Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Ford
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: KARLone »

jest w zamku/klamce krańcówka. u mnie też zepsute... ale jest w radiowozach opcja "dark mode car". po stronie pasażera ma być pod schowkiem niebieska wtyczka ale już do końca nie pamiętam jak wyglądała procedura.


Awatar użytkownika

dżordż
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2010, 18:33
Samochód: 1998 Crown Victoria
Skąd: opolskie
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: dżordż »

Dark mode od razu wyłączyłem po zakupie
Teraz właśnie mam w drugą stronę, że świeci cały czas 😃
Nic, dzięki za wskazówkę. Zrobi się cieplej, będę szukał


Marko
Posty: 97
Rejestracja: 27 lip 2014, 10:56
Samochód: Fordy: Explo III V8; Explo V V6; Mustang S197 V8
Skąd: Kaszuby

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: Marko »

Nie wiem jak jest w Victorii, ale w większości Fordów włączenie na stałe oświetlenia wewnętrznego jest realizowane pokrętłem poziomu oświetlenia deski rozdzielczej i wskaźników. (Jeśli takie pokrętło jest). Po ustawieniu pokrętła w pozycji większej niż MAX (charakterystyczne kliknięcie) następuje załączenie na stałe oświetlenia wewnętrznego.
Stajnia Ford:
2005 r. EX III - 4,6 V8 ;
2006 r. Mustang GT S197 - 4,6 V8 ;
2015 r. EX V - 3,5 V6 ;
1978 r. Mustang II King Cobra - 302 V8 ;
2012 r. Mustang Shelby GT 500 - 5,4 V8 .
Razem 1652 konie.

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: KARLone »

dżordż pisze: 20 sty 2024, 23:20 Dark mode od razu wyłączyłem po zakupie
Teraz właśnie mam w drugą stronę, że świeci cały czas 😃
Nic, dzięki za wskazówkę. Zrobi się cieplej, będę szukał
świeci, bo krańcówka w zamku zepsuta, dlatego piszę o dark mode, żeby to włączyć z powrotem.
kiedyś zostawiłem zapalone światło we wnętrzu załączone przełącznikiem świateł drogowych ale i tak zgasło same po... hmmm 5 min?

Online
Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: RadAg! »

Z tego co pamiętam zamek to ogarnia, nie ma takich krańcówek jak np. w japońcach :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Wojtek
Posty: 248
Rejestracja: 15 lis 2020, 20:37
Samochód: Cadillac Seville
Skąd: Łęczyca - ELE

Re: Ford Crown Victoria / Mercury Grand Marquis / Lincoln Town Car - pytania, odpowiedzi, tricki, lifehacki itp.

Post autor: Wojtek »

Marko pisze: 21 sty 2024, 10:37 Nie wiem jak jest w Victorii, ale w większości Fordów włączenie na stałe oświetlenia wewnętrznego jest realizowane pokrętłem poziomu oświetlenia deski rozdzielczej i wskaźników. (Jeśli takie pokrętło jest). Po ustawieniu pokrętła w pozycji większej niż MAX (charakterystyczne kliknięcie) następuje załączenie na stałe oświetlenia wewnętrznego.
Większość amerykańców tak ma że w pozycji maks jest kliknięcie i zapala się na stałe oświetlenie wnętrza
Cadillac Seville - 1 gen - 350cui v8

ODPOWIEDZ