Cadillac Escalade 2004

Cadillac

Topic author
misiu8126
Posty: 19
Rejestracja: 29 cze 2017, 21:40
Samochód: Cadillac Escalede 2004 6.0 v8
Skąd: Szwecja

Re: Cadillac Escalade 2004

Post autor: misiu8126 »

Spokojnie Panowie. Lepiej zapytać dwa razy niż raz zrobić źle. To musi być zwarcie lub zawilgocone kable. Teraz tylko pytanie jak zlokalizować te uszkodzone lub zawilgocone kable?

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Cadillac Escalade 2004

Post autor: KARLone »

najlepiej mieć szkic rozprowadzenia wiązek po aucie i po kolei sprawdzać wszystkie zagłębienia i miejsca narażone na bryzganie wodą (błotniki, nadkola, podłoga). Bardzo żmudna robota, czasami trafisz od razu, a czasami pół auta trzeba rozebrać. Może też być przetarty kabel, np. mechanik coś rozbierał i jakaś żyła podeszła mu pod śrubę przy ponownym montażu i izolacja zmiażdżona. Czasami też kuny robią sobie gniazdo pod maską. Jak znajdujesz chleb, kości albo jakieś śmieci to kuny z pewnością tam były, czasami lubią też obgryzać kable. Nie ma gotowej odpowiedzi na twoje pytanie.


Topic author
misiu8126
Posty: 19
Rejestracja: 29 cze 2017, 21:40
Samochód: Cadillac Escalede 2004 6.0 v8
Skąd: Szwecja

Re: Cadillac Escalade 2004

Post autor: misiu8126 »

Z tym że nie ma gotowej odpowiedzi na to pytanie to wiem. Jednakże czasem dobrze się dopytać bo może ktoś miał podobną sytuację. Schematy związek dobry pomysł tylko skąd je załatwić? Raczej temat nie do zgryzienia.

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Cadillac Escalade 2004

Post autor: KARLone »

może spróbuj poszukać książki serwisowej do tego modelu. Tam powinno być rozprowadzenie przewodów po aucie. Na szybko przeszukałem wujka google i niestety nic wartościowego nie znalazłem :(


Topic author
misiu8126
Posty: 19
Rejestracja: 29 cze 2017, 21:40
Samochód: Cadillac Escalede 2004 6.0 v8
Skąd: Szwecja

Re: Cadillac Escalade 2004

Post autor: misiu8126 »

Mam nawet dwie książki serwisowe i nic tam nie ma. Pożyjemy zobaczymy. W wolnej chwili posprawdzam wszystko co widoczne, poczyszcze psikne kontakt-sprayem i zobaczymy. Sprawdzę jeszcze kable biegnące do świateł drogowych. Być może gdzie tam jest problem.

ODPOWIEDZ