Pontiac Firebird 4gen 3.8L 1997r.

Pontiac
Awatar użytkownika

kitt94
Posty: 560
Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:44
Samochód: '94 ZJ 5.2; '90 Skylark 3.3; '89 Ford Taurus
Skąd:

Re: Pontiac Firebird 4gen 3.8L 1997r.

Post autor: kitt94 »

pecha pisze:
kitt94 pisze:Mam nieaktualny podpis. Obecnie Magnum 5.2
Obrazek
Mam pecha, że mi tak pecha źle życzysz. A ja się po prostu wcale nie chwalę.
I tak nie spłonę, mam "Hell" na tylne klapie, ha!

A żeby nie robić offtopu do końca - to do jazdy na codzień 3.8 się jak najbardziej nadaje. Kolega (steinmetz, był tu jakiś czas) porusza się (chyba jeszcze się porusza, choć próbuje go sprzedać) Camaro 3.8 z tych lat i nie narzeka.
Knight Rider. A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1423
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: Pontiac Firebird 4gen 3.8L 1997r.

Post autor: pecha »

kitt94 pisze:
pecha pisze:
kitt94 pisze:Mam nieaktualny podpis. Obecnie Magnum 5.2
Obrazek
Mam pecha, że mi tak pecha źle życzysz. A ja się po prostu wcale nie chwalę.
I tak nie spłonę, mam "Hell" na tylne klapie, ha!

A żeby nie robić offtopu do końca - to do jazdy na codzień 3.8 się jak najbardziej nadaje. Kolega (steinmetz, był tu jakiś czas) porusza się (chyba jeszcze się porusza, choć próbuje go sprzedać) Camaro 3.8 z tych lat i nie narzeka.
o boszzzzz
"spaliłeś" ty kelpina i radaga, a nie oni ciebie
widze ze nie jarzysz wiec obejrz filmik to ci sie wyjasni o co chodzi z 'burn"

Awatar użytkownika

kitt94
Posty: 560
Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:44
Samochód: '94 ZJ 5.2; '90 Skylark 3.3; '89 Ford Taurus
Skąd:

Re: Pontiac Firebird 4gen 3.8L 1997r.

Post autor: kitt94 »

Dobra, rozumiem. Na swoją obronę mam tylko tyle, że z telewizją mam wspólnego tylko tyle, że w pokoju... Stoi telewizor. Nawet nie wiedziałem o istnieniu takowego serialu. No, także tego. Ale niektóre teksty naprawde mocne, chyba warto wyszperać gdzieś tę produkcję.
Knight Rider. A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.

Awatar użytkownika

Topic author
Allmag
Posty: 13
Rejestracja: 07 paź 2014, 18:36
Samochód: Chevy Blazer, Pontiac Firebird
Skąd:

Re: Pontiac Firebird 4gen 3.8L 1997r.

Post autor: Allmag »

kitt94 pisze:Dobra, rozumiem. Na swoją obronę mam tylko tyle, że z telewizją mam wspólnego tylko tyle, że w pokoju... Stoi telewizor. Nawet nie wiedziałem o istnieniu takowego serialu. No, także tego. Ale niektóre teksty naprawde mocne, chyba warto wyszperać gdzieś tę produkcję.
Różowe lata 70 - Polskie tłumaczenie ;)

Awatar użytkownika

kitt94
Posty: 560
Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:44
Samochód: '94 ZJ 5.2; '90 Skylark 3.3; '89 Ford Taurus
Skąd:

Re: Pontiac Firebird 4gen 3.8L 1997r.

Post autor: kitt94 »

Podziękował!
Knight Rider. A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.

ODPOWIEDZ