[Impreza] Mustang Race 2011

Tutaj możesz zamieścić ciekawego news'a oraz skomentować artykuł z naszej strony www
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

[Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: RadAg! »

http://www.roadrunners.pl/kalendarz-imp ... olska.html
Gratuluje rozmachu z jaka sie udaje organizowac te impreze. Jestem po wrazeniem filmu, nie przypuszczalem ze u nas w kraju mozna zrobic to tak profesjonalnie. GRATULACJE. Ja osobiscie bede w kraju w tym czasie, sprobuje sie gdzies podlaczyc chocby na chwile do rajdu :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Alexander25

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: Alexander25 »

Pogadaj na forum mustanga lista jest zamknięta startujących ale chyba nie będzie problemu się podłączyć:D
Ja swoim 3,8 V6 podkręconym na 200KM nie mam co startować a gt nie będzie gotowe jeszcze:(

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: RadAg! »

Tak, lista zalog jest zamknieta. Ja raczej myslalem o jednorazowej akcji w jakims miescie ala safety car :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: 71Corvette454 »

No wygląda to rzeczywiście fantastycznie - będzie trzeba się przyczaić gdzieś po drodze i pooglądać przynajmniej ;)
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8


Z/28
Posty: 439
Rejestracja: 18 sty 2011, 20:35
Samochód: 1991 Chevy Camaro Z/28, 1972 Chevy Chevelle
Skąd:

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: Z/28 »

Baaaaardzo mi sie podoba filmik (mimo że zauważyłem w nim kilka Fordów :D ), bardzo profesjonalnie zrobiony, chyle czoła. Ale cały ten wysiłek psuje scena gdzie facet robi bączka na ulicy przed autobusem :shock: Może ja czegoś nie zauważyłem albo źle rozumuje ale tak to wygląda... Jak organizatorzy mogą promować bezpieczną jazde i pokazywać coś takiego??? Jestem troche zszokowany. Przecież równie dobrze mogła by sie tym zainteresować policja. Tysiące osób rocznie dostaje mandaty (albo gorzej) bo zamieściło filmik ze swoich wygłupów na Youtube.
Ja nie jestem święty i też robiłem różne głupie rzeczy na drogach ale żeby wykorzystać to do promowania bezpiecznej (jak podrkeślają organizatorzy) imprezy... Moim zdaniem: FAIL!!!!

Jeżeli coś przeoczyłem (np. ten odcinek drogi był zamknięty), to bardzo przepraszam kierowce i organizatorów.

Ogólnie fajny filmik i na pewno super impreza bedzie.
1972 Chevrolet Chevelle 350
1991 Chevrolet Camaro Z/28 305 TPI
2002 Fiat Punto Sporting 1.2
;)

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: RadAg! »

Ja tez zwrocilem na to uwage i mnie to zaskoczylo. Kilka razy 'rozgladalem sie dookola' kadru zeby sie upewnic ze to jest na zamknietej drodze.... Az trudno mi sobie wyobrazic zeby ktos wogle zdazyl wykrecic baka na srodku skrzyzowania, przede wszystkim na jego zielonym nic nie moze jechac, no i musialby zdarzyc skonczyc i wyprostowac auto zanim rusza ci nitki prostopadlej...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Alexander25

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: Alexander25 »

krecone bylo o 4ej rano:) w Warszawie w ktoras niedziele chyba wrzesnia

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: KARLone »

albo mają wśród swoich szeregów miłośnika kamery albo to sprawa kasy. Filmik wyszedł świetnie, z tym że też nie jestem zwolennikiem takich popisów na ulicach niewyłączonych z ruchu. Nic nie pozostaje, jak życzyć im powodzenia. He he chyba pomysł nam podwędzili :P ale tak na serio, mam nadzieję, że nam też wszystko się uda by przetoczyć się przez kawałek Polski wspólnie.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: RadAg! »

Sledze forum Mustanga od dluzszego czasu. Ich pomysl na rajd przez Polske pojawil sie juz w lipcu 2010 i z tego co widze wszystko jest robione przez forumowiczow i ich ogromne zaangazowanie prywatne. Nawet na domene i serwer roba zrzute bez jeczenia :shock:
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Z/28
Posty: 439
Rejestracja: 18 sty 2011, 20:35
Samochód: 1991 Chevy Camaro Z/28, 1972 Chevy Chevelle
Skąd:

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: Z/28 »

Właściciele Mustangów są bogaci :D (i nie mają gustu :x ) :D
1972 Chevrolet Chevelle 350
1991 Chevrolet Camaro Z/28 305 TPI
2002 Fiat Punto Sporting 1.2
;)


piotrekzet

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: piotrekzet »

Wszystkiego o 4 rano nie nakręcili, miejscami ruch na ulicach był spory... Też uważam, że promowanie bezpiecznej jazdy koliduje z tym co zaprezentowali. Ale film zrobiony profesjonalnie, dopiero po chwili zorientowałem się, że to u nas :) Gdyby nie ten drobny zgrzyt, byłoby super ekstra full advanced ;)


Alexander25

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: Alexander25 »

jaki masz ruch o 4ej nad ranem:D i to w niedziele:) będę się jednak śmial gdy ich Wydzial Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej dorwie:D.Fajna impreza. Spasowałem w tym roku ale może za rok:D jak wyszykuje mustanga z v8 pod macha:D Część kręcili nie tylko w Warszawie chyba bo blachy z innych miast były a to ze palili gumę w ruchu ulicznym to normalka. Jak jadę mustangiem z Gocławia tez muszę palić by zawracać na napędzie bo się na Fieldorfa mustang nie mieści i wjeżdżam na krawężnik:D

Z/28
Sorry ale uważam ze tylko camaro 3gen jest ładniejsze niż mustang a częsci sprawdziłem i są droższe(przynajmniej w PL) do camaro. Poza tym monte carlo z34(jeździłem z 1996) to zwykła calibra z większym silnikiem:D kto niszczy kultowy wóz i przerabia go na przednio napędowego opla:D nie dziwie sie ze GM mial klopoty finansowe:D

Mustang rządzi poza 3gen która wygląda jak polonez a faktycznie camaro 3gen jest piękne sam kiedyś miałem i tylko środek był trochę obskurny ale z zewnątrz pierwsza klasa:P, To był tez jeden z powodów dla których w pilocie Miami Vice Crockett gonił Tubbsa białym Camaro a nie mustangiem. Powiedzieli potem ze mustang nie był fotogeniczny:D

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: [Impreza] Mustang Race 2011

Post autor: KARLone »

też słyszałem o tym, że wygłupy za kółkiem nagrane i umieszczone w internecie mogą spowodować wiele kłopotów uwiecznionemu pechowcowi

ODPOWIEDZ