System multimedialny

Dział poświęcony zagadnieniom technicznym w samochodach. Mechanika i elektryka mają swoje miejsce. Poruszamy tutaj tematy dotyczące ogólnych zagadnień dotyczących wszystkich samochodów bez podziału na marki.
Regulamin forum
Prosimy o rzeczową dyskusję. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane lub przenoszone. Wątki dotyczące konkretnej marki lub modelu także będą przenoszone do działów tematycznych. To jest forum OGÓLNO-TECHNICZNE.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Lyssy46
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:22
Samochód: Lincoln Navigator 05, 5,4 V8
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

System multimedialny

Post autor: Lyssy46 »

Szukam speców od car - audio coby potrafili przestroić radio na częstotliwości parzyste, wgrali mapy europy i dostosowali dvd do naszego regionu (2). Najlepiej w Łodzi lub Warszawie, ale dalekie podróże mi nie straszne więc może być gdzieś dalej. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszę o namiary. Z góry dziękuję. :/


wynalazca
Posty: 8
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:34
Samochód: brak
Skąd:

Re: System multimedialny

Post autor: wynalazca »

Witam

Mogę sprowadzić dla Ciebie radio fabrycznie przystosowane do odbioru polskich stacji.

http://forum.roadrunners.pl/kupi-sprzed ... t3836.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdrawiam


piotrekzet

Re: System multimedialny

Post autor: piotrekzet »

Trochę trudno do Twojego radia wgrać mapę :P I DVD słabo na tym chodzi...


wynalazca
Posty: 8
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:34
Samochód: brak
Skąd:

Re: System multimedialny

Post autor: wynalazca »

Może mapy nie da się wgrać, a DVD nie da się odtworzyć. Pożytku z proponowanego przeze mnie radia jednak nieporównywalnie więcej, niż jak ze względu na niewłaściwy krok syntezy nawet nie można odbierać wszystkich polskich stacji.


piotrekzet

Re: System multimedialny

Post autor: piotrekzet »

Taniej wyjdzie przestronnie oryginalnego z DVD i mapą :)


wynalazca
Posty: 8
Rejestracja: 26 cze 2014, 23:34
Samochód: brak
Skąd:

Re: System multimedialny

Post autor: wynalazca »

Tylko sęk w tym, że amerykańskiego radioodtwarzacza nie da się przestroić. Zostaje zatem tylko wymiana radia.


piotrekzet

Re: System multimedialny

Post autor: piotrekzet »

Teraz kolego dokonałeś nadużycia semantycznego :) Kiedyś ta usługa była dość popularna, facet u którego pracowałem lata temu sam to robił. Po pierwsze wszystko zależy od rodzaju radia. Po drugie w ostateczności, jeśli producent był upierdliwy i nie przewidział możliwości zmiany rastra poprzez "klawiszologię" tudzież przeprogramowanie procesora, można wymienić sam procesor. Nie opowiadaj, że się "nie da", bo od razu przypomina mi się forum elektrody, na którym na pytanie jak coś zrobić pojawiają się zazwyczaj dwie odpowiedzi: "po co ci to, kup nowe" i właśnie "nie da się". Oczywiście, są sytuacje, że się nie da, ale akurat nie w tym przypadku. Rozumiem, że chcesz sprzedać swoje radio, ale nie rób ludziom wody z mózgu :)

ODPOWIEDZ