CHlodnica kaput:)

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1992-1995
Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: CHlodnica kaput:)

Post autor: RadAg! »

No i problem rozwiazany. Tobie Piotrek wierze na 100% bo wiem ze temat czesci przemiennych masz w jednym palcu, zarowno do Taurusa jak i Sable'a :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
piotrekzet

Re: CHlodnica kaput:)

Post autor: piotrekzet »

No proszę, zapracowałem na miano eksperta w tej dziedzinie ;) Prościej wymienić co nie pasuje z I gen do II :)
Jakby co to służę pomocą :)


Topic author
Alexander25

Re: CHlodnica kaput:)

Post autor: Alexander25 »

Heh no i wyszlo chyba na moje Tobie pasuje wszystko bo nie masz chlodnicy od klimy wiec cokolwiek bys nie dopasowal bedzie ok:) a u mnie juz tak fajnie nie jest:)
Zamowilem chlodnice z USA i bede czekac na informacje:)


Topic author
piotrekzet

Re: CHlodnica kaput:)

Post autor: piotrekzet »

Myślałem o tym - chłodnica klimy jest jako pierwsza licząc od przodu samochodu, więc to chyba nie to. Natomiast problemem może być sam silnik, masz na dwa paski, a ja na jeden, być może jest trochę inaczej zawieszony na poduszkach i dlatego Ci się nie mieści ta chłodnica.
A ciasto było zajebiaszcze :)


Topic author
Alexander25

Re: CHlodnica kaput:)

Post autor: Alexander25 »

heh spoko :)
odebralem juz jednego mustanga mozna sie tak w weekend nastepny spotkac jakby co:)
brakuje 12 cm:/ w chlodnicy
zamowilem z rockauto nowa napisali mi nawet jaka bedzie pasowac i rys tech porkywa sie ze zdjeciami tylko wszystko 500USD cholera bo ponad polowe przesylka:/ moze dopiore uszczelki pod glowice i uszczelki do szyb na przyszlosc .


Topic author
Alexander25

Re: CHlodnica kaput:)

Post autor: Alexander25 »

No nareszcie Dobry elektryk naprawil auto niestety wysiadlo sterowanie od nawiewu tzn przy pierwszych 2 ustawieniach sily jest tylko tj oznaka ze grzeje jakby bylo wlaczone a dopiero przy najwyzszym jest max nawiej stracilem 2 poziomy nawiewu
Wentylator rzestal szalec:) silnik pracuje normalnie:) Radio wrocilo z zaswiatow i nirmalnie gra:)) odezwaly sie glosniki o ktorych istnieniu pojecia nie mialem:)) klima zaczela ladnie pracowac:)) wszystkie lampki przelaczniki dzialaja:)) Byk wrocil wiec miedzy mustangi:)) przyjemnosc ta ksztowala 600zl co nie uwazam za wysoka cene po tym co zaczelo dzialac:)) To tyle namiary na elektryka moge wyslac jak cos potrzeba:))

ODPOWIEDZ