Wibracje przy większych obrotach silnika

Dział poświęcony zagadnieniom technicznym w samochodach. Mechanika i elektryka mają swoje miejsce. Poruszamy tutaj tematy dotyczące ogólnych zagadnień dotyczących wszystkich samochodów bez podziału na marki.
Regulamin forum
Prosimy o rzeczową dyskusję. Posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane lub przenoszone. Wątki dotyczące konkretnej marki lub modelu także będą przenoszone do działów tematycznych. To jest forum OGÓLNO-TECHNICZNE.
Awatar użytkownika

Topic author
MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

Z Allegro dorwałem. W sumie rozglądałem się za radiem Ford-owskim bo ja miałem jakiegoś Panasonic-a kolorowego i mi nie pasował do "wystroju wnętrza" :)
I tak kukam...kukam i patrzę - łoł !!! Rarytasik :shock: Pierwszy raz takie coś widziałem (komplet taki). Aukcja była od 1zł i na koniec dwóch nas się biło o to i przez tego drugiego aukcję wygrałem za 172zł !! Trochę dużo ale warto było. W sumie z wysyłką i montażem wyszło 320zł.
Na pewno mi się to nigdy nie zwróci ale tak to jest jak się ma hopa...

Jeden minus tego zestawu to taki,że jeżeli cd nie będzie podłączone to nic nie gra tylko radio świeci.
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

Awatar użytkownika

Topic author
MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Post autor: MarDan »

Hehe - znalazłem na sprzedaż pierwszego Aerostara w skórze :shock:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6606958

Nie wiedziałem,że robili z taką tapicerką choć ciekawe,czy nie przerabiane bo jak jest w wyposażeniu skóra to raczej jest też pełna elektryka a tam widać na korbkę szyby......lusterka ma elektryczne choć nie ma w opisie (może nie działają?)
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Nawet ladny i cena tez niezla. jak to jest przerobka z ta skora to na zdjeciach wyglada bardzo dobrze. poszukaj na ebay.com moze znajdziesz wersje w skorze...moze byly...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ