Dobry elektryk Mopar

Dodge
ODPOWIEDZ

Topic author
dodgechargerR/T
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2020, 10:28
Samochód: Dodge Charger
Skąd: Bydgoszcz

Dobry elektryk Mopar

Post autor: dodgechargerR/T »

Witam Forumowiczów! :)

Posiadam Dodge Charger 2017r, w którym ze względu na to, że jeździł w policji w USA nie działają:
->zamek centralny tylnych drzwi
->elektryczne szyby tylnych drzwi

Oprócz tych dwóch rzeczy nie wiadomo dlaczego, nie działa podgrzewanie tylnej szyby (sprawdzałem wszystkie bezpieczniki - są OK).

Jakiś czas temu podczas jazdy czuć było benzynę wewnątrz auta oraz przy prawym tylnym nadkolu. Dodam, że wcześniej taki problem nie występował, a autem jeżdżę od paru miesięcy. Okazało się, że dość często spotykany za oceanem problem. Chodzi o pompe paliwa, ktora nie wiedzieć dlaczego w miejscu styku złącza zasilającego przepuszcza benzynę ze środka na zewnątrz - czyli wprost pod kanapę. Plastik widać było, że był przegrzany no i paliwo gdzies znalazło ujscie. Temat ogarnąłem sam. Benzyna juz nie leci i jest wszystko w porządku. Niestety komputer widzi błąd czujnika paliwa i sporadycznie swieci się Check Engine.

No i pytanie do Was!
Czy jesteście w stanie polecić mi dobrego i zaufanego elektryka? 8/ Województwa (najlepiej) :
-> wielkopolskie
-> kujawsko-pomorskie
-> lubuskie
-> łódzkie

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :*


Barth79
Posty: 328
Rejestracja: 03 paź 2020, 08:19
Samochód: Mercury Grand Marqius 10'
Skąd: Elbląg
Kontakt:

Re: Dobry elektryk Mopar

Post autor: Barth79 »

Witam.Kiedyś widziałem jakiś film na YT P71 z miejscem dla"VIP"-ów z tyłu(prisoner's cage).Nie działąjące tyne szyby to była wina rozłączonej kostki pod panelem na słupku "B".Areszatanci nie mają do niej dostępu przez właśnie tą przegrodę.Masz wersje z policji.Może jest taka sama przyczyna?


Topic author
dodgechargerR/T
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2020, 10:28
Samochód: Dodge Charger
Skąd: Bydgoszcz

Re: Dobry elektryk Mopar

Post autor: dodgechargerR/T »

Oooo, to juz jest coś, dzięki sprawdzę to.


Barth79
Posty: 328
Rejestracja: 03 paź 2020, 08:19
Samochód: Mercury Grand Marqius 10'
Skąd: Elbląg
Kontakt:

Re: Dobry elektryk Mopar

Post autor: Barth79 »

Zapytam z ciekawości-pomogłem ?

ODPOWIEDZ