Alexander25 fotki

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1992-1995
ODPOWIEDZ

Topic author
Alexander25

Alexander25 fotki

Post autor: Alexander25 »

Witam
Dzis postaram sie wrazucic Foty wszystkich aut:) Mozna bezposrednio na forum ?


Topic author
Alexander25

Re: Alexander25 fotki

Post autor: Alexander25 »

jb;ljb;kjgb;
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Topic author
Alexander25

Re: Alexander25 fotki

Post autor: Alexander25 »

to narazie tyle potem dodam reszte:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12243
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Alexander25 fotki

Post autor: RadAg! »

Ojej...az sie lezka w oku kreci...Ten bezowy prawie taki sliczny jak moj. Kurde jak widze Taurusa 2 gen. Mam ogromny sentyment, Sable'a tez.
Ktore z tych autek sa aktualnie twoja a ktore juz nie? Moim marzeniem jest tez posiadanie takiego zestawu. I nie chodzi o jakies wymuskane klasyki tylko wlasnie takie codzienne dupowozy z lat 90-tych. Cos mi sie wydaje ze kupie znowu Taurusa dwojke zamiast drugiej CV...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Alexander25

Re: Alexander25 fotki

Post autor: Alexander25 »

heh ja poluje na crown victorie ale do zagazowania bo chce miec crowniaka do jazdy i vipera rt10 do zabawy(ale narazie sporo mi brakuje kasy:p wiec zostane chociaz przy mustangu gt 4gen) Zostaly mi 2 mustangi i zloty taurus. Vision sie rozspypal zielony taurus tez jeden z gosci na forum kupil ode mnie tego kombiaka ale go nie przerejestrowal wiec autko teoretycznie jest moje jeszcze:) Mam tez astre II ale to gowno i lepiej wogole nie wspominac o tym aucie. A czarny taurus gl pojechal n Ukraine (widze ze ten watek tez byl na forum hehe bo na Ukrainie pelno ich jezdzi:P)


Topic author
Alexander25

Re: Alexander25 fotki

Post autor: Alexander25 »

a granatowa c klasa c230z kompresorem poszla na handel jak sie skapnalem ze byla po dachowaniu:P no ale 200km/h osiagala w bardzo przywoitym czasie:P kompresor seryjny zostal zastapiony troszke lepszym auto wyciagalo po malych modyfikacjach 270km/h:P

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12243
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Alexander25 fotki

Post autor: RadAg! »

Macianowa z Koszalina tez ma Vicky, moze bedzie chcial sprzedac ;)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Alexander25

Re: Alexander25 fotki

Post autor: Alexander25 »

narazie musze sprzedac 2 mustangi 3.8 v6 taurus zostaje bo go lubie. Szczerze piszac:) to wole lincolna towncar niz crownvictorie bo crowniak nie ma skory i rzadko maja abs przynajmniej teo ktore widzialem w woj maz. narazie wiec jest plan by sprzedac mustangi kupic mustanga gt zrobic go ladnie i na wakacje moze kupic crown victorie lub towncara(chcialym szarego albo granatowego towncara z lat 1995-1998 widzialem takiego ladnego ale drogi byl i mi kasy nie starczylo:/ crown victoria bardziej mi sie pierwsza podoba i pierwsza po lifcie z tymi lampami fajnymi z tylu. Wole starsze amerkykance bo po 2000 roku sedany stracily troche ze swojego uroku. Jeszcze crown Victoria jest spoko ale impala sie skonczyla juz dawno:/ a moze sobie walne ranchero stare bo bardzo tanio sa w dobrym stanie . Czas pokaze narazie bede sie chcial pozbyc mustangow bo maja podrasowane silniki i zbieraja sie dobrze ale wolee zeby zbieral sie gorzej ale pod macha bylo v8:)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12243
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Alexander25 fotki

Post autor: RadAg! »

Maciek z forum sprzedawal swojego Town Cara 97 Cartier, moge sie dowiedziec czy nadal ma na sprzedaz. Crown vic wystepowaly w skorze ale glownie LX czyli P74. Czasem jako opcja w P73. Od 1999 roku ABS byl w standardzie w CV. U mnie jest chyba najlepsza konfiguracja jaka jest mozliwa; ABS jest, kontroli trakcji nie ma :D ale Inerceptory jezeli o luksus sa biedniutkie. Troche mnie to irytuje, chocby brak podswietlanych przyciskow od okien ale to wszystko mozna zrobic drobnymi kroczkami i bedzie git. Wiekszosc bowiem podzespolow jest ta sama w wersjach cywilnych i policyjnych, potrzeba tylko malej ingerencji. Np. dioty w przycikach od otwierania okien sa ale nie dzialaja, trzeba rozebrac kazdy modul z przyciskami i polaczyc odpowiednio kabelki. A jaka frajda jak juz dziala :D Za to performance zadoscuczynia wszelkim ubytkom. 235 KM (250KM od 2004), most ze szpera z przelozeniem 3.27:1. Jezdzi bokiem w kazdych warunkach, wczoraj znowu musialem odjac gazu podczas jazdy bo zaczal mi bokiem po krawezniku :D
Town Car tez piekne auto. kurde najlepiej by bylo miec kilka z kadego modelu :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Alexander25

Re: Alexander25 fotki

Post autor: Alexander25 »

ja majbradziez z wszystkich aut poza viperem lubie plymouth roadrunner albo ford galaxie wyglada prawie jak stary crowniak w coupecie bardzo mi sie podoba tylko sa niestety kosztowne. udalo mi sie w Szwecji takim pojezdzic to jak ruszalo sie na swiatlach przod auta sie unosil i kola z przodu nie dotykaly ziemi po wcisnieciu gazu w podlge

Awatar użytkownika

Jacekn8
Posty: 176
Rejestracja: 12 paź 2006, 14:50
Skąd: Brzostek

Re: Alexander25 fotki

Post autor: Jacekn8 »

Alexander25 pisze:auto wyciagalo po malych modyfikacjach 270km/h:P
I gdzie ty to sprawdzałeś ??? :razz:
1998 Ford Taurus Wagon SE 3.0 Vulcan
2009 Ford Mondeo 2.0 Klekot


Topic author
Alexander25

Re: Alexander25 fotki

Post autor: Alexander25 »

W-wa hamownia i Autobahn u Nazistow:p ale co tam okazalo sie ze byl po dachowaniu wiec polecial do handlarza:)

Ale dzis zimno bylo 45minut stalem na stacji tankowanie 5 min wymiana akumulatora 15min bo nie mialem 8ki klucza i reka odkrecalem zmarznieta srube no i kurde zamarzl mi korek od wlewu paliwa 20min rozgrzewania dziada:) ale potem jak wsiadlm przekrecilem kluczyk i pieknie nawet radio ktore myslalem ze padlo zaczelo grac:P hehe Dostalem z taurusem jakiegos kenny Rogers'a kasete z autografem:p


Topic author
Alexander25

Re: Alexander25 fotki

Post autor: Alexander25 »

23.01.2010
http://img4.imageshack.us/img4/1580/dsc00054dy.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/3403/dsc00053mh.jpg
http://img706.imageshack.us/img706/4862/dsc00052yh.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/3152/dsc00051sh.jpg

tu zdjecia z sobotniego przepalania amerykancow:) dzis sie zaparlem i umylem taurusa zuzylem 17wwiader cieplej ale nie goracej wody :) odmrozilem sobie tylek:P

ODPOWIEDZ