Chrysler Concorde Grudziądz

Chrysler
ODPOWIEDZ

Topic author
Rafał Z.
Posty: 74
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:53
Samochód: Chrysler Concorde LTD
Skąd: Dolny Śląsk

Chrysler Concorde Grudziądz

Post autor: Rafał Z. »

Ktoś z forumowiczów zna?
http://olx.pl/oferta/chrysler-concorde- ... 80ccd4b79e" onclick="window.open(this.href);return false;

Jest o nim trochę na bezwypadkowy.net
I silnik 2,7, o którym już wiele napisano, choć akurat ja miałem rok i z Intrepidem (grafit, ostatnio widziałem go na Allegro zagazowanego w woj. małopolskim) w tym motorze i pracował bez zarzutu, a jeździł niewiele gorzej od 3.2 (też był w mej stajni, czarny).

Awatar użytkownika

Pan Arek
Posty: 1079
Rejestracja: 09 lut 2015, 14:07
Samochód: nope
Skąd: Kiełczów k. Oleśnicy

Re: Chrysler Concorde Grudziądz

Post autor: Pan Arek »

Ja nie znam tego auta.
O 2.7 krążą już epickie legendy z bohaterami gwiezdnych wojen w roli głównej, Gwiazda Śmierci była na pewno nim napędzana, dlatego tak łatwo było ją zniszczyć, a wszystkie Chryslery które wyjeżdżały z taśmy montażowej z tym motorem, od razu wracały drugimi drzwiami bo już były z obróconą panewką.
W każdej legendzie podobno jest ziarno prawdy.

Pragnę zwrócić jedynie uwagę na przebieg- 50 000 km w 12 letnim aucie. Uczciwiej byłoby gdyby sprzedający napisał wprost, że brzebieg do negocjacji :D
A poza tym wszystkim, bardzo mi się ten wóz podoba, świeżo wygląda. Chociaż i tak wolałbym new yorkera 94-97 ;)

powodzenia w szukaniu :)
był Chevrolet Caprice 1990 r. 5.0 V8
był Lincoln Mark VIII 1993 r. 4.6 V8
był Buick Park Avenue 1992 3.8 V6


Topic author
Rafał Z.
Posty: 74
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:53
Samochód: Chrysler Concorde LTD
Skąd: Dolny Śląsk

Re: Chrysler Concorde Grudziądz

Post autor: Rafał Z. »

Wyciąg z CARFAX:
VIN: 2C3HD46R04H608031

Year/Model 2004 CHRYSLER CONCORDE LX FOUR-DOOR SEDAN
Body Style LHCH41
Build Date March 12, 2003
Engine EER-2.7L V6 DOHC 24 Valve MPI Engine
Transmission DGX-4-Speed Automatic Transmission
Color 1 PS2-Bright Silver Metallic Clear Coat
Color 2 QS2-Bright Silver Metallic Clear Coat
In-Service Date April 29, 2003
In-Service Odometer 25 miles
Odometer Type miles
Last Odometer 55,469 miles on October 21, 2004

Także przebieg to na pewno kręcony i to zdrowo jest :roll:

I jak to Amcarek, rok produkcji 2003, nie 2004 (jedynie modelowo 04').

I chyba właśnie z racji na loterię z tym silnikiem, może nie powinienem drugi raz próbować :hah: Mój Intrepid 2.7 jeździł, ale ponoć nic w życiu dwa razy się nie zdarza ;)


piotrekzet

Re: Chrysler Concorde Grudziądz

Post autor: piotrekzet »

I żadnej fotki ze środka.
Jeśli chodzi o 2.7 to słyszałem same złe opinie, w zasadzie te samochody nie były nawet produkowane z takim silnikiem, tylko w garażach wkładali zezłomowane projekty. Jak na razie ja swoim zrobiłem około 8.000 km. I dwa razy zmieniałem olej. Pompę hamulcową też musiałem wymienić i klocki z przodu. Czyli dramat, wszystkie negatywne opinie są prawdziwe.


Topic author
Rafał Z.
Posty: 74
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:53
Samochód: Chrysler Concorde LTD
Skąd: Dolny Śląsk

Re: Chrysler Concorde Grudziądz

Post autor: Rafał Z. »

To podstawowa wersja wyposażeniowa, do której większości oferowanego wyposażenia nie można było nawet zamówić za dopłatą. Dopiero motory 3.2 (do 2001) i późniejszy 3,5 234ps i 250ps (w Ltd) miały inną optykę, a samo Ltd ze swoim innym wnętrzem było klonem LHS'a i 300m.

ODPOWIEDZ