MONTAŻ RADIA...NO COMMENTS

Dział poświęcony zagadnieniom technicznym w samochodach. Mechanika i elektryka mają swoje miejsce. Poruszamy tutaj tematy dotyczące ogólnych zagadnień dotyczących wszystkich samochodów bez podziału na marki.
Regulamin forum
Prosimy o rzeczową dyskusję. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane lub przenoszone. Wątki dotyczące konkretnej marki lub modelu także będą przenoszone do działów tematycznych. To jest forum OGÓLNO-TECHNICZNE.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

MONTAŻ RADIA...NO COMMENTS

Post autor: MarDan »

Przymierzałem się do wymiany radyjka w Aero i wyciągając stare zobaczyłem to oto ciekawe połączenie wiązek/kabli:

Obrazek

Przyznacie,że "nasi" to niektórzy partacze.... :?
Nie wiem jak reszta - strach zaglądać....... :x
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

To chyba taśma papierowa, nie? :) Hehe, ktoś dał czadu:) A ja głupi jakieś koszulki termokurczliwie, taśmy izolacyjne... :D

Awatar użytkownika

Topic author
MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

Dokładnie..taśma papierowa... dobrze,że wszystko nie jest tak "zaizolowane" bo auto już by dawno chyba było po spaleniu.. :roll:
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

Po spaleniu może nie, ale mogłoby Ci rozładowywać akumulator:) Jakieś malutkie zwarcie do masy i luzik :cool:

ODPOWIEDZ