Jakie h13 9008?

Dział poświęcony zagadnieniom technicznym w samochodach. Mechanika i elektryka mają swoje miejsce. Poruszamy tutaj tematy dotyczące ogólnych zagadnień dotyczących wszystkich samochodów bez podziału na marki.
Regulamin forum
Prosimy o rzeczową dyskusję. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane lub przenoszone. Wątki dotyczące konkretnej marki lub modelu także będą przenoszone do działów tematycznych. To jest forum OGÓLNO-TECHNICZNE.
ODPOWIEDZ

Topic author
samson09
Posty: 48
Rejestracja: 14 cze 2017, 22:19
Samochód: Vectra b
Skąd: Piotrków Tryb.

Jakie h13 9008?

Post autor: samson09 »

Witam chcę kupić takie żaróweczki do mojego forda freestara. Kupował ktoś może takie http://allegro.pl/zarowka-led-h13-12v-2 ... 48930.html
Jak się sprawują. Czy może wziąć normalne? Zależy mi żeby były jak najaśniejsze. We wcześniejszym aucie miałem xenony i się przyzwycziłem do dobrego oświetlenia w nocy :)

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Jakie h13 9008?

Post autor: KARLone »

Zwykła żarowka ma ok 1100 lumenow. Jeśli slabo świecą ci lampy, to raczej wina głównie brudnego lub zmatowiałego odbłyśnika i zmatowiałego klosza. Nie porpawisz świecenia nawet jak wstawisz tam ksenony. Poszukaj na naszej stronie artykułu "więcej światła ze starych lamp"


JEDI_V

Re: Jakie h13 9008?

Post autor: JEDI_V »

Primo to sprawdzic napiecie na zarowkach w trakcie pracy alternatora, powinno byc takie jak na klemach aku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ