Wsteczny Bieg

Dział poświęcony zagadnieniom technicznym w samochodach. Mechanika i elektryka mają swoje miejsce. Poruszamy tutaj tematy dotyczące ogólnych zagadnień dotyczących wszystkich samochodów bez podziału na marki.
Regulamin forum
Prosimy o rzeczową dyskusję. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane lub przenoszone. Wątki dotyczące konkretnej marki lub modelu także będą przenoszone do działów tematycznych. To jest forum OGÓLNO-TECHNICZNE.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Natas
Posty: 209
Rejestracja: 31 sty 2011, 10:45
Samochód: F-Body
Skąd: Kęty/Bielsko-Biała
Kontakt:

Wsteczny Bieg

Post autor: Natas »

Mam problem od kilku dni z biegiem wstecznym w Buicku tzn. na drążku zmiany biegów tak jak by zabrakło tego kliknięcia że bieg wskoczył ale po obrotach silnika wnioskuję że coś zaskoczyło bo delikatnie go szarpnie w tył lampa wstecznego się świeci natomiast po dodaniu gazu brak reakcji auto stoi w miejscu a na prostym powoli toczy się do tyłu ale na dodawanie gazu nie reaguje przy dłuższym mieszaniu wajchą zmiany biegów czasami udaje mi się znaleźć miejsce gdzie bieg jest wbity odpowiednio i auto cofa tak jak trzeba więc wydaje mi się że skrzynia jest oki jakieś pomysły co to może być ??
Pontiac Firebird 91r 5.7 V8 LT1
Buick Skylark 86r 3.0 V6 •SOLD•

Fuck ecology V8 under the hood

"W golfie wygodnie w golfie jest modnie dresowa bluza dresowe spodnie" :)

ODPOWIEDZ