LANCIA...CHRYSLER

Tutaj możesz zamieścić ciekawego news'a oraz skomentować artykuł z naszej strony www
Awatar użytkownika

Nedzwiedz
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:18
Skąd:

Re: LANCIA...CHRYSLER

Post autor: Nedzwiedz »

Ja też nie bardzo rozumiem.

Jak Lancia to skąd znaczki i emblematy Chryslera?

Jak 3.0 CRD to skąd hafty SRT?
Lancia Thema; SEBRING COUPE 3,0 V6 '04 - DO SPRZEDANIA :( ; Lincoln Town Car 4.6- DO SPRZEDANIA :( były:
300C 3.0 CRD '08; 300c 3,5 kombi '05;Vision 3.3 1996;Intrepid 2,7 '98;Camaro 5,0 '88;Trans'Am 5,7 '87;Firebird Formula 5,0 '88;Firebird 2,8 '86
zaprzedałem duszę diabłu

Awatar użytkownika

Krzychuvu
Posty: 129
Rejestracja: 15 kwie 2012, 18:18
Samochód: Plymouth Breeze
Skąd: EL
Kontakt:

Re: LANCIA...CHRYSLER

Post autor: Krzychuvu »

Nedzwiedz pisze:Ja też nie bardzo rozumiem.

Jak Lancia to skąd znaczki i emblematy Chryslera?

Jak 3.0 CRD to skąd hafty SRT?
AD1. współczuję :)
AD2. miejsce typu sklep, salon, serwis, allegro
AD3. jedno z drugim nie ma nic wspólnego, wystarczy udać się do tapicera

Zrobione pewnie z tego samego powodu dla którego na świecie jeździ więcej BMW Mpower niż fabryka wyprodukowała. Taki kaprys właściciela i tyle.
Jak stoi to nie widać ile ma koni
Obrazek

Awatar użytkownika

m4ni3k
Posty: 831
Rejestracja: 20 kwie 2011, 21:50
Samochód: pacifica 4.0 AWD
Skąd: Warszawa

Re: LANCIA...CHRYSLER

Post autor: m4ni3k »

ad3. to nie kaprys właściciela, po prostu wychodziły diesle SRT Design /no chyba, że taki kaprys miało ich kilkuset/kilku tysięcy/może więcej(?) bo w cholerę tego np w starszych modelach/
Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika

Nedzwiedz
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:18
Skąd:

Re: LANCIA...CHRYSLER

Post autor: Nedzwiedz »

Krzychuvu pisze:
Nedzwiedz pisze:Ja też nie bardzo rozumiem.

Jak Lancia to skąd znaczki i emblematy Chryslera?

Jak 3.0 CRD to skąd hafty SRT?
AD1. współczuję :)
AD2. miejsce typu sklep, salon, serwis, allegro
AD3. jedno z drugim nie ma nic wspólnego, wystarczy udać się do tapicera

Zrobione pewnie z tego samego powodu dla którego na świecie jeździ więcej BMW Mpower niż fabryka wyprodukowała. Taki kaprys właściciela i tyle.
Ad.1 znaczyło - nie kłam
Ad.2 nie można kupić logo Chryslera na Lancię na Allegro, w żadnym sklepie ( ciekawe gdzie masz sklepy z logo Chryslera ? ), a w serwisie to plta, bo pytałem w dwóch
Ad. 3 Chryslera w Lancii robią od 2011 - i pewnie widziałeś mnóstwo uzytkowników, którzy z nową Lancią jadą do tapicera i robią logo SRT.

Gratuluję wyobraźni !!!
Lancia Thema; SEBRING COUPE 3,0 V6 '04 - DO SPRZEDANIA :( ; Lincoln Town Car 4.6- DO SPRZEDANIA :( były:
300C 3.0 CRD '08; 300c 3,5 kombi '05;Vision 3.3 1996;Intrepid 2,7 '98;Camaro 5,0 '88;Trans'Am 5,7 '87;Firebird Formula 5,0 '88;Firebird 2,8 '86
zaprzedałem duszę diabłu

Awatar użytkownika

Krzychuvu
Posty: 129
Rejestracja: 15 kwie 2012, 18:18
Samochód: Plymouth Breeze
Skąd: EL
Kontakt:

Re: LANCIA...CHRYSLER

Post autor: Krzychuvu »

Nedzwiedz pisze:
Krzychuvu pisze:
Nedzwiedz pisze:Ja też nie bardzo rozumiem.

Jak Lancia to skąd znaczki i emblematy Chryslera?

Jak 3.0 CRD to skąd hafty SRT?
AD1. współczuję :)
AD2. miejsce typu sklep, salon, serwis, allegro
AD3. jedno z drugim nie ma nic wspólnego, wystarczy udać się do tapicera

Zrobione pewnie z tego samego powodu dla którego na świecie jeździ więcej BMW Mpower niż fabryka wyprodukowała. Taki kaprys właściciela i tyle.
Ad.1 znaczyło - nie kłam
Ad.2 nie można kupić logo Chryslera na Lancię na Allegro, w żadnym sklepie ( ciekawe gdzie masz sklepy z logo Chryslera ? ), a w serwisie to plta, bo pytałem w dwóch
Ad. 3 Chryslera w Lancii robią od 2011 - i pewnie widziałeś mnóstwo uzytkowników, którzy z nową Lancią jadą do tapicera i robią logo SRT.

Gratuluję wyobraźni !!!
Wyobraźnia przydaje się w życiu, dzięki.
Sytuacja z tym autem jest na tyle rzeczywista, że pracowałem przy tym aucie, wybebeszałem, rozbierałem i składałem wnętrze, widziałem i dotykałem to auto oraz dokumenty od niego. Nie wyobrażasz sobie nawet, ile nowych aut różnych marek przyjeżdża na wymianę tapicerki np. na skórzaną... Ludzie bardziej przy kasie bywają nawet kilka razy tym samym autem, żeby zmienić kolor lub rodzaj skóry.
Pozdrawiam.
Jak stoi to nie widać ile ma koni
Obrazek

ODPOWIEDZ