Lincoln Town Car 1990

Lincoln
ODPOWIEDZ

Topic author
Blazej

Lincoln Town Car 1990

Post autor: Blazej »

Witam ponownie.Jestem Błażej.Pojawiłem się tu jakiś czas temu. Ciągle brakuje tego czasu ale w końcu się udało i chciałbym cokolwiek zaprezentować moje autko, jest to Lincoln Town Car 1990 5.0 EFI V8. Kupiłem go jakieś 8 lat temu w moich okolicach, był w dobrym stanie, ale przez te 8 lat trochę przy nim porobiłem.Wymieniłem chłodnicę,poduszki w tylnym zawieszeniu,pompę wody, i z poważniejszych rzeczy w sumie tyle.Przyciemniłem szyby i kupiłem nowe felgi szprychowe,bo bardzo mi się podobały. Rok temu został odnowiony lakier, wnętrze, i pokrycie dachu. Czyli całkowity remont który trwał jakieś 3 miesiące. Jeżdżę nim często w okresie letnim, w zimie odpoczywa ;) Jestem z mojego Lincolna bardzo zadowolony,uwielbiam nim jeździć :)Byłem w 2007 lub 2008(nie pamiętam już dokładnie) w Starym Oleśnie na zlocie...może ktoś mnie pamięta. Dołączam parę fotek i do zobaczenia gdzieś, kiedyś na jakimś zlocie... :) pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

Lucas
Posty: 949
Rejestracja: 16 sie 2013, 22:28
Samochód: 1992 Mercury Grand Marquis
Skąd: Ostrowiec Św.

Re: Lincoln Town Car 1990

Post autor: Lucas »

Piękny Lincoln! W sumie to już taki klasyk :) Widać po aucie, że trafił w troskliwe ręce. Z felgami dobrze zrobiłeś bo całkiem fajnie pasują no i ten kolor, piękny! No cóż pozostaje życzyć kolejnych 8 lat bezawaryjności i czerpania przyjemności z tego świetnego auta ;)
1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited-EX
2000 Jeep Grand Cherokee 4.7 Limited-EX
2004 Ford Explorer Sport Trac 4.0 XLS-EX
2001 Dodge Durango 5.9 SLT PLus-EX
1995 Jeep Grand Cherokee 4.0 Limited-EX
2003 Chevrolet Avalanche 5.3 4x4-EX
2003 Chrysler 300M 3.5 H.O.-EX
2000 Jeep Grand Cherokee 4.0 Laredo-EX
1992 Buick Park Avenue 3.8-EX
1992 Jeep Cherokee 4.0 Limited-EX
1992 Mercury Grand Marquis

Awatar użytkownika

Polak
Posty: 266
Rejestracja: 18 lis 2012, 17:14
Samochód: Lincoln Continental 1978, Lincoln Town Car 1994
Skąd:

Re: Lincoln Town Car 1990

Post autor: Polak »

Jeden z ładniejszych egzemplarzy w tej budzie jakie dane mi było do tej zobaczyć na żywo. Może któregos pieknego dnia doprowadze swojego do takiego stanu:)
Obrazek


Topic author
kecaj73

Re: Lincoln Town Car 1990

Post autor: kecaj73 »

witaj
fajniutka ta kanapa
Polak pisze:Jeden z ładniejszych egzemplarzy w tej budzie jakie dane mi było do tej zobaczyć na żywo. Może któregos pieknego dnia doprowadze swojego do takiego stanu:)
e tam ,
patent z atrapą masz sprawny, co chcesz ,,doprowadzać,, ?
przecież Twojemu nic nie brakuje :)


Topic author
Blazej

Re: Lincoln Town Car 1990

Post autor: Blazej »

Lucas pisze:Piękny Lincoln! W sumie to już taki klasyk :) Widać po aucie, że trafił w troskliwe ręce. Z felgami dobrze zrobiłeś bo całkiem fajnie pasują no i ten kolor, piękny! No cóż pozostaje życzyć kolejnych 8 lat bezawaryjności i czerpania przyjemności z tego świetnego auta ;)
Dzięki :) Masz racje trochę się troszczę o niego, bo chce żeby był jak najdłużej :)

ODPOWIEDZ