementy. Lubie miec wszystkie auta sprawne w 100%
I masz racje .
Bardziej sie psuje czasem od stania niz od jazdy.


Topic author
Alexander25

Re: SHO 3,2 V6 Czesci do silnika potrzbene na gwalt:)

Post autor: Alexander25 »

Tak zdechl moj ulubiony woz czyli taurus gl z 1992 roku:/ zloty metalik. Mimo szczerych checi i wpompowania w niego 12tys zl samochod wykonczyl mnie psychicznie co doprawdzilo do jego natychmiastowej sprzedazy.

ODPOWIEDZ