HELP/pomocy elektryka szaleje....

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1992-1995
Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12238
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: HELP/pomocy elektryka szaleje....

Post autor: RadAg! »

Auto z automatem mozna cholowac na N z wylaczonem silnikiem ale tylko na krotkim odcinku i do okrteslonej predkosci:
Instrukcja dla przykladu dla Taurusa 96.
  • Towing Your Vehicle Behind Another
    Vehicle
    At times, you may want to tow your vehicle
    behind another vehicle, such as a recreational
    vehicle, a car, or a truck.
    Before you have your vehicle towed:
    qRelease the parking brake.
    qMove the gearshift to N (Neutral).
    qTurn the key in the ignition to OFF.
    qUnlock the steering wheel.
    Do not tow your vehicle at a speed faster than
    35 mph (56 km/h) or for a distance greater than
    50 miles (80 km), unless the drive wheels are
    placed on dollies.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Alexander25

Re: HELP/pomocy elektryka szaleje....

Post autor: Alexander25 »

spoko super auto stoi juz obok rozebranego sablea i teraz kolo zielonego taurusa:) Zeby bylo ciekawiej to na 90% grzebalem kiedys w tym zielonym taurusie:P Niestety moj taurus jest totalnie rozlozony i csie boje ze juz nie pojezdzi. Co do chlodnic to jutro kurde wezme ze soba 2 sztuki by poronwac:P bo juz sie dowiedzialem ile jest typow i i jakie mozna stosowac zamiennie:/
jakies fatum kurde krazy na ddomem bo mustang stoi w garazu z rozwalonym silnikiem taurus u Piotra a drugi mustang u elektryka. no nic zima na Alasce nie szkodzi taurusom jak zima w Polsce z sola i koleinami
Efekt tej zimy to liczac do dnia dzisiejszego:
Tylny zderzak(ford mustang)
przednia szyba(ford mustang)
chlodnica(ford taurus)
uszkodzona elektryka swiatel(ford mustang)
uszkodzony mechanizm do sprzyskiwania szyb(ford mustang)
Blacha do remontu totalnego(ford mustang)
Bog wie co w taurusie co spowodowalo jego unieruchomienie
Mysle ze jak jeszcze troche popada snieg to po zsumowaniu taniej by wyszlo jezdzic taryfa:P
jak narazie mam 4 auta i zadnym nie moge jezdzic sytuacja jest naprawde dziwna. moze w nast tyg wszystko sie odmieni bo szykuje male przewietrzenie garazu (mustang nr 1 opuszcza stajnie na stale by sie przeniesc za wschodnia granice)


Topic author
Alexander25

Re: HELP/pomocy elektryka szaleje....

Post autor: Alexander25 »

No i fajnie:) auto zepsulismy bardziej bo przestalo odpalac odczekalo 15min z odlaczonym akumulatore i spoko odpala ale dalej wariuja obroty silnika wentylator i wyswietla pierdoly na desce:P
Przynajmniej koledze pasuje chlodnica bo mi niestety nie pasuje:/


Topic author
piotrekzet

Re: HELP/pomocy elektryka szaleje....

Post autor: piotrekzet »

Może przypasuje Ci ta wiązka przewodów, rozmawiałem jeszcze z kumplem i upiera się, że padł komputer. Ja niestety nie znalazłem tego od sabla ale jeszcze poszukam.
I pomyśleć, że inny kumpel kiedyś dawał mi chłodnicę do taurusa, a ja głupi nie chciałem, bo miałem tę od 3.8, o której myślałem, że jest dobra... Nauczka na przyszłość - jak dają to bierz! :D


Topic author
Alexander25

Re: HELP/pomocy elektryka szaleje....

Post autor: Alexander25 »

spoko mam nadzieje ze sie przyda mi nie pasuje nawet na tych przekladkach;/ probwalem wczoraj bo sie okazalo ze mam jeszcze druga taka sama w garazu;/ Gostek do pontiaca dostal foty i chce namiary na twoj kom. wiec jak sie zdagdzasz to mi wyslij ze sie zgadzasz by mu dac nr tel bo ja bez pyt nie rozdaje numerow,a linka do skrzyni podrzuce dzis jak ne padne po przyjsciu do domu bo mnie napierdziela kolano ale przynajmniej grzebiac przy taurusie sobie kolano nastawilem heheh
Udalo mi sie rozwiazac problem elektryki ale po 12h znowus ie zaczal kaszanic:/

Coraz bardziej wkurwia mnie to auto i chyba pojade po ta impale lub starego crowna bo niemiesciutki sto na sprzedaz za Chynowem za 9tys tylko bez gazu a to problematayczne bo spalanie ma wyzsze o 8l od taurusa;/ cholera na gazniku jest:/

ODPOWIEDZ