swiatla przerobka na europe - pomocy

Dział poświęcony Taurusowi/Sable z lat 2000-2006
ODPOWIEDZ

Topic author
pila
Posty: 27
Rejestracja: 16 paź 2007, 05:22
Skąd: krakow

swiatla przerobka na europe - pomocy

Post autor: pila »

hej , jak przerobic migacze z tylu w taurusie , dochodza 3 kable - zero , pozycyjne , migacz ze stopem , czyli brakuje mi jednego obwodu ,m nawiercilem juz w kloszu wstawilem oprawke z zarowka i nie wiem jak podlaczyc ;)
moj szatan ;


brolcio
Posty: 695
Rejestracja: 13 paź 2006, 18:55
Samochód: Astro, Camaro, Firebird, Sable
Skąd: Lublin

Post autor: brolcio »

Bez schematów niewiele można podpowiedzieć. Nie wiem czy w IV- gen jest BCM - jeżeli jest i on "steruje" lampami to jest z deka przechlapane.


Topic author
pila
Posty: 27
Rejestracja: 16 paź 2007, 05:22
Skąd: krakow

Post autor: pila »

oki ciuagne kable z przodu od migaczy przednich zobaczymy co z tego wyjdzie , dam znac ;)) jak mi poszlo ;))
moj szatan ;


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Tak przy okazji, jak dłubiesz przy tym to jeśli masz kontrolkę "lamp out" to wyjmij żarówkę, bo Ci będzie świeciła.


Topic author
pila
Posty: 27
Rejestracja: 16 paź 2007, 05:22
Skąd: krakow

Post autor: pila »

hej skonczylem i wszystko dziala , mam pozycyjne z przodu biale i pomaranczowe migacze z tylu , do tej pory nic mi tak w zyciu nie wyszlo jak wlosy a tu prosze jeszcze cos ;))
moj szatan ;


BoMBowiec
Posty: 151
Rejestracja: 08 lut 2007, 17:34
Skąd: Małopolska

Post autor: BoMBowiec »

rzeznia :(
Maciej Mikler - Van Klub Polska - http://www.van-club.com
'85 Dodge Ram Van 5.2V8 - http://www.salonka.prv.pl
'04 Dodge Ram 1500 5.7V8
'95 Cadillac Eldorado TC 4.6V8 ,
Obrazek


Topic author
pila
Posty: 27
Rejestracja: 16 paź 2007, 05:22
Skąd: krakow

Post autor: pila »

hej ty od rzezni , mialem kiedys rama 2000 rok ile to palilo 8 cylindrow , 5.7 litra 24 na sto wychodzilo to byla rzeznia ;))
moj szatan ;


konradhifi
Posty: 22
Rejestracja: 04 lip 2007, 15:22
Skąd: Przysucha

Post autor: konradhifi »

Pila mam do ciebie sprawe . Mam pokrzywione zawiasy przy drzwiach prawych, ciężko je dostać (jak cokolwiek do IVg) i chcę kupić przez allegro zawiasy od IIIg. Nie wiesz czy są takie same , bo ja nie mam gdzie tego sprawdzić , ani od kogo się dowiedzieć .Pozdrawiam i proszę o POMOC. :(


Topic author
pila
Posty: 27
Rejestracja: 16 paź 2007, 05:22
Skąd: krakow

Post autor: pila »

hej jesli ja mam 4 generacje , czyli ten produkowany od 2000 do praktycznie 2006 z modernizacja w 2004 , to 3 generacja to ten do 2000 ,jesli ja dobrze rozumuje to 3 generacja i 4 generacja maja takie same drzwi , roznia sie przodem i tylem no i srodkiem , jesli ja dobrze rozumuje to wg mnie powinno byc to samo , a jakiego masz tego taurusa ktory rok ? , narazie pozdrowienia ;))
moj szatan ;


konradhifi
Posty: 22
Rejestracja: 04 lip 2007, 15:22
Skąd: Przysucha

Post autor: konradhifi »

Witam,mam Taurusa z 2002 roku 4 generacja sedan, co do tych zawiasów nie mam pewności czy będą pasowały.


Topic author
pila
Posty: 27
Rejestracja: 16 paź 2007, 05:22
Skąd: krakow

Post autor: pila »

drzwi sa takie same to pewnie zawiasy tez ,w zasadzie 4 generacja to 3 po wiekszym face liftingu .... , no nie wiem ...
moj szatan ;


Topic author
pila
Posty: 27
Rejestracja: 16 paź 2007, 05:22
Skąd: krakow

Post autor: pila »

niech ci gosciu zrobi zdjecie z przylozona linijkA
moj szatan ;


konradhifi
Posty: 22
Rejestracja: 04 lip 2007, 15:22
Skąd: Przysucha

Post autor: konradhifi »

ok tak zrobie dzieki za pomoc

ODPOWIEDZ