Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com.pl

Ford
Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: RadAg! »

Teraz widzę, jak wystawiłeś lampy, że kupiłeś złe do swojej Vicki, bo chromowane. Lampy tylne do CV produkowane są w 4 wersjach. Z czerwonym kierunkiem i z pomarańczowym, do tego każda wersja jest dostępna z czarnym albo chromowanym trimem.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: KARLone »

jak ci się udało zarejestrować auto w takim stanie tzn. szperacz, oświetlenie, koguty, pushbar? masz znajomego na stacji?? piszesz, że miałeś kontrole, nie zabrali Ci dowodu? heh ja trafiałem na takich służbistów, że szkoda gadać. Już nawet przednie lampy dostosowałem do naszych przepisów, mają nawet homologację, żeby nie słuchać tych kretyńskich wywodów o amerykańskich lampach.

ps. pomarańczowe kierunki były od 98 do 2001, Radek też je ma.

Awatar użytkownika

Topic author
Tuned
Posty: 43
Rejestracja: 18 sie 2013, 10:50
Samochód: Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: Tuned »

Smokudg: Aaaa to pewnie Ty wkleiłeś zdjęcie mojego auta na forum lowrider. Widziałeś na ogrodzeniu tabliczkę ,,zakaz fotografowania"? ;) Żartuję oczywiście i nie mam nic przeciwko ;) Jak coś to pisz na priv i jak będę w domu to zapraszam na obejrzenie Vicky ;)

RadAg!: Wiem, że powinny być lampy z czarnym trimem, ale te z chromowanym najzwyczajniej w świecie po prostu bardziej mi się podobały, więc wybrałem takie ;)

KARLone: To pytanie można by zadać większości użytkownikom amerykańskich samochodów ;) Odpukać, nie spotkałem na swojej drodze jeszcze żadnego służbisty. A pozostali reagują bardzo pozytywnie, oglądają, robią sobie zdjęcia - po prostu wydaje mi się, że są normalnymi ludźmi, którzy wiedzą, że autem nie śmigam na co dzień a wyposażenie dodatkowe o którym piszesz to w pewnym sensie jakiś klimat tego auta a nie narzędzie do podszywania się pod funkcjonariuszy ;) Tak czy siak muszę jeszcze pomyśleć o homologacji na przednie lampy o której piszesz. Tylne zostały przerobione na pomarańczowe kierunku, przeciwmgielna też jest.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: RadAg! »

Tuned pisze: RadAg!: Wiem, że powinny być lampy z czarnym trimem, ale te z chromowanym najzwyczajniej w świecie po prostu bardziej mi się podobały, więc wybrałem takie ;)
Rozumiem, jednak takie połączenie nigdy oryginalnie nie występowało, więc dla kogoś kto się orientuje w temacie wygląda jakby auto było walnięte. Musiałbyś się postarać o tylny panel z chromowanym trimem żeby było spójnie ;)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
Tuned
Posty: 43
Rejestracja: 18 sie 2013, 10:50
Samochód: Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: Tuned »

Szukam ;)

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: KARLone »

Tuned pisze:KARLone: To pytanie można by zadać większości użytkownikom amerykańskich samochodów ;) Odpukać, nie spotkałem na swojej drodze jeszcze żadnego służbisty. A pozostali reagują bardzo pozytywnie, oglądają, robią sobie zdjęcia - po prostu wydaje mi się, że są normalnymi ludźmi, którzy wiedzą, że autem nie śmigam na co dzień a wyposażenie dodatkowe o którym piszesz to w pewnym sensie jakiś klimat tego auta a nie narzędzie do podszywania się pod funkcjonariuszy ;) Tak czy siak muszę jeszcze pomyśleć o homologacji na przednie lampy o której piszesz. Tylne zostały przerobione na pomarańczowe kierunku, przeciwmgielna też jest.
raczej nie każdy użytkownik ma pushbar, lightbar i szperacz. Żeby mieć takie gadżety, to trzeba by rejestrować jako pojazd specjalny, a do prowadzenia pojazdów specjalnych trzeba mieć dodatkowe uprawnienia (np. pojazdy z sygnałami błyskowymi), rejestracja w urzędzie będzie wymagać odpowiedniego wpisu w działalności gospodarczej, dodatkowo ze względu np. na pushbar może zostać nałożony obowiązek poruszania się po drogach publicznych z prędkością do 40 km/h a to już zupełnie bez sensu. Jak to w Polsce, więcej kłopotu niż jazdy, stanie na poboczu i tłumaczenie jakiemuś palantowi mnie nie urządza. Ja odpuściłem, choć może kiedyś zrobię mu malowanie tak jak miał.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: RadAg! »

U mnie kwestia wyposażenia to jeden z powodów dla którego trzymam auto zarejestrowane za granicą.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


kecaj73

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: kecaj73 »

KARLone pisze: raczej nie każdy użytkownik ma pushbar, lightbar i szperacz. Żeby mieć takie gadżety, to trzeba by rejestrować jako pojazd specjalny, a do prowadzenia pojazdów specjalnych trzeba mieć dodatkowe uprawnienia (np. pojazdy z sygnałami błyskowymi), rejestracja w urzędzie będzie wymagać odpowiedniego wpisu w działalności gospodarczej, dodatkowo ze względu np. na pushbar może zostać nałożony obowiązek poruszania się po drogach publicznych z prędkością do 40 km/h a to już zupełnie bez sensu. Jak to w Polsce, więcej kłopotu niż jazdy, stanie na poboczu i tłumaczenie jakiemuś palantowi mnie nie urządza. Ja odpuściłem, choć może kiedyś zrobię mu malowanie tak jak miał.
tak jak Karol pisze
ja tam uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane mam jak co ;)
lub zarejestrować jako zabytek, kolekcjonerski z tym wyposażeniem/ale świetlne chyba nie da rady/ i pewnie dadzą w dowodzie limit prędkości z tym pushbar'em
Wiesz co, może do tej pory nie zwracali na to uwagi bo to przebierańcy byli i ,,jedli go oczami,, i jak chcesz możesz tak na ,,dziko,, jeździć dalej ale /nie życzę Tobie tego/ do pierwszej kolizji, wypadku, itp, niech komuś coś się stanie to masz cieplutko.
samochód piękny, napis fakt rozbraja

Awatar użytkownika

Topic author
Tuned
Posty: 43
Rejestracja: 18 sie 2013, 10:50
Samochód: Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: Tuned »

Wszystko rozumiem, ale na tą chwilę jestem dobrej myśli ;)

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: KARLone »

grunt to na drodze nie rozrabiać :) i będzie dobrze.

Awatar użytkownika

Topic author
Tuned
Posty: 43
Rejestracja: 18 sie 2013, 10:50
Samochód: Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: Tuned »

Dokładnie tak :)

Awatar użytkownika

Lucas
Posty: 949
Rejestracja: 16 sie 2013, 22:28
Samochód: 1992 Mercury Grand Marquis
Skąd: Ostrowiec Św.

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: Lucas »

RadAg! pisze:Teraz widzę, jak wystawiłeś lampy, że kupiłeś złe do swojej Vicki, bo chromowane. Lampy tylne do CV produkowane są w 4 wersjach. Z czerwonym kierunkiem i z pomarańczowym, do tego każda wersja jest dostępna z czarnym albo chromowanym trimem.
Fakt wygląda to trochę dziwnie. Osobiście założył bym lampy z czarnym trimem aby zachować oryginalność auta ;) Oczywiście do czasu kiedy nie znajdziesz tylnego panelu z chromem, bo opcja z chromem jest o wiele ładniejsza. Co do przepisów to dopóki będziesz uważał na drodze to wszystko będzie w porządku :)
1998 Jeep Grand Cherokee 5.2 Limited-EX
2000 Jeep Grand Cherokee 4.7 Limited-EX
2004 Ford Explorer Sport Trac 4.0 XLS-EX
2001 Dodge Durango 5.9 SLT PLus-EX
1995 Jeep Grand Cherokee 4.0 Limited-EX
2003 Chevrolet Avalanche 5.3 4x4-EX
2003 Chrysler 300M 3.5 H.O.-EX
2000 Jeep Grand Cherokee 4.0 Laredo-EX
1992 Buick Park Avenue 3.8-EX
1992 Jeep Cherokee 4.0 Limited-EX
1992 Mercury Grand Marquis


kecaj73

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: kecaj73 »

jak patrzyłem na Radka wóz to jeszcze jakoś szło..., teraz jak spoglądam na tego to już ledwo ledwo... Cholera strasznie zaczyna mi się niebezpiecznie podobać CV w wersji policyjnej :P
hej oba ,,sheriffy,,a tu znalazłem wam fajny avatar do podczepienia ;D
Obrazek
http://www.flickr.com/photos/lapd5150po ... otostream/

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: RadAg! »

Jacek, ja nie zapomnę jak prowadziłeś moim autem konwój przez Tomaszów w czasie zlotu, mistrzostwo świata. Dopiero wtedy poczułem jakie to auto budzi respekt. Jeżeli chcesz Vic to jesteś do niej po prostu stworzony, albo ona dla ciebie :) Zawsze na zlotach masz u mnie pełne zaufanie i pierwszeństwo jako kierowca mojej Vicki :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

pecha
Posty: 1426
Rejestracja: 25 wrz 2012, 23:06
Samochód: Azul grande, El Bandito
Skąd: Łódź

Re: Ford Crown Victoria Police Interceptor P71 - sheriff.com

Post autor: pecha »

KARLone pisze:grunt to na drodze nie rozrabiać :) i będzie dobrze.
taaaaaaaa, mnie ostatnio panowie jadącego w korku zobaczyli, wstrzymali ruch na swoim pasie, zamachali lizakiemi zaczęli się czepiać
nie było nawet jak narozrabiać, a i tak sobie czas umilili na mój koszt

ODPOWIEDZ