1993 XJ 4,0 manual 3-d

Jeep
ODPOWIEDZ

Topic author
Janek

1993 XJ 4,0 manual 3-d

Post autor: Janek »

Wersja USA - kolo na tylnej klapie,a nie wewnatrz.
https://picasaweb.google.com/1133168055 ... 0620858850

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: 1993 XJ 4,0 manual 3-d

Post autor: KARLone »

pozwoliłem sobie wrzucić fotki bezpośrednio. Ciekawy egzemplarz, tylko troje drzwi, przyznam się, że bardzo rzadko takie widzę, w zasadzie w ogóle. Napisz coś o autcie, jak wszedłeś w posiadanie, dlaczego właśnie ten model, jak ci się sprawuje i co kochasz w tym aucie a czego nienawidzisz ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

grusiak
Posty: 690
Rejestracja: 25 paź 2010, 21:52
Skąd: Sulejówek k/Wawy

Re: 1993 XJ 4,0 manual 3-d

Post autor: grusiak »

Ja uwielbiam kanciaki. Miałem takiego z 1986r z silnikiem Chevroleta 2.8 V6 z manulaną skrzynią - oryginał !
Janek. To amerykańskie auto, nie tylko wersja ;) To co może być w nim innego, to europejskie silniki i japońska skrzynia automatyczna ;)
http://www.grusgarage.pl
detroitiron.pl/forum


Topic author
Janek

Re: 1993 XJ 4,0 manual 3-d

Post autor: Janek »

grusiak pisze:Ja uwielbiam kanciaki. Miałem takiego z 1986r z silnikiem Chevroleta 2.8 V6 z manulaną skrzynią - oryginał !
Bardzo rzadki model i zestawienie.
Wyrazy uznania :)
Janek. To amerykańskie auto, nie tylko wersja ;) To co może być w nim innego, to europejskie silniki i japońska skrzynia automatyczna ;)
Jasne,ze amerykanskie :)
Chodzilo mi,ze wersja z USA,bo sa tez wersje na EU z kolem wewnatrz i jakimis innymi pierdolami.
Haha, na szczescie 4,0 jest z USA,z EU tylko diesle.

Moj Xj poprzednio byl wlasnoscia sierzanta bazy NATO AWACS w Niemczech.Ale zarejestrowany w USA.
Mial wpisane tez w dokumentach jako jedno z miejsc pobytu- Afryka Polnocna :D
Baba w wydziale komunikacji jak to zobaczyla - mieszkam na wsi - dzwonila do Ministerstwa Transportu po instrukcje co mam miec - jakie papiery :D
Ale mialem wszystko co trza . ;)

ODPOWIEDZ