Magnetyzery

Tu rozmawiamy o autach ogólnie. Wszystkie marki, modele, kraje.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Magnetyzery

Post autor: Maly#99 »

korzytsa ktos z Was z magnetyzerow??
to wszystko co o nich pisza na allegro to prawda czy zwykla bujda?
przykladowy link http://www.allegro.pl/item142681453_mag ... wiacy.html
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek


cofi7
Posty: 219
Rejestracja: 11 paź 2006, 21:28
Skąd: Zamość

Post autor: cofi7 »

kiedys myslalem ze to nie bujda i kupilem sobie takie, ale nie na allegro tylko u producenta magesow neodymowych, wyszlo mnie to zdecydowanie taniej, zrobily one efekt ale tylko w mojej glowie, spalanie nie spadło, przyspieszenie nie poprawilo sie, wszystko sprawdzilem swoimi testami. nie dawno przeczytalem w prasie ze nie tylko ja nieodkrylem zadnego dzialania magnatyzerow, TO TYLKO STRATA PIENIEDZY!!! nie dajcie sie nabrac.
Ford Taurus 3.0V6 1988
Chrysler Intrepid 3.3V6 1994

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Też swojego czasu pisali o tym na flamingwheels.pl. To wielka ściema...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Lesioo
Posty: 111
Rejestracja: 12 paź 2006, 08:55
Skąd: Kętrzyn

Post autor: Lesioo »

Sciema jak nic zero polepszenia osiągów spalania czy jakiś innych tam miałem uwałem zdemontowałem teraz córka się bawi magnesikami ;D
______________________________________
Better Reign In Hell Than to Serve in Heaven!!

Awatar użytkownika

Lesioo
Posty: 111
Rejestracja: 12 paź 2006, 08:55
Skąd: Kętrzyn

Post autor: Lesioo »

A i miałem dodać że jak ktos chce sobie pojeździć na takich cudach to mam takie w garażu leżą 2 sztuki niepotrzebne coś w tym stylu http://www.allegro.pl/item142662912_mag ... _ssmc.html
______________________________________
Better Reign In Hell Than to Serve in Heaven!!


Andrzej
Posty: 52
Rejestracja: 22 lis 2006, 13:53
Skąd: Iława

magnetyzery

Post autor: Andrzej »

Mam takie zamontowane i nic. Spalanie jakie było takie jest. Sprzedający zalecił ustawienie magnesów w ten sposób, żeby sie odpychały. Nie wiem czy to słuszne i nni zalecają zamontowanie na zasadzie przyciągania. ????????????? Szajs

Awatar użytkownika

Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Re: Magnetyzery

Post autor: Taurus_GL »

Co za shit :o :razz: :shock: Typowa firma kant- zobaczcie te wszystkie opisy, jak oni przekonuja do durnego kawalka magnesu :razz: Jakby to dzialalo to byloby to oczywiste i nie trzaba by bylo nikogo tak nagabywac jak na jakis Avon, halupnictwo czy inny shit :what: :?

Najlepsze jest chyba to, po prostu kwintesencja wjejskiego tjuninku i ludzkiej glupoty :o :razz:

Korzysci stosowania magnetyzerów Neodym :
nadaja sie do wszystkich aut, takze ciagników i innych maszyn na kazdym paliwie LPG, benzyna czy ON,

No chyba przede wszystkim do ciagnikow, najlepiej do tych uzywanych przez Andrzeja L. podczas blokad :D

ich zywotnosc jest nieograniczona - wymieniajac auto mozesz je przelozyc do nastepnego,
sa tak tanie, ze ich koszt zawsze sie zwróci,
zmniejszaja zuzycie paliwa od 10-20 % przy zachowaniu obecnego stylu jazdy,
jadac na zwyklej benzynie E95 otrzymujesz auto silne jak na E98 lub E100 - efekt wysokooktanowy ( na tym tez oszczedzasz jesli tankowales E100, E98 ),

Tak tylko, ze tankowanie benzyny o liczbie oktanowej wyzszej od przewidzianej przez producenta prowadzi chyba tylko co najwyzej do spalania stukowego. Benzyna o wysokiej liczbie oktanowej jest przeznaczona glownie do samochodow sportowych turbo i super charge. Tankowanie paliw typu Premium to czesto popelniany blad. Taki specjalista i nie wie takich podstawowych rzeczy. Come on man, just give me a break :o :/

wzrost przyspieszenia na kazdym biegu do okolo 15 % - przydatne przy wyprzedzaniu,

To dlaczego tego cudownego wynalazku nie stosuja kierowcy rajdowi dysponujacy odpowiednim zapleczem czy chociazby uznani specjalisci przygotowujacy Maluchy do KJS-ow tacy jak chociazby pan Chojnacki??? :shock:

wzrost elastycznosci silnika na niskich obrotach - jazda staje sie bardziej komfortowa, gdyz jadac wolniej nie musisz redukowac biegów,
zdecydowanie odczuwalny wzrost mocy silnika ( wiem, bo sam na tym jezdze :-)
silnik dziala znacznie ciszej - takze na wysokich obrotach i pracuje bardzo równomiernie,
spadek zadymienia spalin ON - spaliny ON, benzyny i lpg przestaja wytwarzac mocny typowy smierdzacy zapach - zapach niedopalonego paliwa,
spadek emisji spalin substancji NOx, HC i CO do az 50 %,
przedluzenie zywotnosci silnika - praktycznie nieuzywany jest katalizator

????????????????????????????????????????????????????????????

latwiejszy start w zimowych warunkach ( dotyczy tez diesla ),
brak tworzenia sie nagaru i powolne usuniecie starego nagaru,
rzadziej wymieniasz swiece, gdyz sa czyste - to takze kolejna oszczednosc,
latwy montaz - po prostu zaciskasz magnetyzery,
zachowujesz gwarancje, nic nie przecinasz w aucie np. Fiat,
zdecydowanie i odczuwalnie lepsza praca wtryskiwaczy, pomp oraz gaznika,

Kto nie wierzy niech zmierzy :cool: ;D

wzrost kompresji i sprawnosci silnika powoduje elastyczna prace silnika i lepsze osiagi,

Powoduje takze min. szybsze zuzycie pierscieni tlokowych i lozyskowania walu :razz: :shock: 8/ :/

oczyszczenie komory spalania i odzyskanie przez pierscienie tlokowe elastycznosci,
nie powstaje samozaplon i spalanie stukowe,
brak nagaru, oczyszczenie komory spalania z istniejacego nagaru oraz zapobieganie jego ponownemu tworzeniu.

Dlaczego nie jest to montowane fabrycznie ?
Po pierwsze nie jest w Polsce. W Japonii czy USA stanowi to salonowa opcje.

Tak? A jakiej firmy??? :razz:

Mimo to produkt ten jest malo wygodny dla grup interesu zajmujacych sie biznesem samochodowym, produkcja i serwisowaniem aut. Im Twoje auto szybciej sie zestarzeje pod wzgledem i technicznym, i funkcji elektronicznych oraz wygladu tym niestety lepiej dla np. producentów. Dilerzy tez zyc maja z napraw a nie z czyszczenia Ci magnetyzera z kurzu.
Oprócz tego zastosowanie magnetyzera moze podniesc osiagi auta o klase wyzej a za silnik zamiast 100 KM to 110 czy 115 KM diler zada juz pare tysiecy wiecej. Nie oplaca sie wiec zastapic tych paru tysiecy sprzecikiem za 50 zl.

Kilka konikow wiecej dodaja tez zawsze obowiazkowo brewki, swiece z czterema elektrodami, tjuninkowe koncowki wydechu i spryskiwacze z niebieskim podswietleniem. Sa ludzie i sa parapety. Poza tym na zdrowy chlopski rozum jesli mogliby dawac taki maly shit za 50 zeta i miec 10-15 koni wiecej to juz dawno Mercedes montowalby w swoich autach silniki od Syrenki a kasowal ludzi jak za merca :D

Na sprzedazy tego urzadzenia tez ciezko jest zarobic, bo urzadzenie kupujesz raz na cale zycie i nic nie jest w stanie sie w nim popsuc, w dodatku malo kosztuje. Jesli mam byc szczery wolalbym na allegro sprzedawac klocki hamulcowe niz magnetyzery.

To dlaczego nie handlujesz klockami??? Musialbym byc chyba glupi, zeby wiedziec, ze cos sie bardziej oplaca ale swiadomie tego nie sprzedawac i tym samym nie zarobic wiecej ca$y

Dlaczego ? Skoncza Ci sie to przyjdziesz po nowe. Magnetyzery niestety nigdy Ci sie nie skoncza. Przynajmniej te, które wystawione sa na tej aukcji, bo widzialem i sprzedawalem juz w zyciu rózne, takze takie od których odpadal magnes zanim jeszcze klient dostal je paczka do domu :-)

Dobrze, ze byl chociaz na tyle odwazny i sie przyznal. Kolo chyba z choinki sie urwal, od razu widac, ze to pewny interes i solidna firma. A jakze! Poza tym skoro tak ciezko zarobic, to po co sprzedajesz? Fundacja charytatywna czy jak

Dlaczego magnesy sie odklejeja ? Puszcza klej ?
Nie. Klej np. super glue jest fantastyczny i nie puszcza.

No pewnie :o 8/ Wierze, ze rownie fantastyczna jest rownierz szara tasma Power Tape. Super :cool:

Jako sprzedawca, sprzedajacy niegdys takie "blaszane" magnetyzery spotykalem sie z przypadkami, iz juz po zalozeniu taki magnes odpadal i "przeskakiwal" na silnik ( przyciagal sie do metalowego silnika ).

I co jeszcze sprzedawalismy? Ubezpieczenia? Avon? Amway? Dlugopisy?

Jako uzytkownik innych magnetyzerów moge dodac, iz instrukcja jest bardzo profesjonalnie napisana i wydrukowana.

No shit- Ordnung must sein :cool:

MAGNETYZERY NEODYM SA FANTASTYCZNIE I BARDZO PROFESJONALNIE OPAKOWANE - NADAJA SIE NA PREZENT NAWET DLA NAJWIEKSZYCH KONESERÓW JAZDY SAMOCHODEM.

Nie musisz sie sto razy powtarzac. Sa naprawde fantastyczne :D , zajebiste :cool: , swietne :hah: , naprawde super :P i w ogole gites ;D OK ;) :)

Jak wiadomo tuningowcy oraz rajdowcy to osoby znakomicie znajace sie na motoryzacji i tuningu aut. Kochaja swoje "bolidy" do szalenstwa, uwielbiaja wszelkie modyfikacje, które podkreca ich autko o kilka koni. Na pewno mozna takim osobom zaufac w sprawach zwiazanych z tematem motoryzacyjnym.

Wiadomo, ze najbardziej wiazace opinie na temat tjuninku wydaje banda malolat spod remizy czy tez spod GS-u z polowa mozgu- im wiecej plastiku na samochodzie i logo NIKE na przedniej szybie maluszka tym wieksza gwarancja na BLOW-JOB po kazdej imprezie. Oczywiste.

To mnie rozbraja:

MJDakar (93) (Kupujacy) Pozytywny czw 09 lis 2006 13:09:34 CET 139027165
Towar zgodny z opisem, bardzo dobry kontakt, niestety przy odbiorze osobistym nie mieli drobnych zeby wydac reszte i w efekcie zaplacilem o zlotówke wiecj.

A co myslisz listonosz tez pieniedzy nie znajduje na ulicy. Ostatnio strajkowali nawet. Za dostarczenie do rak wlasnych nalezy sie napiwek :papa:

Albo to:

zmaron (30) (Kupujacy) Pozytywny sro 08 lis 2006 18:50:28 CET 135145653
Jak najbardziej pozytyw, szybko i bezproblemowo dotarla do mnie przesylka i w calosci. Zalozylem wszystko zgodnie z instrukcja i obserwuje co sie bedzie dziac, ale juz zauwazam pozytywne oddzialywanie na prace silnika.

No to facet zdecyduj sie w koncu czekasz co sie bedzie dziac, czy juz sie dzieje i to zauwazasz??? Ja bylem u Harego z Tybetu, a lyzka na to niemozliwe;-)))

Pozdro
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek

ODPOWIEDZ