Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Lincoln
ODPOWIEDZ

MichaŁ
Posty: 3054
Rejestracja: 28 lip 2010, 19:04
Samochód: brak amcara
Skąd: Bierutów, dolnośląskie/opolskie

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: MichaŁ »

Co prawda nie mój samochód, ale obcowałem z tym egzemplarzem wielokrotnie i mogę powiedzieć, że z pewnością jest bardzo komfortowy. W porównaniu do Chryslera 300M (który wg niektórych jest bardzo wygodny) - 300M wypada jak taczka.
Jest to szczególnie zasługa zawieszenia, fotele na które się tak upierasz w każdym poście też są wygodne, ale nie robiłem tym autem więcej niż kilkadziesiąt km więc tu pewnie rozwinie się Hodik.

Koszty utrzymania są na pewno na akceptowalnym poziomie.
Części zamienne są dostępne, ponieważ jest w Polsce wielu dobrych dostawców, a jeśli nie to zawsze pozostają Ci Stany - jest to teraz coraz prostsze.
Ja osobiście wrażenia z jazdy tym autem mam bardzo pozytywne.

Pomruku V8mki nie słychać, bo w tym aucie ma być cicho.
Jak dłubniesz wydech - będzie słychać.

P.S.
Twoje pytania są strasznie ogólnikowe i trzeba zaznaczyć, że co dla jednego jest sufitem dla drugiego będzie podłogą. To się tyczy zarówno komfortu, jak i kosztów utrzymania i dostępności części. A i jak to nazywasz "legendarny pomruk" - dla mnie w tym aucie go nie ma, ale jeśli jeździsz Passatem TDI to dla Ciebie Town Car może ryczeć gardłowo jak oszalały.

P.S.2
Warto zaznaczyć, że jeżeli jesteś zainteresowany kupnem takiego auta, to ten konkretny egzemplarz szuka nowego właściciela, a jego stan jest naprawdę nieprzeciętny !!!
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 20:12 przez MichaŁ, łącznie zmieniany 1 raz.
Były:
2015 Chrysler Town&Country 3.6 V6
1991 Chevrolet Caprice Classic 5.0 V8
2007 Chevrolet Express CargoVan 4.8 V8
1993 Cadillac Fleetwood 5.7 V8
2005 Chrysler Town&Country Limited 3.8 V6
1997 Chrysler Voyager LE 3.3 V6
1990 Chrysler Voyager LE 3.0V6
2000 Chevy Tahoe LT 5.3 V8 Vortec
1986 Mercury Grand Marquis 5.0 V8
1993 Chrysler Le Baron Cabrio 3.0 V6
1996 Chrysler Voyager LE 3.3 V6
1990 GMC Vandura 5.7 V8 Explorer
2000 Chevrolet Impala 3.4 V6
1998 Chevrolet Blazer LT 4.3 V6
1989 Plymouth Grand Voyager SE 3.0 V6
2000 Chrysler 300M 3.5 V6
1999 Chrysler Town&Country Limited 3.8 V6
1999 Chrysler Grand Voyager LX 3.3 V6

Awatar użytkownika

Topic author
hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: hodik »

Z tym nowym modelem jest bardzo podobnie:

- Fotel to typowa kanapa, ostatni seryjnie produkowany Full Size, miękko i buja strasznie - tył robi co chce ( jest na poduszkach ) ale o to chodzi....
- Koszty utrzymania znikome, twarda jednostka 4.6 ( jeżeli się interesujesz to dobrze wiesz co to za silnik ) skrzynia od Mustanga, części dostępne od ręki, w cenach POLONEZA ( amerykanie śmieją się, że wszystkie części za 5$ )
- Wrażenia, przyjedź do mnie, potrulaj się i poczuj to ! :D
-V8, słychać słabo, ale tutaj o to chodzi, to typowa limuzyna, jak wrzucisz kickdown, słychać, że to nie R4 ale na wolnych obrotach od razu wiadomo, że to nie Charger ( jemu nie pasuje chodzić głośno )

W razie czego wejdź na allegro i poszukaj mojego, bo naprawdę warto jest go kupić, z resztą możesz to sprawdzić po forumowiczach, którzy znają mnie i samochód:

http://allegro.pl/lincoln-town-car-od-p ... 83730.html




Bardzo wdzięczne i zajebiste auto !
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

krzemien323
Posty: 840
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:55
Samochód: Grand Prix '88, Camaro '94 i 125p
Skąd: Ostrowiec Św.

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: krzemien323 »

Ale mnie ta aukcja wciągnęła :D, ale Hodik zapomniałeś dodać, że idealny na śluby ;)


incognito138
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2012, 15:08
Skąd: Warszawa

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: incognito138 »

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Zastanowię się nad tym Lincolnem. Jeszcze przemyśle sprawę i jak się zdecyduje to się odezwę, bo rzeczywiście ten egzemplarz wygląda bardzo dobrze i widać, że jest w dobrym stanie (od pasjonata) :)

Awatar użytkownika

Topic author
hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: hodik »

Aukcja jest napisana szczerze, niestety wiekszosc ludzi odbiera ja jako " pic na wode " i sciema zwyklego handlarza, jednak na takich ludzi nie ma co zwracac uwagi - Kto sie troche zna i rozumie klimat to uwierzy i bedzie wiedzial o co mi chodzi :) O auta zawsze dbalem i dbac bede ;) A chyba lepiej kupic cos co Sie zna niz jakąś tajemniczą kupę - obejzalem 8 town car'ow w calej polsce zanim kupilem tego i wiem jaka jest sytuacja z tymi autami :D

Ps. Reklama dzwignią handlu hahaha ;-)
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

Nedzwiedz
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:18
Skąd:

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: Nedzwiedz »

Halo Halo.

Hodiku drogi - mojego też oglądałeś i śmiem protestować :shoot: :) ( gdyby na tarasie było więcej Ballantines'a ;D, albo gdybym odpuścił z ceny - to jeździłbyś moim )

Po dwóch,albo trzech latach od Twoich oględzin, dalej nie mam się czego wstydzić :) ( tylko jedna awaria - łożysko tylnego koła i to z mojej winy :P )

Swoją drogą, to powodzenia i sprzedawaj szybko, bo ja też będę musiał wszem i wobec ogłosić zamiar przekazania mojego Linca ( już od 3 lat ogłaszam :) i jakoś serce nie pozwoliło mi jeszcze ogłosić ), a nie chcę Ci psuć "rynku" zwiększając podaż. :)

PS
Pozdrów tatę Mirka :papa:
Lancia Thema; SEBRING COUPE 3,0 V6 '04 - DO SPRZEDANIA :( ; Lincoln Town Car 4.6- DO SPRZEDANIA :( były:
300C 3.0 CRD '08; 300c 3,5 kombi '05;Vision 3.3 1996;Intrepid 2,7 '98;Camaro 5,0 '88;Trans'Am 5,7 '87;Firebird Formula 5,0 '88;Firebird 2,8 '86
zaprzedałem duszę diabłu

Awatar użytkownika

Topic author
hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: hodik »

Ale Ty niedzwiedz dobrze wiesz, ze Ja twoje auto bardzo lubie i mam do niego mega sentyment ! To byl jedyny samochod, ktory byl warty ogladania. Zobaczymy co sie bedzie dzialo :)

Pozdrowie Mirka, dziekuje :)
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'


sławek
Posty: 40
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:30
Samochód: 00 Voyager AWD, 98 Ford Victoria Crown sold
Skąd: Warszawa

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: sławek »

Hodik czy udało Ci się "opanować" temat wyłączania światła we wnętrzu samochodu? Jestem posiadaczem Viki w wersji cywilnej z 1998r i... nie potrafię wyłączyć oświetlenia w kabinie (otwarte drzwi)

Awatar użytkownika

Topic author
hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: hodik »

Niestety, nie istnieje taka możliwość, żeby manualnie wyłączyć oświetlenie... Po prostu poczekaj ok 10-15 minut i światło samo zgaśnie :) Te samochody muszą mieć duże akumulatory, a kilka palących się światełek np. podczas odkurzania nie spowodują rozładowania ;)
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'


sławek
Posty: 40
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:30
Samochód: 00 Voyager AWD, 98 Ford Victoria Crown sold
Skąd: Warszawa

Re: Lincoln Town Car 4.6 Signature Series :) Hodikowy

Post autor: sławek »

A wiesz może gdzie zlokalizowane są włączniki? Oglądam drzwi i nie mogę znaleźć a spodziewałem się jakiegoś prostego rozwiązania:)

ODPOWIEDZ