[News] Crown Vic wiecznie żywy

Tutaj możesz zamieścić ciekawego news'a oraz skomentować artykuł z naszej strony www
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12238
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

[News] Crown Vic wiecznie żywy

Post autor: RadAg! »

http://www.roadrunners.pl/newsy/335-for ... -zywy.html

Niezla kase sobie zycza no ale to nic zaskakujacego. Znam angielski rynek i tutaj sprzedaje sie tylko wozy policyjne, szeryfowskie jezeli chodzi wspolczesne amerykanskie sedany, zreszta podobna regula dotyczy innych aut z USA. Jak masz zwyklego Caprica to lepiej namalowac na nim NYPD i wystawic za 3x tyle ile jest wart. Jak masz salonke G20 to przerabiasz go na vana "Drużyny A" i szukasz klienta ktory zaplaci 10 tys. funtow....
Generalnie nie lubie tutejszego rynku... Wracajac z Power big Meet spotkalem na promie grupe angoli - fajne auta mieli ale wszystkie jakos poprzerabiane, z shakerami na masce, z laczkami jak u walca - oni nie lubia aut amerykanskich po prostu tylko za to ze mozna je przerobic na drag racera albo na cop cara albo cos innego co znaja z TV.

Od kilku lat otrzymuje maile od firmy z USA ktora takze handluje bylymi copcarami i ceny maja o wiele lepsze:
www.swps.com
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: [News] Crown Vic wiecznie żywy

Post autor: KARLone »

Odbudowa auta w miarę współczesnego jak nasze Viki, u nas w Polsce to koszt ok 60 tys zł. No chyba, że ktoś jest złotą rączką i potrafi wszystko sam. Myślę że cena nie jest zbytnio wygórowana, bo jak się weźmie pod uwagę jakiś inny mocny wózek, to cena staje się nawet atrakcyjna. Pytanie brzmi co to znaczy odbudowa? Czy wymieniają elementy zawieszenia, wnętrza tj. tapicerki, dywany itp? Jako użytkownik wiem co by przydało by sie wymienić na pakiet startowy i jak bym był przy kasie, to z czystą przyjemnością kupiłbym auto po wymianie takiego pakietu startowego, bo wiem że długo bym nim pojeździł. Jeśli odbudowa zamyka się dołożeniem kogutów, syren i radia to raczej dziękuję za taką "fachową odbudowę"

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12238
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: [News] Crown Vic wiecznie żywy

Post autor: RadAg! »

Karlone. Jezeli uwazasz ze cena za kilkuletnia Crown Vic w okolicach 25 tys funtow czyli ok 100 tys. zl jest rozsadna i uzasadniona to troche cie nie rozumiem :D

Oczywistym jest, ze nikt tam nie remontuje zawiechy i innych pierdol. Ryski sa zamalowywane markerem a kogutow nie trzeba zakladac bo oni te auta kupuja w stanie oryginalnym.

W USA jest kilka firm ktore sprzedaja policyjne auta. Podelem link do jednej z nich w pierwszym poscie. Ceny o wiele rozsadniejsze tym bardziej ze auta sa calkowicie odmalowane.

Znam angielski rynek i przyznam sie ze noz mi sie otwiera w kieszeni jak widze takie oferty. Niestety anglicy nie sa rozgarniecie wiec pewnie paru jeleni co nie ma co z kasa robic sobie kupi Interceptora za 25 tys (a po 5 tys chodza na ebayu :D )
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: [News] Crown Vic wiecznie żywy

Post autor: KARLone »

cena wynika z popytu i możliwości konkurencji, jak sobie zobaczyć jakie nudne fury możesz mieć za 25 tys funciaków, z jakimiś nudnymi silniczkami i nagle trafiasz na takie coś jak Crown Victoria w świetnym stanie to mnie osobiście by się w dupie poprzewracało. Na szczęście mnie to nie dotyczy bo za biedny jestem i remontuję swoją Victorię na raty, przez to mam poczucie ile może kosztować odbudowa auta. Jeśli jest tak jak piszesz, że ta "odbudowa" to raczej slogan niż wartość to faktycznie marny interes.

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12238
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: [News] Crown Vic wiecznie żywy

Post autor: RadAg! »

Moim zdaniem mozna miec CV w lepszym stanie za dwukrotnie mniejsza kase tylko trzeba wytrwalosci w poszukiwaniach. Mozna tez sciagac z USA za jeszcze mniejsze pieniadze.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12238
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: [News] Crown Vic wiecznie żywy

Post autor: RadAg! »

Wracajac do firmy SWPS o ktorej wspominalem w pierwszym poscie.
Dostaje od nich newstlera regularnie z oferta. Oto ostatni:
We just got 3 low mileage 2008 Ford Police Interceptors for
sale. We also have an older 2006 model for sale. They all
have 70,000 to 71,000 miles. More information on the 2008s
can be found at:
http://www.swps.com/08-cvpi.html

The special price on the white 2008 Ford CVPI reconditioned
& repainted cars is $11,500 each.

The white 2006 Ford Police Interceptor with 71,000 miles
reconditioned & repainted is $9,000.

You can purchase the car plain or we can outfit a vehicle to
meet your needs with a wide variety of emergency equipment
such as lights, sirens, consoles, gun racks, cages, alarm,
window tint, graphics etc. Visit us online at www.swps.com
and get me a list of equipment you would like put together
for a quote on a equipped patrol-ready interceptor from
Southwest Public Safety. We have been outfitting emergency
vehicles for departments nationwide for over 27 years.

Our vehicles & equipment can be shipped anywhere in the US.

As we get closer to the end of the Ford CVPI body style,
we are seeing an increase in demand for these cars. A lot
of law enforcement agencies have decided not to switch to
the new Ford Taurus-based Police car until it has been proven
to provide the same safety, performance & durability as the
Crown Victoria Police Interceptor has for so many years.

If you think you might be interested in one (or more) of
these cars, just email or call me.
W tlumaczeniu:
Dostalismy wlasnie 3 nowe, z niskim przebiegiem, Interceptory 2008 na sprzedaz. Mamy nadal modele z 2006. Wszystkie maja pomiedzy 70-71 tys. mil przebiegu. wiecej info: http://www.swps.com/08-cvpi.html
Specjalna cena na biale 2008 CVPI, odswiezone i pomalowane to 11500$. Biale 2006 CVPI odnowione i odmalowane - 9 tys. $

Mozesz kupic auto gole lub wyposazone w szeroki asortyment akcesoriow jak syreny, koguty, lightbary, koncole, uchwyty na bron, grafiki itp.
Najbardziej mi sie podoba ostatni akapit
Jako ze zblizamy sie do konca Crown vic zauwazamy wzrost zainteresowania Interceptorami. Wiekszosc agencji decyduje sie na nie przechodzenie na nowe Taurusy dopuki nie dowioda one ze sa tak samo bezpieczne, o zblizonych osiagach, mozliwosciach i uniwersalnosci jak Crown Victorie Police Interceptory przez tak wiele lat.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: [News] Crown Vic wiecznie żywy

Post autor: KARLone »

kuszące te radiowoziki :) niestety ostatnio tylko jedną cyfrę trafiłem w totka :( może kiedyś...

ODPOWIEDZ