92 Grand Marquis

Mercury

Topic author
Alexander25

Re: 92 Grand Marquis

Post autor: Alexander25 »

skrzynia odzyla musze jutro podjechac na wymiane oleju. Niestety mam problem z szyba przednia bo kurcze mam peknieta od kamienia autoglas przyjmie mnie o 11ej:D


Topic author
Alexander25

Re: 92 Grand Marquis

Post autor: Alexander25 »

No i pojechałem na wymianę oleju. Wszystko szybko i tanio gość się nie wkurzył ze utknąłem w korku na 2h (remont drogi) i ze się spóźniłem. Skrzynia chodzi jak nowa ładnie przerzuca biegi. Niestety auto ledwo wjechało i musiałem całą wymianę oleju przesiedzieć na podnośniku w aucie bo nie dało się otworzyć drzwi a wjeżdżając miałem po 2-3cm luzu z każdej strony.

Awatar użytkownika

grusiak
Posty: 690
Rejestracja: 25 paź 2010, 21:52
Skąd: Sulejówek k/Wawy

Re: 92 Grand Marquis

Post autor: grusiak »

Miałeś przynajmniej czas tylko dla siebie ! :evil:
http://www.grusgarage.pl
detroitiron.pl/forum


Topic author
Alexander25

Re: 92 Grand Marquis

Post autor: Alexander25 »

Pff koleina rozwaliła i sworznie i amortyzator w lewym kole.Oddałem auto na zrobienie zawieszenia.

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: 92 Grand Marquis

Post autor: hodik »

Ja już nie rozumiem, co ty wymieniłeś a czego nie wymieniłeś...Czytam twoje posty i nie kumam nic :)
Ten Marquis to już z 10 tys cię kosztował...No i chyba masz pecha, albo każda część w tym aucie była umierająca - bo jeszcze zawieszenie robisz. - Masz na to faktury ? :) Może przyszły nabywca będzie szczęśliwy ;D
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'


Topic author
Alexander25

Re: 92 Grand Marquis

Post autor: Alexander25 »

Faktury zbieram:)
To co sie posypalo to gupoty silnik od dmuchawy czy linka recznego elektryka a dokladnie kabel idacy od alternatora prawie wzystko juz dziala a zawieszenie padlo bo zabila je ta koleina9samochod ma prawie pol miliona km naszafie i oryginalne zawieszenie z 1992 roku:D. Ten mercury to nawet dobre auto. Zrobie w nim zawieszenie i wymienie silnik od tylnej szyby i mozna dalej jezdzic:) .jak sie w ciagu 2tygodni nie trafi klient to zrobie blache i juz go nie bede sprzedawal. Pali malo a ze bedzie jeszcze cv i mustang gt to moge go uzywac jako dupowoz do Warszawy i na dzialke. Wlasnie pertraktuje wynajem garazu by cv stala w cieple

ODPOWIEDZ