GMC Suburban '94

GMC
Awatar użytkownika

grusiak
Posty: 690
Rejestracja: 25 paź 2010, 21:52
Skąd: Sulejówek k/Wawy

Re: GMC Suburban '94

Post autor: grusiak »

Może chcesz się pozbyć auta? ;)
http://www.grusgarage.pl
detroitiron.pl/forum

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12235
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: GMC Suburban '94

Post autor: RadAg! »

Szukasz nowego projektu?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: GMC Suburban '94

Post autor: jmichlicki »

Jasne 25 tys i Twoj :D . Zawsze mniej niz wolaja na allegro. Zostaly mi do wymiany swiece zarowe , termostat i TCC w skrzyni (Torque Converter Clutch) . Zanim kupisz takie auto w dieslu to musisz byc pewien , ze znasz na tyle angielski , ze jestes w stanie poruszac sie po amerykanskim forum. Jest ogloszenie na allegro z bialym suburbanem 6,5 . Wspolczuje amatorowi , ktory kupi to jako hobby o ile ktos wczesniej mu paru rzeczy nie zmienil w aucie. mechanik w Polsce po prostu sam sie nie domysli jak padnie PMD czy OPS :D . Manuale Chiltona i Haynesa mam a takze haynesa na temat amerykanskich diesli Forda i GM ale nic nie pomagaja. To , ze ktos naprawial wczesniej amerykance nic w przypadku 6,5 td nie pomaga. Jesli chce sie miec bezproblemowe , proste auto to benzyna. Ja juz do diesla sie przekonalem ale co mnie to nerwow i szukania kosztowalo to moje . W sumie ze wszystkim auto kosztowalo mnie jakies 16 -18 tys zlotych z tym , ze wszystkie naprawy robilem sam. u mechanikow zaplacilbym drugie tyle. No i jeszcze kupilem oryginalne radio bo ktos wczesniej wywalil i tez musze zamontowac a wtyczki mi nie pasuja. N swieta GMC jedzie do Polski i bedzie sobie mozna obejzec w Toruniu bo to zapasowy samochod dla zony na ciezka zime. A jesli chodzi o projekt to w miejsce Suburbana ze wzgledow czysto praktycznych kupilbym ... Suburbana i to tez w dieslu tylko 6,2. Troszke mniej mocy itp. ale duuuzo prostszy. Moze Silverado z tym samym silnikiem. Wyglad juz nie ten bo akurat ta generacja , ktora mam to moja ulubiona. Jak tylko przyjechalem do UK to chorowalem na Sierre. Ale trudno moze byc bardziej kwadratowy byle miec jeden uklad paliwowy w aucie , do ktorego moge wlac wszystko i pojedzie. I musi miec w pip miejsca w srodku i przyzwoite mozliwosci w terenie.

Awatar użytkownika

grusiak
Posty: 690
Rejestracja: 25 paź 2010, 21:52
Skąd: Sulejówek k/Wawy

Re: GMC Suburban '94

Post autor: grusiak »

Ja się muszę w końcu uporać z moim autem - Blazer K5. Suburbany są naprawdę świetne. Moje ulubione ( z nowszych) to własnie z lat 96-99
Najchętniej benzynę i bez skóry :)

EDIT: ale the best of the best to

Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 lis 2010, 15:20 przez grusiak, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.grusgarage.pl
detroitiron.pl/forum


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: GMC Suburban '94

Post autor: jmichlicki »

Ja mam welur i naprawdę jest super . Suburban robi wrazenie mimo , że w Londku Excursion czy pickupy w maxi wersjach zdarzaja się czesto. Bolaczka mojego jest silnik , ktory jest bardzo wrazliwy na wszystko. Trzeba mu oddac , że ma kopyto i z miesca pociagnie kamienice. Wszystkie diesle to wersja 2500 . W terenie to nie Land Rover Defender ale daje rade. Mój byl sprowadzony do UK nowy i zaleta jest dokumentacja przebiegu. Dodatkowo byl remont skrzyni tylko co to znaczy to już nie wiem ale niedlugo się dowiem. Skrzynia byla też stosowana w jaguarze i isuzu ale u nas czesci i tak niedostepne.


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: GMC Suburban '94

Post autor: jmichlicki »

Suburban juz w Polsce. Przyjechal bez problemu przez oblodzona Europe i ... popsul sie w domu ;D . Padla pompa wtryskowa. Jesli ktos zna dobrego pompiarza , kory robi Stanadyne to prosze o namiar. Nie ma rady trzeba regenerowac lub kupic nowa. Jeszcze nigdy tyle nie wkladalem w auto ale czuje , ze bede mial duzo frajdy z tego. Wrazenia z jazdy w takich warunkach ciezarowka 4x4 sa niezapomniane.

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: GMC Suburban '94

Post autor: KARLone »

no tak, po przejściach z autem zawiązuje się głęboka więź ;)


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: GMC Suburban '94

Post autor: jmichlicki »

No i znalazlem jeszcze jedno zdjecie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: GMC Suburban '94

Post autor: hodik »

Powietrza mało w przednim kole :D Fajny ten Suburban....
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'


Topic author
jmichlicki
Posty: 313
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:48
Samochód: Ford Taurus 1999, GMC Suburban 6,5 TD 1994
Skąd: Torun

Re: GMC Suburban '94

Post autor: jmichlicki »

Juz sie cieszylem , ze przyjade do Polski i wreszcie wymienie pompe wtryskowa i co ? Przyslali mi nie ten model. Zaraz mnie szlag trafi. 100 funtow w plecy na samych kurierach bedzie.

Awatar użytkownika

duch_gdansk
Posty: 180
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:28
Samochód: Camaro 86, Camaro 87
Skąd: Gdańsk

Re: GMC Suburban '94

Post autor: duch_gdansk »

Z ciekawości wykopię temat. Działa normalnie teraz ten diesel?
Camaro 86 SC , Camaro 87 SC GMC Vandura 3500 6,5d 94

ODPOWIEDZ