Marzenie motoryzacyjne

Tu rozmawiamy o autach ogólnie. Wszystkie marki, modele, kraje.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Marzenie motoryzacyjne

Post autor: Maly#99 »

jakie auto jest waszym marzeniem, tylko mowa tu o realnych a nie typu Zonda czy Veyron ;)
moje to Impala lowrider, ford z serii F tylko jakis największy :cool: i Caddi Escalade z tym, że ten ostatni do jeszcze długo długo będzie nie osiągalny;]
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Moim z tych rozsadnych marzen jest Crown Victoria 2 gen.
Obrazek

Ale chyba bardziej Grand Marquise:
Obrazek

ale zastanawiam sie tez nad odmiana Marquis'a o nazwie Marauder
Obrazek

A moim najwiekszym, nawspanialszym marzeniem jest Camaro 2 gen:

Obrazek
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Post autor: Maly#99 »

z tych trzech maruder najladniejszy jak dla mnie
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Marauder jest fajny ale go produkowali w latach 2003-2004 tylko. Jest juz teraz wlasciwie obiektem kolekcjonerskim jesli mozna tak powiedziec co przeklada sie na cene. Roczniki 2003 chodza po 12-16 tys $ a nawet wiecej...Poza tym nie ma tego na czym mi najbardziej zalezy, a mianowicie kanapy. Cholera ta kanapa to taka moja bolaczka. Bralbym Crown Victorie Interceptora policyjnego ale nie ma kanapy...Chyba ze wyrwalbym jakas wersje dla tajniakow akurat z kanapa ale nie udalo mi sie jeszcze takiej znalezc. To tez sklaniam sie ku wersji cywilej. Mercury jest troche fajniejszy bo bardziej egzotyczny w Polsce, poza tym mowi sie ze lepiej wykonany niz Ford...No i zwykly Marquis jest tanszy niz Marauder...Za 10 tys $ wyrwalbym jakis 2003/2004 juz z transportem...
Oczywiscie Camaro nie ma kanapy ale przy tym co to auto w sobie ma to kanapa jest niewymagana :) Camaro bralbym bez zajakniecia ale w pierwszej kolejnosci szukam auta do jazdy na co dzien...No chyba ze wypicuje Taurusa na tip-top i bede go mial do codziennej jazdy a wtedy moglbym kupowac Camaro. Ae moj Taurus jest troche za bardzo awaryjny mimo ze od pol roku nie byl w serwisie...Za stary juz mi sie wydaje na inwestycje...Moze gdybym trafil lepszy egzemlparz jak Mercury Sable mojej mamy ale niestety w codziennej eksploatacji wychodza mankamenty...zaniedbanie przez poprzedniego wlasciciela no i to egzemplarz powypadkowy - niby wszystko tip-top ale nie jest taki 'kulturalny' w pracy jak Sable mojej mamy...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ