Lincoln i jego Pneumatyczne Zawieszenie - POMOCY ?:)

Lincoln
Awatar użytkownika

dominiko19
Posty: 163
Rejestracja: 20 sie 2012, 18:11
Samochód: Lincoln Town car ,Jaguar xj, Continental Givenchy
Skąd:
Kontakt:

Re: Lincoln i jego Pneumatyczne Zawieszenie - POMOCY ?:)

Post autor: dominiko19 »

A może warto pomyśleć nad zmianą pneumatycznego na zwykłe, widziałem filmik, że wymiana jest bardzo prosta , zakłada się spręzyny i już po problemie z tym wszystkim...
Wklejam filmiki....

" onclick="window.open(this.href);return false;

" onclick="window.open(this.href);return false;

A ciekawe czy sięda gdzieś w Polsce kupić....

Awatar użytkownika

dominiko19
Posty: 163
Rejestracja: 20 sie 2012, 18:11
Samochód: Lincoln Town car ,Jaguar xj, Continental Givenchy
Skąd:
Kontakt:

Re: Lincoln i jego Pneumatyczne Zawieszenie - POMOCY ?:)

Post autor: dominiko19 »

U mnie ostatnio i to nagle zaczęły sie problemy z zawieszeniem. Nagle wyskoczył air suspension i okazało się że wywaliło bezpiecznik, po założeniu nowego błąd przestał się wyświetlać, auto stało wysoko ale następnego dnia po przekręceniu stacyjki sprężarka dopompowała jak zawsze, ale gdy jechałem w trasie po około 20 km znowu wywaliło błąd myślałem, że to znowu bezpiecznik ale po sprawdzeniu okazało sie że jest ok. odłączyłem klemę i po ponownym podłączeniu i odpaleniu błędu nie było ale po paru min. znowu go wyświetliło. Zauważyłem że gdy miałem komplet pasażerów to podpompował zawieszenie ale gdy wszyscy wyszli z auta to zawieszenie zostało wysoko jakby na maksa napompowane. Co to może być??? Od czego ten błąd, jakiś czujnik, zawory???

Awatar użytkownika

siwrelax
Posty: 518
Rejestracja: 05 lip 2013, 23:21
Samochód: PTS '90
Skąd: Aktualnie: Hoge Hexel, NL

Re: Lincoln i jego Pneumatyczne Zawieszenie - POMOCY ?:)

Post autor: siwrelax »

Może zawór, może czujnik może jakaś elektryka... Ciężko po takim opisie to stwierdzić. Znasz jakąś procedurę serwisową, testową?
U mnie np. wyskakuje błąd, bo nie otwiera się zawór upustowy w kompresorze. Wiem to, bo przeszedłem przez procedurę testową dla Marka i komputer pokazał, co jest nie ok.

ODPOWIEDZ