Zakup Lincoln Town Car

Lincoln
ODPOWIEDZ

Topic author
Jareczek
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2019, 19:14
Samochód: Mercedes s500
Skąd: Kraków

Zakup Lincoln Town Car

Post autor: Jareczek »

Witam wszystkich forumowiczów, po kilku latach przeglądania ogłoszeń i rozmyślania chyba dorosłem do zakupu TC. Zastanawiam się nad zakupem Lincolna TC ewentualnie forda CV ale zdecydowanie skłaniam się mu TC. Nie mam doświadczenia z amerykańskimi samochodami, od 6 lat jeżdżę mercedesem w220 s500. Na codzien jestem taksówkarzem i do tego bede potrzebowal TC. Oglądałem jeden egzemplarz i zdałem sobie sprawę że muszę zasięgnąć trochę wiedzy. Tak więc, na co zwrócić uwagę przy zakupie? Interesuje mnie tylko czarny kolor z końca produkcji, typowy Black Cab :) Czy prawda jest że poruszanie się tym autem po autostradzie z prędkościami 140-150km/h to wyzwanie i można "ugotować skrzynię (wyczytałem to w jakimś artykule). Jak jest serwisem w PL, dostępnością części, jakiś polecany serwis w Krakowie lub na południu Polski? Jak te silniki działają z LPG i jakie będzie realne spalanie w mieście? Jaka jest maksymalna waga przyczepy i czy ten samochód poradzi sobie z laweta? Czy zdarzaja sie jakies irytujace awarie w elektronice? Co ewentualnie moze byc najdrozsze w naprawie?
Liczę na waszą pomoc, od lat jeżdżę niemieckim flagowcem ale szukam odmiany. Boję się tylko żeby Lincoln nie był uciążliwy w codziennym użytkowaniu, chociaż mercedes W220 też bez stresowy nie jest. Dużym plusem Lincolna jest 6 miejsc, czy bagażnik pomieści bagaże 5-ciu osób? Proszę o opinie ludzi którzy użytkuje takie samochody na codzień od jakiegoś czasu.

ODPOWIEDZ