[News] Mustang Shelby GT350

Tutaj możesz zamieścić ciekawego news'a oraz skomentować artykuł z naszej strony www
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

[News] Mustang Shelby GT350

Post autor: RadAg! »

Zapraszam do komentowania newsa
http://www.roadrunners.pl/newsy/143-pow ... gt350.html
Ja jestem pod ogromnym wrazeniem tego projektu, nawet sobie pozwolilem na prywatna opinie w tekscie czego zazwyczaj nie robie. Uwazam ze nowy Mustang ma bardziej agresywna linie, tyl mi sie nie podobal ale w wersji GT350, z tym malowaniem, z zaslonietymi tylnymi okienkami wyglada po prostu rewelacyjnie. Camaro ma najagresywniejsza linie, ale jak vwidac po odpowiednich modach mozna z Mustanga zrobic rownie agresywnego konkurenta.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: [News] Mustang Shelby GT350

Post autor: KARLone »

Ta fotka którą pokazałeś jest świetna, a ta z linią boczną auta to po prostu kwintesencja mustanga, nie mogę się nachwalić :) Piszesz że trzeba zapłacić 65 tys dolarów ale w porównaniu do tego co otrzymujesz jest wart o wiele więcej, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę ceny aut w EU.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: [News] Mustang Shelby GT350

Post autor: RadAg! »

To prawda z ta cena. Auta za oceanem sa sporo tansze niz u nas. Szkoda ze po shippingu i ocleniu takiego amerykana po sprowadzeniu do EU cena juz nie jest taka atrakcyjna choc czesto nadal bywa nizsza niz u kenkurencji.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


piotrekzet

Re: [News] Mustang Shelby GT350

Post autor: piotrekzet »

No faktycznie, tył jakiś taki niedorobiony, te światła jakby zrobione po zbiórce na szrocie, ale to oczywiście kwestia gustu. Z boku rewelacyjnie, przód wydaje mi się trochę "przefajnowany", jeśli wiecie co mam na myśli. Nie wiem czy to kwestia ujęcia, ale lampy jakby "giną" przy tym ospojlerowanym zderzaku, wyglądają trochę na doklejone ;) Na pewno są jakimś nawiązaniem do tylnych, na szczęście wyszły lepiej :) Niemniej jednak wszystko co ma logo Shelby'ego jest klasą samo w sobie.

ODPOWIEDZ