buick regal 3,1 FWD

Buick
ODPOWIEDZ

Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

buick regal 3,1 FWD

Post autor: jmichlicki »

mialem takie auto 1991 i mialem z nim troche klopotow wiec jesli ktos ma pytania to moze cos podpowiem bo sam sie swego czasu naszukalem co niemiara.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: RadAg! »

Hej!
Masz moze jakies instrukcje od Buicka albo ksiazke napraw w wersji elektronicznej?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: jmichlicki »

czesc sorry nie bylem na forum od dawna. nie nie mam nic elektronicznego. mialem ksiazki chiltona i haynesa ale wydalem z autem. w razie czego sluze pomoca w znalezieniu.

Awatar użytkownika

Macianowa
Posty: 233
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:32
Samochód: Oldsmobile Cutlass Supreme
Skąd: Koszalin / England

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: Macianowa »

Hejka! Jakiego rodzaju klopocik miales z autem , ogolnie jak mozesz to opisz gdyz chyba ten model jest spokrewniony z Oldsem Cutlassem ktorego mam , pozdro.
93' Oldsmobile Cutlass SUPREME 3.1 V6
93' Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible 3.1 V6
00' Honda HRV 1.6 :-)


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: jmichlicki »

Czy to Ty masz ta zielona zarowke w UK? Auto nie tyle jest spokrewnione co takie samo. Nie liczac srodka kabiny. Buick regal , oldsmobile cutlass , chevrolet lumina i pontiac grand prix to te same auta.
Co do problemow to przede wszystkim uklad hamulcowy z ABS. Bardzo czesto pada i dlatego lepiej szukac ze zwyklymi hamulcami.

Awatar użytkownika

Macianowa
Posty: 233
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:32
Samochód: Oldsmobile Cutlass Supreme
Skąd: Koszalin / England

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: Macianowa »

tak to Ja nabylem ropuche , zdazylem juz poczytac troche i wiem ze ma duzo wspolnego z tymi autam ktore wymieniles , tak z ciekawosci wymieniales kiedy swiece w swoim Buicku ? z przodu jest dobry dostep ale tyl hmmm masakreation :]
93' Oldsmobile Cutlass SUPREME 3.1 V6
93' Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible 3.1 V6
00' Honda HRV 1.6 :-)


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: jmichlicki »

nigdy nie wymienialem ale to prawda. gadalem z gosciem z Gdanska , ktory mial regala jeszcze z 2,8 i o tym mi mowil. skad jestes? do ropuchy przymierzalem sie od kilku lat ale nigdy gdy byla na ebayu nie mialem kasy albo czasu. gratuluje jest ladniusia. W miescie Cie zezre ale w trasie bedzie schodzila do 9/100 km . Ja mialem takie spalanie w trasie do Polski jadac srednio 130/h z tempomantem. A auta sa identyczne oprocz wyposazenia dodatkowego i wygladu. Nie wiem czy masz ABS ale instrukcja odpowietrzania jest w necie. Szukaj pod lotus esprit. Troche czesci kompatybilnych z jaguarem xj40. Nie pamietam jaki jest tam dashboard ale elektroniczny mial wyswietlanie bledow. Niestety nie mam juz ani chiltona ani haynesa . Kupilem uzywane na amazonie za grosze doslownie. Poza tym bardzo czesto jest dostepna instrukcja serwisowa taka jak w warsztatach czyli dokladniejsza.

Awatar użytkownika

Macianowa
Posty: 233
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:32
Samochód: Oldsmobile Cutlass Supreme
Skąd: Koszalin / England

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: Macianowa »

Mieszkam w Banbury (Oxfordshire) , nie dlugo bede nim jechal do Polski (zrobie sobie urlop miesieczny :] ) tam albo go sprzedam lub zatrzymam , kupilem go nie drogo takze zadna strata , mam nadzieje ze nie bedzie przygod po drodze z hamulcami akurat jest ok , szczerze nie wiem czy wystepuja tam ABS-y , natomiast obroty mogly by bys stabilniejsze przeczyscilem przepustnice jest lepiej ale nie perfekt jak sie zatrzymuje potrafia zwolnic , wczesniej nawet gasl ale juz nie gasnie byc byc moze czujnk TPS wymaga sprawdzenia , co do spalania coz w koncu to JU ES EJJJJ machina :) aha nie jest to wersja INTERNATIONAL gdze wystepuje deska DIGITAL . A co z Buickem sprzedales w Polsce ?
93' Oldsmobile Cutlass SUPREME 3.1 V6
93' Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible 3.1 V6
00' Honda HRV 1.6 :-)


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: jmichlicki »

Zoma sprzedala bo to było auto dla niej. Mechanicy krecili nosem i nie chcieli nic tam robic. Policja zatrzuymywala ja praktycznie co drugi dzien i czepiali się wszystkiego mimo , że przerobilismy swiatla. Sporo palil w miescie a promien. Skretu mial wiekszy niż transatlantyk. Zbiornik na plyn hamulcowy jest szeroki w wersji z ABS. Niestety że sprzedaza jest jak z taurusem czyli cena z dupy i szukanie amatora.

Awatar użytkownika

Macianowa
Posty: 233
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:32
Samochód: Oldsmobile Cutlass Supreme
Skąd: Koszalin / England

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: Macianowa »

.. no tak jest z mechaniorami , najlepiej zeby nie narobic ale kase za to wziasc eeeee szkoda gadac trzeba szukac ludzi z glowa ...
93' Oldsmobile Cutlass SUPREME 3.1 V6
93' Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible 3.1 V6
00' Honda HRV 1.6 :-)


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: jmichlicki »

Twoj cutlass to wersja bez ABS.

Awatar użytkownika

Macianowa
Posty: 233
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:32
Samochód: Oldsmobile Cutlass Supreme
Skąd: Koszalin / England

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: Macianowa »

tak zauwazylem ja uzylem systemu FLINSTONE BRAKE hahahahahaha uuuuhahahahahhaaaa :viva:
93' Oldsmobile Cutlass SUPREME 3.1 V6
93' Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible 3.1 V6
00' Honda HRV 1.6 :-)


kurczak
Posty: 404
Rejestracja: 18 sie 2010, 19:02
Skąd:

Re: buick regal 3,1 FWD

Post autor: kurczak »

RadAg! pisze:Hej!
Masz moze jakies instrukcje od Buicka albo ksiazke napraw w wersji elektronicznej?
nadal szukasz tej książki ?

ODPOWIEDZ