tłumiki ..

Mercury
ODPOWIEDZ

Topic author
Marcino
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2014, 17:42
Samochód: Mercury Grand Marquis 2000r, Subaru Legacy
Skąd: Chełm

tłumiki ..

Post autor: Marcino »

Witajcie
kolejne pytanko mam i niestety znowu kosztowne ...
gdzie mogę kupić komplet tłumików, rozsądnych jakościowo i cenowo, żebym nerki nie musiał zostawić ? :P
o Rockauto wiem, ale może w Polsce da się gdzie zamówić taniej, bo z transportem i cłem nie wychodzi już tak miło ...

Awatar użytkownika

siwrelax
Posty: 518
Rejestracja: 05 lip 2013, 23:21
Samochód: PTS '90
Skąd: Aktualnie: Hoge Hexel, NL

Re: tłumiki ..

Post autor: siwrelax »

A szukałeś używanych z dawców części w PL? Jak tak dorwałem do Marka cały układ wydechowy za grosze w świetnym stanie. Twojego nie da się już uratować?

np. http://allegro.pl/drzwi-przednie-lincol ... 84654.html


Topic author
Marcino
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2014, 17:42
Samochód: Mercury Grand Marquis 2000r, Subaru Legacy
Skąd: Chełm

Re: tłumiki ..

Post autor: Marcino »

siwrelax pisze:A szukałeś używanych z dawców części w PL? Jak tak dorwałem do Marka cały układ wydechowy za grosze w świetnym stanie. Twojego nie da się już uratować?

np. http://allegro.pl/drzwi-przednie-lincol ... 84654.html
szukam, ale to nie Passat ;)
ciężko dorwać dobrą używkę, a złomu nie bardzo chciałbym wkładać. Najchętniej podjechałbym gdzieś gdzie na poczekaniu zrobiliby mi nowy układ i było by po temacie ale nic rozsądnego nie mogę w necie znaleźć. Jeden warsztat sie zaoferował, że zrobi całośc z kwasówki ale cena na dziś mocno mnie zniechęca (ok 3200)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12235
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: tłumiki ..

Post autor: RadAg! »

Po co chcesz cały wydech robić? W MGM jest chyba z nierdzewki więc w miarę wytrzymały. Tłumiki kup jakieś markowe Flowmaster albo Magnaflow i jesteś w domu.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Marcino
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2014, 17:42
Samochód: Mercury Grand Marquis 2000r, Subaru Legacy
Skąd: Chełm

Re: tłumiki ..

Post autor: Marcino »

RadAg! pisze:Po co chcesz cały wydech robić? W MGM jest chyba z nierdzewki więc w miarę wytrzymały. Tłumiki kup jakieś markowe Flowmaster albo Magnaflow i jesteś w domu.
z nierdzewki powiadasz ... :)
to było by miło, aż dokładnie to jeszcze sprawdzę, jeśli poprzedni właściciel-rzeźnik tego nie wywalił to faktycznie kupię porządny tłumik i będzie po temacie.

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: tłumiki ..

Post autor: KARLone »

podjedź do warsztatu zajmującego się wyłącznie tłumikami. Mi gościu bez problemu napasował z jakiegoś Chryslera. Cisza jak makiem zasiał, może nawet za bardzo cicho. W zasadzie nie opłaca się sciągać tego elementu zza oceanu. Jak byś chciał coś głośniejszego, to może doradzili by ci jakieś przelotówki.

ODPOWIEDZ