przewody paliwowe Crown Victoria, Town Car i Grand Marquis

Ford
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

przewody paliwowe Crown Victoria, Town Car i Grand Marquis

Post autor: KARLone »

czy ktoś już może wyciągał pompę paliwa w tych modelach chodzi mi przede wszystkim o roczniki 98+. Mam problem - spinka na łączeniu pompy paliwa z przewodami kompletnie skorodowała i rozleciała się. Trzyma się to chyba siłą woli. Generalnie chodzi o to, że muszę wymienić bak, ze względu na kiepski stan. Miałem po świętach zamówić nowy ale niestety nie mogę tyle czekać, więc kupiłem używkę.

Mam teraz wątpliwości, jak przewody są pouszczelniane i czy brak tej spinki spowoduje rozszczelnienie, czy tam jest tylko oring czy coś jeszcze? na pierwszym zdjęciu widać metalowe przewody z pompy, a na drugim tę spinkę, ona jest symetryczna tylko że się złamała.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: przewody paliwowe Crown Victoria, Town Car i Grand Marqu

Post autor: RadAg! »

Co zima robi z autem....
Byłem kiedyś bliski wymiany pompy paliwa bo przestała działać, jednak okazało się że to tylko zasilanie padło. Te spinki na układzie paliwowym są pewnie wszędzie takie same, pod maską też masz takie, obejrzyj to.
Zobacz też ten temat: http://www.crownvic.net/ubbthreads/ubbt ... 16&fpart=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: przewody paliwowe Crown Victoria, Town Car i Grand Marqu

Post autor: KARLone »

mam auto, bak zmieniony, nie trzeba było rozpinać przewodów paliwowych wiec się nie dowiedziałem jak to jest połączone. Wszystko jest w porządku. Jeśli chodzi o spinki, to spróbuję ściągnąć używki ze stanów.


piotrekzet

Re: przewody paliwowe Crown Victoria, Town Car i Grand Marqu

Post autor: piotrekzet »

Tak patrząc po tej spince to mialem identyczną w taurusie i sable. Może zamiast ze stanów to odwiedź jakiś szrot? :)

ODPOWIEDZ