problemy taurusa maratonisty...

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 1996-1999

Alexander25

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: Alexander25 »

niestety u mnie po zrobieniu kompa w taurusie okazalo sie ze jest on inaczej ustawiony niz byl oryginalnie w stosunku do skrzyni i teraz mi wywala biegi ze skrzyni choc skrzynia jest dobra(brak zuzycia mechanicznego) wiec to tez jest wazne zeby ci podczaas wyprzedzania nie wywalil na luz bo wtedy jest lipa (ja tak mialem jak wyprzedzalem itra iz przeciwka tir wyjezdzal. usuniecie tej usterki na kompie to max 600zl a zestrojenie z skrzynia drugie tyle


Alexander25

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: Alexander25 »

zawsze mozna jezdzic max 80km/h i wedy nic nie wywala

Awatar użytkownika

Topic author
GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: GAZDA »

panie i panowie, taurus padł... dwa tygodnie temu chcąc odpalić musiałem czekać półtora godziny by sie komputer załączył. tydzień temu po dobie rozładował sie po prostu akumulator... mechanicy w okolicy wszyscy razem pierwszy raz widzą taurusa (w tej okolicy znają ino renault, citroen i peżota no i opla ewentualnie) no cóż zadupie...
w piątek miałem jechać do domciu... nie mogłem znaleźć transportu za rozsądną cene...
więc niestety musiałem porzucić byczka na belgijsko francuzkim pograniczu i na razie doterłem 400 kilometrów dalej do niemiec, zostało mi jeszcze 1200 km a w piątek przyszłęgo tygodnia musze zaś tutaj wracać...
jechałem pociągami autobusami taksówkami, kilkanaście kilometrów z buta przelazłem...

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: RadAg! »

Szok normalnie. Wez go tam zostaw i tyle...Za to co w niego wsadziles juz bys sobie kupil innego...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: GAZDA »

tak, właśnie dlatego że wpakowałem w niego ostatnio dużo kasy nie moge go właściwie tak zostawić...
gdybym miał pewność że to naprawde komputer to bym se zamówił na rockauto nowiutki...
na razie zostawiłem na nim tablice, jestem w niemczech i szukam jakiegoś auta którym bym mógł zholować byka do domu...
a kurna nie chciałem kupywać teraz lawety... eeeech

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: RadAg! »

Bo ja wiem? Obserwuje twoje perypetie z bykiem od kilku lat. Laweta to dobra inwestycja. Zwroci sie szybko ;D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: GAZDA »

ok, wyszukałem w okolicy wszystkie odpowiednie autka z 3 portali, i dupa, wybór mały, a te co są abo nie palą abo coś innego im dolega...
chyba kupie cokolwiek i jak bede w domu to dam do naprawy chryslera, ino najważniejsze rzeczy by mógł jechać... do taurusa kupie komputer i sie zobaczy...
ino jaki kupić bo na rockauto jest wiele różnych wariantów a ja sie nie znam...

jak kupie teraz lawete to wydam wszystkie moje pieniądze, i co dalej? a znając życie też sie spieprzy...

Awatar użytkownika

Topic author
GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: GAZDA »

kupiłem se za 4stówki peugeota... może dojade...
hehe zamiast koła zapasowego znalazłem w bagażniku 21 calowy telewizor, ale go wypierniczyłem bo nie potrzebny mi balast, wmontuje jeszcze jakieś radyo, cb, i w droge...

Awatar użytkownika

MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: MarDan »

Gazda - a nie zastanawiałeś nad pisaniem powieści?

A tak poza tym - współczuje..... ale auta się wtedy nie psują jak się nimi jeździ - coś o tym wiem..
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

Awatar użytkownika

CorradoGl
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2008, 18:38
Samochód: Taurus GL '96 3.0v6; Jeep GCH '99 4.7v8
Skąd: Wielbark 12-160

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: CorradoGl »

A przemysl sprawe kupna taurusa... jak pisalem wczesniej za jakies 1000 euro by wyrwal bo jeszcze jest w kolonii...
'96 Taurus GL Wagon, 3.0 V6, '99 Jeep GCH 4.7v8, '00 Windstar 3.0 V6, i corsa mojej pieknej o pojemnosci bliskiej rozrusznika z byka ;-) - 533887313

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: RadAg! »

CorradoGl pisze:A przemysl sprawe kupna taurusa... jak pisalem wczesniej za jakies 1000 euro by wyrwal bo jeszcze jest w kolonii...
No i co? Ladowac od zera w nowe-uzywane auto?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: GAZDA »

no właśnie, nie mam zamiaru pakować sie w następnęgo psujaka hehe, do byka kupie komputer nowy z rockauto, musze ino wiedzieć który...
teraz musze sie zająć chryslerem, bo musi być na chodzie za tydzień bym mógł zaś jechać do belgii...
no i wogóle to dojechałem tym peżotem do domciu, coprawda co jakiś czas przygasały światła na sekunde 8/ musiałem dolać liter oleju w połowie drogi, teraz też trza dolać bo tuż przed rabką zaś sie kontrolka zapaliła czyli zużycie liter na ok 60km, skrzynia przerzucała pięknie chciałem sprawdzić olej ale nie znalazłem bagnetu...
i po co tu kupywać drogie fury na raty, jak i tak sie spierdolą, a tutaj mała strata, posypie sie to sie wypierniczy i następny...

aha jakby ktoś potrzebował peżota 605 na części to oddam tanio hehe

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: RadAg! »

A czemu na czesci? Jak jezdzi zostaw go sobie w razie kolejnych wpadek z tymi amerykanskimi gownianymi autami co sie ciagle psuja :D
Zaladuj 100l oleju do bagaznika i w droge...
Ten peugot jest w automacie????
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: GAZDA »

no pewno że w automacie, co ty myślisz że bym jeszcze wajchować miał...
rejestracja traci ważność w piątek, więc nie bede i tak mógł jeździć bez unikania panów w srebrno niebieskich autach, za dużo stresu hehe


piotrekzet

Re: problemy taurusa maratonisty...

Post autor: piotrekzet »

Gazda, a może pomyśl o takim rozwiązaniu - drugi byczek taki jak masz, tylko bez rejestrowania? Przełożysz VIN spod szyby a na podwórku cały na części? No, oprócz komputera, jeśli w Twoim padł. W sumie nawet nie musi być ten sam rocznik tylko generacja.

ODPOWIEDZ