Problemy Taurusa na emigracji...

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1992-1995
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Obydwie dlugosci gwintu sa OK. Mozesz wkladac i te swiece z krotszym gwintem i te z dluzszym poniewaz nie dlugosc odcinka nagwintowanego jest wazna a odleglosc do uszczelnienia swiecy czyli do kolnierza. W obydwu swiecach dlugosc jest ta sama i swiece wchodza na te sama glebokosc do silnika.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Odebralem auto na lawecie. nie moge nim jezdzic, czekam az sie policja odezwie co dalej. Wczoraj chyba do mnie dzwonili ale nie odebralem. Nie mam zamiaru od nich odbierac, niech teraz oni probuja sie ze mna skontaktowac tak jak ja wtedy kiedy zabrali mi auto. Ponad tydzien dzwonilem do tych pedalow i nic. Jak chca ze mna gadac to niech sobie do mnie przyjada albo wysla pismo. Podejrzewam ze dostane papiery od nich wyjasniajace dlaczego zabrali mi auto no i bede czekal dalej na wezwanie do sadu.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Ale masz dokumenty do niego? Skąd wiesz, że nie możesz nim jeździć? Masz coś wstemplowane w dowodzie? Hehe, najśmieszniej jakbyś wywiózł taurusa i w ogóle ich olał :D Biedni by zginęli w papierach :D Radek, a może odbierz i mów po polsku, że nie rozumiesz :D Jeszcze będą musieli tłumacza szukać :D
Najważniejsze, że już masz byczka z powrotem.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Ja mam wszystkie swoje dokumenty od auta ze soba. oni nie wzieli moich dokumentow bo ich kompletnie nie kumaja. Koles jak przyjechali po auto to porposil o dokumenty wiec mu pokazalem dowid rejestracyjny i certyfikat OC. On tak oglada, oglada, oglada...i pyta: -A gdzie jest napisane ze pan jest wlascicielem??? :razz: To mo mowie ze w dowodzie rejestracyjnym jest moje nazwisko, a on: - acha... i dalej nic nie kuma. Nie mam formalnie pisemnego zakazu poruszania sie po IOM ale wole nie ryzykowac. 6-ego jade do Polski samochodem i nie chce zeby mi go wczesniej zabrali znowu bo juz wszystko mam zarezerwowane a z tymi pedalami nic nie wiadomo wiec do portu tez go wezme na lawecie. Dzwonili do mnie w poniedzialek ale nie odebralem. Pierdole ich teraz. Jak cos chca to niech se do mnie przyjada...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Hehe, to niezła jazda :) No to byle do jutra :)

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Jutro jade. Laweta do portu juz zamowiona - 50 funtow (sic!). A potem UK i jurop...Bede w PL jak bozia da w srode wieczorem. Jaka pogoda w Polsce? Snieg i mroz?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


BoMBowiec
Posty: 151
Rejestracja: 08 lut 2007, 17:34
Skąd: Małopolska

Post autor: BoMBowiec »

RadAg! pisze:Jutro jade. Laweta do portu juz zamowiona - 50 funtow (sic!). A potem UK i jurop...Bede w PL jak bozia da w srode wieczorem. Jaka pogoda w Polsce? Snieg i mroz?
W gorach sniegu duzo. Temperatury od -5 do -15. :D
Maciej Mikler - Van Klub Polska - http://www.van-club.com
'85 Dodge Ram Van 5.2V8 - http://www.salonka.prv.pl
'04 Dodge Ram 1500 5.7V8
'95 Cadillac Eldorado TC 4.6V8 ,
Obrazek


michal_5000
Posty: 450
Rejestracja: 06 lis 2006, 19:45
Skąd: Warszawa

Post autor: michal_5000 »

BoMBowiec pisze:W gorach sniegu duzo. Temperatury od -5 do -15. :D
W Warszawie to samo.
'00 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '91 Mercedes-Benz 560 SEC, perlmuttgrau


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Etam, dziś rano u mnie było -23 :)

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Juz jestem w PL. Podroz o dziwo expresowo. W UK 150 mil. Zima. Najwieksza od 12 lat. -7, malo sniegu ale wszystko pozamarzane, slonecznie. Hull-Rotterdam bardzo fajnie. Duzy ladny nowy statek. Morze gladkie jak jezioro. W Rotterdamie bylismy o 8.15 czyli planowo. Najgorzej w Holandii. Korki, ale jakos przebrnelismy. W Niemczech bylismy o 11.30 i tempomacik na 130km/h i wio. slisko naszczescie nie bylo ale padal snieg i byl mroz wiekszosc trasy. Zuzylem 15l plynu do spryskiwacza, 3 x kupowalismy. W Niemczech zamarzly nam wycieraczki i plyn do spryskiwacza zmienial sie w lod na szybie (zimowy). ciezko bylo ale droga w miare prosta :)
W Poznaniu bylismy juz o 8.30 czyli caly odcinek pokonalismy w rowne12 godzin i bylo to fo tej pory najszybciej. Bardzo fajne polaczenie. Auto sie spisalo jak zawsze bezproblemowo choc nawiew nie dawal wystarczajaco cieplego powietrza. Nie wiem czemu. Byl na max ale w aucie nie bylo goraco tylko cieplo po prostu. Teraz smigamy po Poznaniu. Jutro smigamy do Gorzowa. Umylismy autko na myjni bo bylo kompletnie czarne.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

RAdek, przypuszczam, że z nawiewem masz to samo co ktoś tutaj na forum, ta klapka pod maską się zawiesiła czy coś :)
Mi niedawno zaśniedziała złączka do silniczka od spryskiwaczy i tydzień jeździłem bez spryskiwaczy :D Przygotowałem sobie przełącznik wielofunkcyjny, bezpieczniki, drugi zbiornik z silniczkiem, miernik, a okazało się, że pod maską spędziłem 3 minuty :D Ale kląłem, że nie chciało mi się wcześniej zajrzeć :D I tak dobrze, że nie zacząłem od rozebrania przełącznika :cool
Fajnie że już dotarłeś :) Jakie plany teraz?

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Juz w domu na IOM. Mialem podroz z przebojami ale dzieki temu zwiedzilem Manchester, ladne miasto. w Polsce bylo zajebiscie. Gorzow to dziura wiec nie ma co opowiadac. Poznan za to jest przepiekny na starym miescie. wczesniej tak nie bylo ale ktos zrobil kawal dobrej roboty i starowka poznanska zyje i jest kolorowa i czysta. Poza tym zajebiscie tanie paliwo :) Troche zimno ale podobal mi sie ten mrozik no i snieg. Polska generalnie nadal z tylu jednak no i bardzo drogo...
Taurusik stoi na dzialce u tesciow pod pokrowcem i czeka na lepsze czasy...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Post autor: GAZDA »

to cztm ty sie teraz woizisz chopie?

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Sluzbowym vanem :D No i bede kupowal auto na wiosne-lato...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ