Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Ford

Topic author
Alexander25

Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Alexander25 »

Witam
Kupilem sobie mustanga ale takiego light bo v6 rok 1998. Po przygazowaniu go 2 lata temu ciagle do tej pory silnik pracuje niezbyt rowno tak ze auto sie telepie na boki jak caly silnik pod macha. Z rzeczy zrobionych zostaly. uszczelki pod glowica(mysalem ze moze plyn sie dostaje jakos i powoduje ze silnik wariuje) pierscienie(no bo jakby sie blokowalo cos to moglo powodowac drzenie) oraz wtryskiwacze(2 byly padniete) Wymienilem to wszystko i dalej jest tak samo a mze troche gorzej:/ Moze macie jakies pomysly? Sprowadzilem z rockauto sporo czesci wiec mozna posprawdzac rozne teorie:) Mi sie pomysly skonczyly i wystawilem mustanga(bezwypadkowego mustanga z czystym carfaxem i nadwoziem bez szpahli z limitowanej podrasowanej wersji z 3.8 V6 220KM z pakietem sportowym za 18tys bo psycha mi troche siadla) a kable wymienione na nowe ze 3 ray juz byly swiece tak samo czujnik polozenia walka rozrzadu z oska tez:(
Pozdrawiam


Topic author
Janek

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Janek »

Alexander25 pisze:Witam
Kupilem sobie mustanga ale takiego light bo v6 rok 1998. Po przygazowaniu go 2 lata temu ciagle do tej pory silnik pracuje niezbyt rowno tak ze auto sie telepie na boki jak caly silnik pod macha. Z rzeczy zrobionych zostaly. uszczelki pod glowica(mysalem ze moze plyn sie dostaje jakos i powoduje ze silnik wariuje) pierscienie(no bo jakby sie blokowalo cos to moglo powodowac drzenie) oraz wtryskiwacze(2 byly padniete) Wymienilem to wszystko i dalej jest tak samo a mze troche gorzej:/ Moze macie jakies pomysly? Sprowadzilem z rockauto sporo czesci wiec mozna posprawdzac rozne teorie:) Mi sie pomysly skonczyly i wystawilem mustanga(bezwypadkowego mustanga z czystym carfaxem i nadwoziem bez szpahli z limitowanej podrasowanej wersji z 3.8 V6 220KM z pakietem sportowym za 18tys bo psycha mi troche siadla) a kable wymienione na nowe ze 3 ray juz byly swiece tak samo czujnik polozenia walka rozrzadu z oska tez:(
Pozdrawiam
Nie pali ktorys.
Cisnienie na listwie dobre masz?
KOmpresje sprawdzales?

A moze juz wszystko OK,bo temat stary?


Topic author
Alexander25

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Alexander25 »

rozebrany dwa razy byl i zlozony nie znalazlem przyczyny usterki. Widac ze dziala na wszystkich garach ale na jednym ma za niski cisnienie. Wczoraj natomiast go odpalilem i wszystko bylo dobrze. Moze gdzies prad gubi nie wiem naprawde dziwna sprawa na kompie wykazal ze srodkowy gar po prawej stronie dziala tak na 30% ale nic nie stuka. Oleju nie gubi plynu chlodniczego nie bierze. Wymienilem wtryskiwacze i jest lepiej. Dostalem informacje od dealera mustanga z NY ze w 1997-1998 czesc mustangow z tym silnikiem podkreconym fabrycznie na 190KM tak ma. Przestalem z tym walczyc bo zeby usunac usterke wylazylem 6tys zl i nic z tego nie wyszlo mam za to nowe uszczelki pod glowa, nowe kable,swiecie, czujnik polozenia walka, caly rozrzad, pierscienie ... itp rzeczy silnik jest prawie nowy....poczekam jeszcze troche z tym mercurym jak sie nie da sprzedac mercurego to silnik z mercura pojdzie do mustanga:) i bedzie spokoj:D
Ostatnio zmieniony 05 mar 2011, 21:56 przez Alexander25, łącznie zmieniany 1 raz.


Topic author
Janek

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Janek »

Alexander25 pisze:rozebrany dwa razy byl i zlozony nie znalazlem przyczyny usterki. Widac ze dziala na wszystkich garach ale na jednym ma za niski cisnienie. Wczoraj natomiast go odpalilem i wszystko bylo dobrze. moze gdzies prad gubi nie wiem naprawde dziwna sprawa na kompie wykaza ze srodkowy gar po prawej stronie dziala tak na 30% ale nic nie stuka. Oleju nie gubi plynu chlodniczego nie bierze. Wymienilem wtryskiwacze i jest lepiej. Dostalem informacje od dealera mustanga z Ny ze w 1997-1998 czesc mustangow z tym silnikiem podkreconyc fabrycznie na 190KM tak ma. Przestalem z tym walczyc bo zeby usunac usterke wylazylem 6tys zl i nic z tego nie wyszlo mam za to nowe uszczelki pod glowa, nowe kable,swiecie, czujnik polozenia walka, caly rozrzad, pierscienie ... itp rzeczy silnik jest prawie nowy....poczekam jeszcze troche z tym mercurym jak sie nie da sprzedac mercurego to silnik z mercura pokdzie do mustanga:) i bedzie spokoj:D
Mam niezlego mechanixa kolo mnie.Pracowal 10 lat u Chevroleta,potem u innych w Detroit.
jak wpadniesz za 2 tyg,moze by Ci cos pomogl.
U mnie tez ma znalezc przyczyne niepalenia na ten 1 garnek :D
Sam chce ;D
Zdiagnozowac,a nie wymieniac wszystko jak leci ;)


Topic author
Alexander25

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Alexander25 »

Jak beda dobre warunki i bede go jeszcze mial za dwa tygodnie to wsiadam i przyjezdzam:)
Ostatnio zmieniony 05 mar 2011, 22:02 przez Alexander25, łącznie zmieniany 1 raz.


Topic author
Janek

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Janek »

Alexander25 pisze:Jak beda dobre warunki ii bede go jeszcze mial za dwa tygodnie to wsiadam i przyjezdzam:)
Bedziesz go mial,w PL ludzie kupuja golfy TDI a nie mustangi :D
Dlatego moj ma u mnie dozywocie ;D
Nie sprzedam go jakiemus wiesniakowi.

Jak wpadniesz,urzniemy sie i grilla spalimy ;D
Chata wolna.
Sam mieszkam.

Masz na poprawe humoru :D


Topic author
Alexander25

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Alexander25 »

spoko:) jest tu jeden klient jak go wezmie to wpadne innym mustangiem:D kupuje GT a wlasciwie juz kupilem ale narazie to nieoficjalne;P Sprzedalem 2 kupilem jednego:) moze do konca marca sie uwine i zostane tylko z 3ema autami byloby swietnie:)


Topic author
Janek

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Janek »

Alexander25 pisze:spoko:) jest tu jeden klient jak go wezmie to wpadne innym mustangiem:D kupuje GT a wlasciwie juz kupilem ale narazie to nieoficjalne;P Sprzedalem 2 kupilem jednego:) moze do konca marca sie uwine i zostane tylko z 3ema autami byloby swietnie:)
:D
Tacy jak my nie maja TYLKO 3 aut ;D
Zwykle maja z 5 lub wiecej ;)

A jakiego kupiles?
V8?
BO jak GT,to ni ma innej opcji ;)


BTW - niedawno przymierzalem sie do Merkurego Marquis w Wawce,za 3 k pln.
Byl na alledrogo,nie wiem czy juz poszedl.
Wiesz cos moze o nim???
:cool:


Topic author
Alexander25

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Alexander25 »

Tak kupilem GT ale ciicho bo i tak na forum maja mnie juz za handlarza:) GT w manualu tylko inny kolor nie taki meski jak Twoj:)
CVka sie robi czeka na oryginalny lakier teraz:D Taurus w naprawie. Dzis jezdzilem Focusem i mercurym bo mustang v6 szybko lapie poslizg za duzo mocy za mala masa. Jak nie sprzedam v6tki to przyjade nia zeby sie skonsultowac z tym silnikiem. GT stoi jeszcze na blachach zagramanicznych i jeszcze musze myto zaplacic. Kupilem go tydzien temu ale dzis oficjalnie wyladaowal w garazu kolo CVki :) 5.0 manual szpera klima nie bity w miare ok jak wiadomo filtry oleje paski rolki klocki linka od recznego out:D Szukalem wersji z absem i skora:) za psie pieniadze i trafilem. Zdjecia soooooon:)


Topic author
Alexander25

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Alexander25 »

nie bylo na allegro mercurego za 3k chyba ze vilager albo sable. Sa 2 jeden moj drugi goscia z wieliczki jest jeszcze cv z gazem dzis sie pokazala ale 15tys z gazem nie spada!


Topic author
Janek

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Janek »

Alexander25 pisze:Tak kupilem GT ale ciicho bo i tak na forum maja mnie juz za handlarza:) GT w manualu tylko inny kolor nie taki meski jak Twoj:)
Walic to,wazne ze ma V8 :D
Takim kolorem moze jezdzic tylko ,prawdziwy facet ;)
(chytry jestem i szkoda mi 2 k pln na przemalowanie dziada :D ,a jak przemaluje,powiedza,ze bity,bo kolor nie fabryczny. ).
CVka sie robi czeka na oryginalny lakier teraz:D Taurus w naprawie. Dzis jezdzilem Focusem i mercurym bo mustang v6 szybko lapie poslizg za duzo mocy za mala masa.
Jak ma 220 KM,to wierze.
Jak nie sprzedam v6tki to przyjade nia zeby sie skonsultowac z tym silnikiem.
Nie sprzedasz,zaklad o flaszke szkockiej ;)
GT stoi jeszcze na blachach zagramanicznych i jeszcze musze myto zaplacic. Kupilem go tydzien temu ale dzis oficjalnie wyladaowal w garazu kolo CVki :) 5.0 manual szpera klima nie bity w miare ok jak wiadomo filtry oleje paski rolki klocki linka od recznego out:D Szukalem wersji z absem i skora:) za psie pieniadze i trafilem. Zdjecia soooooon:)
Rocznik?
BO widzi mi sie,ze kopia mojego :D
Ale szpery chiba ni mam.
ABS nawet mi dziala - pierwszy raz,bo w kazdym samochodzie byl zepsuty :D

Mechanix Slawek z D. bardzo chetnie udzieli Ci konsultacji- klienta mu trza ;D
Ale chlop zna sie na rzeczy.On jest spec od amerykancow,a na tej j...nej wsi wiejtow ni ma ;)
jak sie trafi Voyager z V6 3,3 to swieto lasu.
Niedawno jeden od tlunikow - nie Slawek - chcial ,zebym mu pokazal silnik w koniu :D
Podnosze maske, a on: O k..wa ;D 5 litrow?
Ile to pali?
I zwykly zestaw pytan :D
Ostatnio zmieniony 05 mar 2011, 23:17 przez Janek, łącznie zmieniany 1 raz.


Topic author
Janek

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Janek »

Alexander25 pisze:nie bylo na allegro mercurego za 3k chyba ze vilager albo sable. Sa 2 jeden moj drugi goscia z wieliczki jest jeszcze cv z gazem dzis sie pokazala ale 15tys z gazem nie spada!
BYl ,moze w jesieni,pamietam jak go widzialem zanim kupilem konia.
Cena cos 3 k.
Teraz juz nie ma.
Moze pozedl.Mial jakies usterki,nie pamietam jakie.
Wygladal niezle,blekitny albo szary chiba.


Topic author
Janek

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Janek »

Alex - na LPG tak samo Ci kon muli jak na benie?
Jak tylko na LPG,moze byc reduktor.


Topic author
Alexander25

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Alexander25 »

To ja mam tego mercurego na to wychdozi:D
Co do gazu to gaz mam tylko w piecu do ogrzewania domu. Nie uzywam lpg w autach:D


Topic author
Janek

Re: Mustang a zeby go #!#%# strzelil

Post autor: Janek »

Alexander25 pisze:To ja mam tego mercurego na to wychdozi:D
Aha ;D
Co do gazu to gaz mam tylko w piecu do ogrzewania domu. Nie uzywam lpg w autach:D
A ja uzywam w jeepie ;)
W koniu nie.W WRX tez nie.

ODPOWIEDZ