Geometria kół w amerykańcu - gdzie?

Dział poświęcony zagadnieniom technicznym w samochodach. Mechanika i elektryka mają swoje miejsce. Poruszamy tutaj tematy dotyczące ogólnych zagadnień dotyczących wszystkich samochodów bez podziału na marki.
Regulamin forum
Prosimy o rzeczową dyskusję. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane lub przenoszone. Wątki dotyczące konkretnej marki lub modelu także będą przenoszone do działów tematycznych. To jest forum OGÓLNO-TECHNICZNE.

hemi
Posty: 37
Rejestracja: 24 gru 2012, 09:44
Samochód: czarny, niebieski i szary
Skąd:

Re: Geometria kół w amerykańcu - gdzie?

Post autor: hemi »

Jakby co to u mnie można komputerowo zrobić geometrię w amerykańcu. Zdarza się się że jakiegoś auta może nie być w bazie ale jak masz dane fabryczne to wszystko da się zrobić.


Impala

Re: Geometria kół w amerykańcu - gdzie?

Post autor: Impala »

Ja myślę że zrobią Ci na stacji diagnostycznej w Katowicach jeżeli nie za daleko dla Ciebie http://www.geometriakol.katowice.pl" onclick="window.open(this.href);return false; robią to na poczekaniu a przy okazji sprawdzają Ci całe zawieszenie tzn stan przód+tył bezpłatnie więc warto skorzystać, bo do przeglądu bedziesz wiedzial co i jak. Ogólnie najlepiej laserowa geometria najszybciej i najdokładniej.

Awatar użytkownika

siwrelax
Posty: 518
Rejestracja: 05 lip 2013, 23:21
Samochód: PTS '90
Skąd: Aktualnie: Hoge Hexel, NL

Re: Geometria kół w amerykańcu - gdzie?

Post autor: siwrelax »

Hej, odkopuję temat, bo potrzebne mi namiary na zakład w Pruszkowie, Warszawie, okolicach w którym ustawią geometrię w Lincolnie. W Gdańsku bez problemu ustawią w Auto-Gum na Hynka, mają dane w komputerze.
Auto ostatnio stacjonuje w Pruszkowie właśnie i tam wymieniłem elementy zawieszenia i układu kierowniczego. Teraz tylko trzeba koła ustawić i tu jest posucha lokalnie.

Awatar użytkownika

71Corvette454
Posty: 1423
Rejestracja: 10 paź 2010, 19:43
Samochód: Obecnie Volvo 850 :D
Skąd: Kanie

Re: Geometria kół w amerykańcu - gdzie?

Post autor: 71Corvette454 »

Wiem, że już trochę dawno, ale jak coś, to Mariusz robi, zdaje się :)

O, nawet napisał nieco wyżej :P Tutaj:
https://www.google.pl/maps/@52.1732655, ... a=!3m1!1e3" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedane:
'99 Cadillac Seville SLS (L37 swap)
'98 Oldsmobile Aurora Autobahn
'93 Pontiac Trans Sport SE 3.8

Awatar użytkownika

siwrelax
Posty: 518
Rejestracja: 05 lip 2013, 23:21
Samochód: PTS '90
Skąd: Aktualnie: Hoge Hexel, NL

Re: Geometria kół w amerykańcu - gdzie?

Post autor: siwrelax »

Dzięki, fakt że już ustawiłem w WWA, ale na przyszłość się przyda :)

Awatar użytkownika

mvh
Posty: 369
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:03
Samochód: chevrolet caprice '69
Skąd:

Re: Geometria kół w amerykańcu - gdzie?

Post autor: mvh »

Dzięki właśnie mi się przyda :) a w Grodzisku może ktoś robi?

ODPOWIEDZ