Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Ford
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

bluecard88
Posty: 304
Rejestracja: 29 sie 2016, 15:56
Samochód: Lincoln Town Car '99 V8 4.6
Skąd: Łomża

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: bluecard88 »

No to dziwne, bo u ciebie jest o rok mlodszy to tym bardziej powinno byc. Czyli u mnie jest 7 opcji, a u ciebie tylko 5. Bo spalanie chwilowe i srednie mam pod tym samym napisem tylko po nacisnieciu SELECT na kompie w sprawie spalania pokazuje sie w tym samym miejscu FUEL ECON lub FUEL ECON AVG.
Mam propozycje, oddaj mi dach , a ja Tobie komputer pokladowy :D
1999 Lincoln Town Car Executive Series 4.6 105k mil

Awatar użytkownika

Prezes_XJ
Posty: 78
Rejestracja: 28 gru 2016, 15:12
Samochód: Jeep Grand Wagoneer 5.9 V8
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: Prezes_XJ »

To ja już chyba wolę nie widzieć tych zbędnych bajerów ale za to mieć fajny dach :D
Jeep Grand Wagoneer 5.9 V8 1985
Lincoln Town Car 4.6 V8 2000

Awatar użytkownika

b182
Posty: 171
Rejestracja: 19 kwie 2012, 08:21
Samochód: 2003 Ford Taurus
Skąd: Gorlice

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: b182 »

Mam do was pytanie. Czy ktoś mógłby napisać jak powinny świecić światła w Lincoln Town Car. Tzn jaki jest podział samego reflektora.
Czyli pozycyjne, obrysówki, długie, mijania i kierunkowskazy. Rok 1998. Najlepiej gdyby ktoś naniósł to na zdjęciu reflektora. Również jak powinny świecić lampy tylne, jak migać itp. Wysyłam zdjęcie poglądowe na które może ktoś naniesie te informacje
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: RadAg! »

Na YT nie patrzałeś?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

b182
Posty: 171
Rejestracja: 19 kwie 2012, 08:21
Samochód: 2003 Ford Taurus
Skąd: Gorlice

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: b182 »

patrzyłem ale nie ma tego typu filmików.

Awatar użytkownika

Topic author
wojtekrobert
Posty: 841
Rejestracja: 09 lis 2014, 17:41
Samochód: Ford Crown Victoria V8
Skąd: Opole

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: wojtekrobert »

KARLone przypomniało mi się, że Ty chyba kiedyś wymieniałeś krzyżaki wału w swojej CV. Wymieniałeś na oryginały czy z jakiegoś innego modelu pasują?

Piotrek, prosiłeś o zdjęcie lusterka z kompasem, proszę bardzo :)
IMG_20170225_174729.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
1998 Ford Crown Victoria LX 4.6 V8
Był: 1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8

Awatar użytkownika

saint benji
Posty: 655
Rejestracja: 10 lut 2015, 12:39
Samochód: Ford Crown Victoria
Skąd: Warszawa

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: saint benji »

Taki mały lifehack: okazuje się, że w późniejszych LTC, zdaje się od 2003 roku, gdy wciśnie się na klimatyzacji jednocześnie klawisze OFF i FLOOR, chwilę przytrzyma, a następnie wciśnie AUTO, to na wyświetlaczu pokazują się kody błędów.

Awatar użytkownika

b182
Posty: 171
Rejestracja: 19 kwie 2012, 08:21
Samochód: 2003 Ford Taurus
Skąd: Gorlice

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: b182 »

To jest we wszystkich lincolnach, fordach i mercurych i to duzo wczesniej. Wszystkie z climatronickiem

Awatar użytkownika

saint benji
Posty: 655
Rejestracja: 10 lut 2015, 12:39
Samochód: Ford Crown Victoria
Skąd: Warszawa

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: saint benji »

A u mnie w 98 CV z climatronikiem tego nie ma. Wczoraj próbowałem i nie działało, chyba że coś źle robiłem.

Awatar użytkownika

b182
Posty: 171
Rejestracja: 19 kwie 2012, 08:21
Samochód: 2003 Ford Taurus
Skąd: Gorlice

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: b182 »

Spróbuj tak

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: KARLone »

wojtekrobert pisze: 25 lut 2017, 17:23 KARLone przypomniało mi się, że Ty chyba kiedyś wymieniałeś krzyżaki wału w swojej CV. Wymieniałeś na oryginały czy z jakiegoś innego modelu pasują?

Piotrek, prosiłeś o zdjęcie lusterka z kompasem, proszę bardzo :)
IMG_20170225_174729.jpg
podeszły krzyżaki z wału od lublina - typ hiszpański - tak mechanicy nazywali ale zaraz jak tylko doszły dedykowane zza oceanu zaraz podmieniłem.

Awatar użytkownika

crownvictoriase
Posty: 340
Rejestracja: 01 kwie 2016, 14:00
Samochód: 2004 Ford Crown Victoria P71
Skąd: Sztokholm

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: crownvictoriase »

Pytanko, nie zapala mi sie światło w samochodzie jak otwieram moje drzwi. Pozostałe jak otwieram to spoko swieci elegancko.
Problem w tym, ze nie potrafię znaleźć gdzie jest ukryt ten przycisk (domyślam sie ze działa jak w lodowce :) )
Wymcalem nawet uszczelki do okola. Nie mam pomysłu i jest to wielka zagadka dla mnie :-p
2004 Ford Crown Victoria P71 aktualnie. Nie zamienię na inny samochód

Awatar użytkownika

Prezes_XJ
Posty: 78
Rejestracja: 28 gru 2016, 15:12
Samochód: Jeep Grand Wagoneer 5.9 V8
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: Prezes_XJ »

Jak nie ma na wierzchu to może jest w samym zamku drzwi? ;)
Jeep Grand Wagoneer 5.9 V8 1985
Lincoln Town Car 4.6 V8 2000

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: RadAg! »

Jest w zamku, tak samo jest z klapą bagażnika.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

crownvictoriase
Posty: 340
Rejestracja: 01 kwie 2016, 14:00
Samochód: 2004 Ford Crown Victoria P71
Skąd: Sztokholm

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: crownvictoriase »

RadAg! pisze: 02 mar 2017, 17:35 Jest w zamku, tak samo jest z klapą bagażnika.
To znaczy gdzie w zamku? Jak to wyglada? Tam tez zaglądałem :)
2004 Ford Crown Victoria P71 aktualnie. Nie zamienię na inny samochód

ODPOWIEDZ