Ford Thunderbird

Ford
Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Ford Thunderbird

Post autor: RadAg! »

Drążek ci pękł z konkretnego powodu czy po prostu ze starości?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
piotrekzet

Re: Ford Thunderbird

Post autor: piotrekzet »

Nie mam pojęcia, wydaje się, że ze starości, przy samym połączeniu z końcówką drążka, na krawędzi gwintu. Nie przypominam sobie żadnej wyrwy w drodze czy czegokolwiek, co mogłoby go zmotywować do pękania. Zmieniając pas na lewy zaczęło mi znosić tył w lewo, po skontrowaniu po chwili znalazłem się w poprzek drogi, przodem w kierunku rowu, po kolejnej kontrze już wydawało się, że wyjdę z tego, co prawda pod prąd, ale znowu mnie zawinęło w lewo i dupa w rowie. Oczywiście opis trwał wielokrotnie dłużej niż sama akcja. Mocne uderzenie w tył o przeciwległą stronę rowu - wtedy złamał się mój fotel i wachacz z prawej strony z tyłu (uderzyłem po skosie w ten rów, przód już był w kierunku, z którego nadjechałem), przewiozło mnie wzdłuż rowu i zatrzymałem się prawie pod kątem prostym do jezdni, z lekkim przechyłem w kierunku, gdzie jechałem. Jak patrzyłem po śladach, to wyglądało to tak, jakbym od miejsca, gdzie zmieniałem pas pojechał prawie pod kątem prostym w lewo, a w rowie też prawie pod kątem prostym kontynuował jazdę, tyle że bokiem. Trochę niesamowite.

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1423
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: Ford Thunderbird

Post autor: pecha »

dobrze, że nic ci się nie stało


Topic author
piotrekzet

Re: Ford Thunderbird

Post autor: piotrekzet »

No z wyjątkiem naderwanego mięśnia na szyi, ale mogłem mieć na sumieniu pasażerkę i jeszcze kogoś z przeciwka... Sam się cieszę, że tylko tak to się skończyło.

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Re: Ford Thunderbird

Post autor: GAZDA »

grunt że nikomu nic poważnego sie nie stało

ODPOWIEDZ