WSPOMAGANIE W AERO !!!

Dział poświęcony zagadnieniom technicznym w samochodach. Mechanika i elektryka mają swoje miejsce. Poruszamy tutaj tematy dotyczące ogólnych zagadnień dotyczących wszystkich samochodów bez podziału na marki.
Regulamin forum
Prosimy o rzeczową dyskusję. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane lub przenoszone. Wątki dotyczące konkretnej marki lub modelu także będą przenoszone do działów tematycznych. To jest forum OGÓLNO-TECHNICZNE.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

WSPOMAGANIE W AERO !!!

Post autor: MarDan »

Ostatnio mi się zatarła pompa wspomagania na parkingu i silnik zgasł. Wymieniona jest na inną ale piszczy (nie cały czas tylko co obrót "piii") i mam pytanie co może się stać jak by ją chwyciło w czasie jazdy? Powiedzmy,że paska nie urwie bo jest nowy ale czy coS poważnego grozi czy tylko jak zgaśnie silnik to "wysprzęgli" skrzynia? A czy z Taurusika spasuje pompka do Aero? W sumie ten sam silnik ale nie mogę znaleźć zdjęć osprzętu Taurusa (mój Sabel stoi trochę daleko ode mnie i nie często mam okazję go "odwiedzić)
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Post autor: GAZDA »

jak podczas jazdy gaśnie silnik to po prostu gaśnie a ty toczysz sie coraz wolniej aż staniesz...

ODPOWIEDZ