Przerobienie świateł Aurora

Oldsmobile
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
EdMar79
Posty: 204
Rejestracja: 05 lis 2013, 19:07
Samochód: Aurora 4.0 V8 '95 Jeep GC 5.7 HEMI '05
Skąd: Legionowo
Kontakt:

Przerobienie świateł Aurora

Post autor: EdMar79 »

Witam, stałem się posiadaczem Aurory i stopniowo doprowadzam ją do porządku.
Zacząłem od zawieszenia, i jest już końcówka, przy robieniu zawieszenia znalazłem kilka przeróbek (kabel głośnikowy łączy kierunki z przodu z tyłem) i nie działają światła awaryjne.
Czy wiece może jak to zrobić aby sterowanie było kablami oryginalnymi (z przodu światłą są już Europejskie, z tyłu jest oddzielny kierunkowskaz, tak więc nie ma wielkich rewolucji) Tylne kierunki są dopasowane praktycznie jak oryginał, i pochodzą z Volvo V40.

I teraz mam pytanie czy przy podstawowej wiedzy elektryki dam radę to zrobić sam aby było jak należy, jak nie to może znacie jakieś warsztaty w okolicy Warszawy, samochód w tej chwili jest bez środka tak więc wszelkie wiązki są widoczne to ułatwi wszelkie naprawy.

pozdrawiam
Zachorowałam na amcary, ale dobrze mi z tym ;)
Aurora 4.0 V8 '95
Jeep GC 5.7 HEMI '05


piotrekzet

Re: Przerobienie świateł Aurora

Post autor: piotrekzet »

Nie do końca zrozumiałem co chcesz zrobić - jeśli tylko uruchomić kierunkowskazy awaryjne to raczej dasz radę, ale zdejmij osłonę pod kierownicą, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Sprawdź czy nie są przecięte jakieś kable - ja musiałem przecinać w taurusie, żeby nie migało mi cale światło. Jest trochę zabawy, bez miernika nawet nie zaczynaj. A najlepiej gadaj z Grusiakiem, Sulejówek koło Warszawy.
Powodzenia

ODPOWIEDZ