GRAND PRIX GTP - pytania,twierdzenia itp.

Pontiac
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Re: GRAND PRIX GTP - pytania,twierdzenia itp.

Post autor: MarDan »

Nadwozie nie było konserwowane :) Łączenie progów z plastikowymi listwami po bokach było konserwowane i nie było na tym nalotu rdzy. Na zawieszeniu zgadza się jest trochę nalotu rdzy ale pod dołem czyszczone było przeze mnie i dopiero potem nakładany bitex. Podłogę zostawiłem po to aby właśnie klient zobaczył sobie jak wygląda spód bo najwięcej jest pytań o podłogę a progi? Może sobie na całości przejechać ręką pod listwami i sprawdzić czy się sypią - tak samo jakbym nie pomalował lub wleźć pod niego i może sobie nawet dziubać w te miejsca czarne a nigdzie nie wlezie mu patyk,palec czy śrubokręt (chyba,że młotem pomoże).

Konserwację tez zrobiłem ze względu na to,że biorę pod uwagę iż autko się nie sprzeda i będę zmuszony nim poruszać się niekiedy więc chciałem go zabezpieczyć na te podróże. Do tego jeśli uda mi się wyjechać do roboty to pewnie już zostanie na stałe.
W tym tygodniu będę wymieniał tarczę więc przy okazji też będę czyścił pozostałe części z nalotem rdzawym w zawiechu gdzie nie doszedłem z kanału i również zabezpieczę je.

A jak się komuś nie spodoba to na własną rękę sobie zrobi na wiosnę nowe :)
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

Awatar użytkownika

Natas
Posty: 209
Rejestracja: 31 sty 2011, 10:45
Samochód: F-Body
Skąd: Kęty/Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: GRAND PRIX GTP - pytania,twierdzenia itp.

Post autor: Natas »

Mardan muszę kiedyś zobaczyć tego twojego Grand Prixa :) a właśnie 08.01.2012 znajomy organizuje w Kętach mini zlot pojazdów zabytkowych i PRL w porozumieniu z wielką orkiestrą mamy się zjechać na placu i postawić gabloty by przyciągnąć uwagę publiki będzie można strzelić sobie fotkę z samochodem i uiścić dowolną kwotę na fundacje Owsiaka tak że zapraszam może się przykulasz mnie znajomy prosił to się Bułką przykulam jak padać nie będzie a co mi tam :)
Pontiac Firebird 91r 5.7 V8 LT1
Buick Skylark 86r 3.0 V6 •SOLD•

Fuck ecology V8 under the hood

"W golfie wygodnie w golfie jest modnie dresowa bluza dresowe spodnie" :)

Awatar użytkownika

Topic author
MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Re: GRAND PRIX GTP - pytania,twierdzenia itp.

Post autor: MarDan »

Nie ma problemu o ile jeszcze będzie u mnie..... ponownie wystawiony na Alledrogo.

Dziś wymieniłem tarcze,amora i zacisk - hample muszą się dopasować jeszcze. Ale miałem walkę z amorem.... szok ale puściły śruby :shoot: Mam jeszcze na zapas drugi - używka ale tam. Tarcze zostaną na razie - przetoczę kiedyś i będą na zapas.
Zawieszenie chodzi cichutko i to jest pierwsze auto moje,w którym nic nagminnie nie stuka :D coś tam blacha jakaś skrzypnie na wyboju. Miałem już 8 aut przed nim i wszystkie waliły i w żadnym nie doszedłem do perfekcji w wymianach podzespołów zawiecha itp a tu proszę - elegancja :cool: No ale z tych wszystkich aut najmłodsze było Tico 98r :hah: Reszta dziadki.
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

ODPOWIEDZ