Problem z klimatyzacją w Lincon Town car 9m 1997r

Lincoln
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
mjacznik
Posty: 12
Rejestracja: 05 lut 2014, 17:15
Samochód: LINCOLN TOWN CAR 1997 4.6 limuzyn 9m
Skąd:

Problem z klimatyzacją w Lincon Town car 9m 1997r

Post autor: mjacznik »

Witam ponownie wszystkich
Mam pewien problem z klimatyzacją( limuzyna 9metrowa ) w zeszłym roku klima była robiona i działała bez zarzutu.
W tym sezonie zaczeły się problemy, najpierw gdy włączałem klimatyzację tylko z przodu w kabinie to nie działała klima nie załączała się gdy dodatkowo włączałem klime z tyłu to klima załączała się i chłodziła z tyłu i z przodu z tyłu oczywiście chłodziła słabiej niż z przodu.
W tej chwili w żaden sposób nie mogę włączyć klimatyzacji włączam tył i przód albo sam przód i nic, pod maską słychać jakby włączała się sprężarka czy coś i od razu po kilku sekundach się wyłącza i tak w kółko. Coś pyka pod maską jakby przekaźnik lub sprężarka załącza ale nie zaskakuje i od razu wyłącza i tak cały czas załącza i wyłącza itd... jakby coś nie mogło zaskoczyć załapać.
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co to może być to bym był bardzo wdzięczny za podpowiedź.

Pozdrawiam i z góry dzięki

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Problem z klimatyzacją w Lincon Town car 9m 1997r

Post autor: KARLone »

wybacz ale nie da się tego czytać. Brak kropek, przecinków, trudno zrozumieć co tu jest podmiotem, a co orzeczeniem. Napisz na spokojnie o co chodzi.

ODPOWIEDZ