Strona 1 z 1

Remote Start Pontiac G6

: 14 sty 2016, 18:35
autor: lincoln_88
Witam. Mam problem z autem marki Pontiac G6 2.4 z 2006 roku. Auto jest fabrycznie obdarowane systemem uruchamiania z pilota, który jednak mi nie działa. Wedle instrukcji, powinienem wcisnąć przycisk zamykania, a następnie na 2 sekundy wcisnąć przycisk uruchamiania. Niestety u mnie prócz mignięcia awaryjnych nic się nie dzieje. Kiedy natomiast wyłącze Remote Start w głównym menu, nie miga po tej procedurze nawet awaryjnymi. Przegrzebałem cały internet, przeglądałem adaptacje itd, jednak nic się nie sprawdza. Przerabiał ktoś może coś podobnego u siebie? Proszę o sugestie. Z gór dziękuję i pozdrawiam.

Re: Remote Start Pontiac G6

: 15 sty 2016, 19:44
autor: piotrekzet
Może głupie pytanie, ale czy samochód jest na P? Nie wiem jakie jeszxze procedury są wymagane, może wyłączona klima, musisz to sprawdzić. Jeśli po wyłączeniu remote nic się nie dzieje to i dobrze, bo nie powinno. I jesteś absolutnie pewien, że najpierw otwierania, potem zamykania (czy odwrotnie) a nie oba naraz?

Re: Remote Start Pontiac G6

: 15 sty 2016, 21:23
autor: drakerc
Ja u siebie mam aftermarketowy remote start, więc aż tak też zbytnio nie doradzę. Ale tak jak radzi piotrek - żeby startował, auto musi być na P (i to zależy - niektóre auta mają blokadę "mechaniczną", że nie odpalą na P, inne elektroniczną - warto sprawdzić bezpieczniki) - oraz - nie może być dotknięty pedał stopu (a konkretniej palić się stop). Ja też mam dodatkowy wyłącznik od tego schowany w kabinie...

Re: Remote Start Pontiac G6

: 16 sty 2016, 19:09
autor: lincoln_88
Auto zawsze jest na P, bo inaczej nie wyjmę nawet kluczyka ze stacyjki. Zastanawiam się nad tym ogrzewaniem co mówiłeś, czy nie trzeba wyłączyć wszystkich systemów. Może coś nagram i pokażę jak to wygląda.