Tylne swiatlo przeciwmgielne

Dział poświęcony zagadnieniom technicznym w samochodach. Mechanika i elektryka mają swoje miejsce. Poruszamy tutaj tematy dotyczące ogólnych zagadnień dotyczących wszystkich samochodów bez podziału na marki.
Regulamin forum
Prosimy o rzeczową dyskusję. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane lub przenoszone. Wątki dotyczące konkretnej marki lub modelu także będą przenoszone do działów tematycznych. To jest forum OGÓLNO-TECHNICZNE.
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

okej :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


michal_5000
Posty: 450
Rejestracja: 06 lis 2006, 19:45
Skąd: Warszawa

Post autor: michal_5000 »

Radek, nie wydaje mi sie zeby to byly oryginaly... Przynajmniej ja nigdy takich nie widzialem.
Te "z paskami" o ktorych pisze ocimoh, to wystepowaly tylko w I gen. - chodzi o cos takiego:
Obrazek

To ze ktos przerobil tylko tylne lampy nie dziwi mnie ani troche - wrecz jest to najbardziej typowe. Widuje sporo US aut z przerobionym tylem ale nie ruszonym przodem - wiadomo, wiekszosc osob czerwonych kierunkow cyka sie najbardziej.

A nie przygladales sie jak to wyglada? Po jakosci montazu/klejenia powinienes bez problemu rozroznic czy to "heniowanie" czy fabryczna jakosc (aczkolwiek - jak mowilem - nie wydaje mi sie zeby cos takiego w ogole istnialo w II gen...)
'00 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '91 Mercedes-Benz 560 SEC, perlmuttgrau

Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Ten pomaranczowy pasek na kloszach w miejscach kierunkowskazow wyglada jakby na wtopiony, naklejony. Nie jest bynajmniej tylko innym kolorem klosza w tym miejscu. Przejezdzajac palcem czuc krawedz tej 'naklejki'. Z drugiej strony jezeli to samorobka to jest bardzo dobrze wykonana...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


michal_5000
Posty: 450
Rejestracja: 06 lis 2006, 19:45
Skąd: Warszawa

Post autor: michal_5000 »

RadAg! pisze:Z drugiej strony jezeli to samorobka to jest bardzo dobrze wykonana...
To nie jest niemożliwe...
Przypuszczam że sam potrafiłbym coś takiego zrobić całkiem nieźle (akurat mam trochę doświadczenia z obróbką tworzyw sztucznych...) :)
'00 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '91 Mercedes-Benz 560 SEC, perlmuttgrau

ODPOWIEDZ