Poszukiwania CVPI

Ford
Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Poszukiwania CVPI

Post autor: RadAg! »

Mój ulubiony rocznik ;)

Zobacz czy nie cieknie kolektor ssący, lubią pękać. Sprawdź wykładzinę po stronie pasażera, tam najczęściej dostaje się woda i lubi być mokro. Olej w skrzyni i silniku oczywiście. Luzy na przekładni kierowniczej i krzyżakach kolumny kierowniczej, mogą być spore, ten typ tak ma, jeśli nie były wymieniane. Przedmuchy na kolektorze wydechowym po stronie kierowcy, częsta przypadłość także. Wszystko jednak do ogarnięcia. W VINie musi być P71, wtedy to jest Police Interceptor, inne kody to taryfy lub wersje cywilne ale w sumie po zdjęciach wygląda na oryginał. Jakbyś miał wątpliwości dzwoń do mnie 690944911 :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

obrus
Posty: 166
Rejestracja: 16 lis 2010, 12:38
Skąd:

Re: Poszukiwania CVPI

Post autor: obrus »

dzieki,nr.zapisalem .o13 bede wiedzial na ktora jest spotkanie(auto jest ok 40km ode mnie).dzieki
Obrazek
T/A 6.6
Ranchero 5.8
Dodge Ram 4.7
Camaro 3.4
BMW E60

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Poszukiwania CVPI

Post autor: KARLone »

i jak kupiłeś? W moim generalnie ruda wdała się w progi i podłogę bagażnika na co obecnie się szykuję. Już wcześniej było wspominane o wyciekach spod kolektora dolotu, poza tym tyle lat to i na chłodnicę i węże trzeba rzucić okiem. Pod dywanikami czy jest sucho? Już kiedyś o tym pisaliśmy, że w tym konkretnym aucie malowanie ani kogut nie są oryginalne, lakiernik musiałby to obejrzeć czy to była tylko zachcianka czy coś tam się stało.
Cena wydaje się bardzo atrakcyjna.

Awatar użytkownika

obrus
Posty: 166
Rejestracja: 16 lis 2010, 12:38
Skąd:

Re: Poszukiwania CVPI

Post autor: obrus »

Witam,tak bylem z Radkiem tez rozmawialem,auto to orginalny Police Car(po nr.VIN)generalnie tragedii niema miejsca, ktore podaliscie suche,jezeli chodzi o nadwozie to jedynie nadkola po lewej stronie do zrobienia(wychadza bąble-ale bez tragedii)no i porzadne mycie i polerka,srodek do czyszczenia i przetarcie na fotelu kierowcy,plastyki cale,przednie fotele w materiale,tylna kana -skaj,maly balagan w instalacji syren i swiatel lightbar,nawt uchwyt na shot-gana jest(chyba),ALE,auta niemoglem uruchomic,stoji nieodpalany od wakacjii tamtego roku,wedlug mnie zawiesil sie na rozruszniku,wlasciciel zapewnia ze silnik i skrzynia w 100%sprawne-przebieg 78tys.mil,moze byc tez nie halo z hamulcami(na luzie probowale go poruszy nawet niedrgnał,ale to sie zobaczy po ew.odpaleniu.zobaczymy niech go uruchomi i zobacze jeszcze raz,tylko boje sie ze moze to potrwac,kolo widac zabiegany i przy autach jakie staly na placu (X5,JAG,Range)odnioslem wrazenie ze najlepiej by bylo jak by ktos to zabral mu z placu.
Atu pare fotek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
T/A 6.6
Ranchero 5.8
Dodge Ram 4.7
Camaro 3.4
BMW E60

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Poszukiwania CVPI

Post autor: RadAg! »

Liczę na to że go kupisz :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

obrus
Posty: 166
Rejestracja: 16 lis 2010, 12:38
Skąd:

Re: Poszukiwania CVPI

Post autor: obrus »

RadAg! pisze:Liczę na to że go kupisz :)
he.he fajnie by bylo,ale niech go uruchomi wpierw.Atak z ciekawosci ile moze mnie kosztowac zrejestrowanie go w PL,choc nieukrywam ze ja go kupie to zostawil bym go na irlandzkich blachach,ale tak z czystej ciekawosci jakie to moga byc koszta.pozdr
Obrazek
T/A 6.6
Ranchero 5.8
Dodge Ram 4.7
Camaro 3.4
BMW E60

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Poszukiwania CVPI

Post autor: RadAg! »

Kupiłes?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ