Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Chevrolet
Awatar użytkownika

Topic author
mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: mvh »

Na razie tak właśnie zrobiłem, jeszcze się waham czy tego jednak nie zmieniać bo ponoć nie powinno się kombinować skoro producent oznaczył gdzie ma być wlot i wylot ale i tak jest gites :viva: i o niebo lepszy sound :cool: moje oryginalne tłumiki to było totalne sito i tragedia :D także jeszcze raz gracias :pada:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: RadAg! »

No właśnie ja pytam o to czy da się założyć odwrotnie czyli tak aby przelot był prawidłowo? Widzę na focie że wylot mają pośrodku, a wlot? Bo jeśli nawet wlot nie jest na środku tylko z boku to można tłumik obrócić na drugą stronę przecież :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: mvh »

RadAg! pisze:No właśnie ja pytam o to czy da się założyć odwrotnie czyli tak aby przelot był prawidłowo? Widzę na focie że wylot mają pośrodku, a wlot? Bo jeśli nawet wlot nie jest na środku tylko z boku to można tłumik obrócić na drugą stronę przecież :)
Wlot jest pośrodku (widać od lewej wybity napis inlet) a wylot jest z boku właśnie, żeby zamienić miejscami trzeba zrobić skos przy wlocie (od boku na środek) i skos przy wylocie ze środka na bok. W drugim jest dobrze czyli wlot z boku a wylot pośrodku


kecaj73

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: kecaj73 »

Bogdan, masz kanał, weź palnik, podoginaj, poprzerabiaj by było raz a porządnie.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: RadAg! »

Czyli te tłumiki nie był nawet takie same? To trochę lipa, no ale darowanemu koniowi ... :D

Przerób wydech więc, to chyba najlepsze rozwiązanie, możesz też spróbować sprzedać ten "zły" tłumik i kupić drugi do pary jak jesteś pedant ;) Ja bym jednak zrobił to drugie... :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: mvh »

kecaj73 pisze:Bogdan, masz kanał, weź palnik, podoginaj, poprzerabiaj by było raz a porządnie.
No właśnie tak zrobię, bo będzie mnie to męczyło :D to zresztą nie będzie trudna modyfikacja ;)

Awatar użytkownika

Topic author
mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: mvh »

RadAg! pisze:Czyli te tłumiki nie był nawet takie same? To trochę lipa, no ale darowanemu koniowi ... :D
tłumiki są zajebiaszcze :)


kecaj73

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: kecaj73 »

mvh pisze:
tłumiki są zajebiaszcze :)
już tak nie słodź ;)

Awatar użytkownika

Topic author
mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: mvh »

:P

tymczasem czeka na zamontowanie Yoko CCTV Radio :) oryginalne radio AM niestety rozpadło się ze starości i raczej nic z niego nie będzie, nie chcę też udających stare nowoczesnych odtwarzaczy z kolorowymi wyświetlaczami. Mam szatański plan żeby do telewizorka podłączyć kamerkę (jest gniazdo video czincz) i umieścić pod tylnym zderzakiem :P Będzie kamera cofania jak siemasz ;D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: RadAg! »

Ale maszyna, co to jest? Idzie na tym oglądać TV?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: mvh »

RadAg! pisze:Ale maszyna, co to jest? Idzie na tym oglądać TV?
wbrew pozorom to wszystko ma wielkość zwykłego radia samochodowego i gdyby nie przejście na nadawanie cyfrowe z pewnością dałoby się na tym oglądać TV, a tak można co najwyżej coś podłączyć pod sam telewizorek.


kecaj73

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: kecaj73 »

mvh pisze::P

tymczasem czeka na zamontowanie Yoko CCTV Radio :) oryginalne radio AM niestety rozpadło się ze starości i raczej nic z niego nie będzie, nie chcę też udających stare nowoczesnych odtwarzaczy z kolorowymi wyświetlaczami.
fajne stylowe ale z 80 lat /chyba połowy/, taki japoniec i w amerykańskim wozie z lat 60'ych
nie powiem, w sumie fajnie wygląda ale też taki trochę zlepek jak te stare/nowoczesne ;)

Awatar użytkownika

Topic author
mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: mvh »

kecaj73 pisze:
mvh pisze::P

tymczasem czeka na zamontowanie Yoko CCTV Radio :) oryginalne radio AM niestety rozpadło się ze starości i raczej nic z niego nie będzie, nie chcę też udających stare nowoczesnych odtwarzaczy z kolorowymi wyświetlaczami.
fajne stylowe ale z 80 lat /chyba połowy/, taki japoniec i w amerykańskim wozie z lat 60'ych
nie powiem, w sumie fajnie wygląda ale też taki trochę zlepek jak te stare/nowoczesne ;)
Masz rację Jacek połowa lat 80'tych i też nie mam 100% pewności czy będzie się dobrze prezentowało, ale na razie nic lepszego nie wymyśliłem. Widziałem Beckera w aucie kolegi, widziałem Pioneera (teraz chyba Caliber) takiego a la vintage ale nie pasowało mi to. Najlepiej by wyglądało oryginalne wyremontowane ale to AM... próbowałem w zimie wyhaczyć coś na ebay'u celowałem w radio ze zintegrowanym ośmiościeżkowcem ale trafiał się albo śmietnik albo przegrywałem licytacje z kretesem :P

Awatar użytkownika

pepeś
Posty: 14
Rejestracja: 03 maja 2013, 17:26
Samochód: Chevrolet Chevelle 1970
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: pepeś »

Mega fura, na tych stalówkach wygląda dobrze, tylko dodać dekielki w chromie i byłoby cacy. Podoba mi się historia nabycia, chętnie zobaczę auto na żywo.

Awatar użytkownika

Topic author
mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Chevrolet Caprice '69 2 dr hardtop

Post autor: mvh »

mvh pisze:
kecaj73 pisze:Bogdan, masz kanał, weź palnik, podoginaj, poprzerabiaj by było raz a porządnie.
No właśnie tak zrobię, bo będzie mnie to męczyło :D to zresztą nie będzie trudna modyfikacja ;)
Tłumik poprawiony :D

ODPOWIEDZ