Naprawy w Continentalu 83r i rozkminki...

Lincoln
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
dominiko19
Posty: 163
Rejestracja: 20 sie 2012, 18:11
Samochód: Lincoln Town car ,Jaguar xj, Continental Givenchy
Skąd:
Kontakt:

Naprawy w Continentalu 83r i rozkminki...

Post autor: dominiko19 »

Co do tego ręcznego, dzięki, mieliście rację, nie chciał odpuścić za nic na świecie ani na d ani r. Popatrzyłem i użyłem trochę siły ciągnąc go do siebie, nie było to łatwe ale wyprostowałem go i jeszcze raz wcisnąłem i to samo musiałem zrobić,będę musiał się za to zabrać ale to powoli. Lukając na przewody zapłonowe znalazłem na każdym z nich rok produkcji?? To możliwe że maja tyle lat? Zamówiłem już nowe..

Obrazek

Obrazek

Dziś trochę porozbierałem deski i popatrzyłem co i jak wygląda, odkryłem parę rzeczy które nie działąją...
Wracając do hamulca faktycznie obok mechanizmu przy lampce oświetleniowej dołu jest mała rączka jak tylko lekko sie ją dotknie pięknie odbija pedał sam, a i w głębi widac tłoczek podciśnieniowy...
Zabrałem sie za nie wysuwającą antenę myślałem, że to ten przełącznik na panelu od wsuwania i wys. jest nie tak ale rozebrałem go i jest dobry, antena tez bo gdy ja wyjąłem i połączyłem na krótko bat się wysuwa i wsuwa był trochę zaśniedziały ale oczysciłem go. Sprawdzajac prąd w kablu coś nie tak jest bo pokazuje tylko 0,60v a antena działą na 12v, nie działają też światełka po środku drzwi te lekko żółtawe na zewnątrz, żarówki ok..jedna lampka podświetlenia napisu na desce Continental... i wywala wiadomość o przepalonym obwodzie....jest mało w nim bezpieczników porównując do Town Cara, ma tylko pod kierownicą chyba z 10 Jakieś podpowiedzi, gdzie szukać albo jak naprawić, rozkreciłem z pół deski ale jest masa przewodów i wygląda ok wszystko hehehe

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Naprawy w Continentalu 83r i rozkminki...

Post autor: RadAg! »

Proszę ile oryginały wytrzymują :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

duch_gdansk
Posty: 180
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:28
Samochód: Camaro 86, Camaro 87
Skąd: Gdańsk

Re: Naprawy w Continentalu 83r i rozkminki...

Post autor: duch_gdansk »

RadAg! pisze:Proszę ile oryginały wytrzymują :)
Zapomniałeś dodać AMERYKAŃSKIE oryginały :D
I jak tu nie kochać porządnej motoryzacji :D :D :D
Camaro 86 SC , Camaro 87 SC GMC Vandura 3500 6,5d 94

ODPOWIEDZ